Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
пт ное 19 2021, 11:27
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Ник: LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
сървър: dust2only
Основание: не съм дал wargod
Админ - NоК
Wargod - [натисни тук]

П.П. NоK приятльо, като искаш wargod поне изчакай да сканира и да ти го дам. Защо мен банваш преди да ти изпратя wargoda? Очакваш wargoda да сканира за 2 секунди ли?
Можеше и да провериш, че играя със стийм. Все си мисля, че стийм имат по-добри защити от твоята лабава преценка.
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
NoK
пт ное 19 2021, 11:31
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Е какво да те чакам при наличието на 15 секунди оставащи от мапа?
Дай си демото да го видим. Иначе мерси за WarGod-a, ясно се вижда, че си бил с помагало... ОТНОВО - Report: Found OpenGL32 Cheat
Най-отгоре
{SENDPM=314}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
пт ное 19 2021, 11:42
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Ей ти демото - [натисни тук] - Линк за сваляне

Не е нужно да триеш коментари, които не ти се нравят. Вземи малко се образовай г-н админе

За да те улесня в мъдренето може да посетиш този форум и ще разбереш за какво ти говоря - [натисни тук]

Пробвай да си преместиш dll. файла и ще видиш как и на теб такъв разултат ще ти даде "Unknown status"

[ Редактирано сб ное 20 2021, 12:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
NoK
сб ное 20 2021, 12:00
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Трия коментари със съдържание, което не е по правилата.
Най-отгоре
{SENDPM=314}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
сб ное 20 2021, 12:01
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Аз все пак очаквам резултата от проверката ти какъв е. Искам да ми обясниш как играя с хак, при положение че играя със стийм. Обясни ми точно какъв хак използвам.

NoK : Благодаря за търпението. Скоро ще получиш отговор.

[ Редактирано сб ное 20 2021, 12:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
alexiev
сб ное 20 2021, 01:28
Регистриран потребител #35109
Регистриран: пн сеп 07 2020, 10:16
съобщения: 14
Относно поста на YNWA:

Ето демо от преди малко от въпросният играч.
[натисни тук]

Не престана да мрънка и да се заяжда с мен и да се занимава с мен.
Все на въпреки ми говори и се занимава, пречи и се заяжда.

Така беше и на въпросната вечер на 5-ците. Не престана, накрая noob му направи неколкократно пъти забележка, но той не спираше. Затова го и гагна. Не мисля, че е превишил правата си.

В демото може да се види как многократно го моля да спре да се занимава с мен, той не спря.
Не знам защо търси конфликт и т.н., но не е готино и пречи на играта и добрият тон.

Нещо, което YNWA казва, че трябва да има т.е. добра атмосфера, я няма точно заради него.
Не знам не се ли усеща или какво, но не е готино и според мен noob е направил каквото трябва като админ.

Да не говорим, че YNWA не е този, който да преценява дали админа си върши работата или не.
Най-отгоре
{SENDPM=35109}
YNWA1892
сб ное 20 2021, 02:21
Регистриран потребител #36008
Регистриран: сб окт 16 2021, 06:34
съобщения: 7
0sR.n00b.uk - админ с превишени права?

Здравейте,

Искам да се оплача от този човек, сменям вече 2ри ник само и само заради него.

Първата ни спречка бе заради майтап без псувня до друг играч некасаещ дори 0sR.n00b.uk. Той го прие като "провокация" и почна мен да провокира/ да му отговоря и след като го направих защото ме обиди- ме гагна, след това последва бан на стария ми ник.

Втората беше вчера и питах в чата в игра дали ще играме 5ци(пак нищо общо с този човек), той почна от сорта стига си ревал ; играй си тука ; и тем подобни глупости,които биха провокирали всеки един...СЛЕД ТОЧНО 2 МИНУТИ ТРЪГНА СЛЕД ОСТАНАЛИТЕ ЕНТУСИАСТИ И ИГРАХМЕ 5ЦИ ДО 3 СУТРИНТА - тук е въпроса дали изобщо и защо си помисли ,че е уместно да се гаври щом и той иска да играе 5ци с нас,а не ги организира като истински админ?


Мисълта ми е ,че той превишава правата си не прави нищо друго освен юркане на активните играчи (самият той се появява 2-3 пъти на месец и никога не съм го виждал да предприеме адекватни решения- следене за хак, качено демо или нещо друго което би трябвало да направи) ,мисли се за повече от човека до него,а иначе би било по-добре да не е така и да работи за сървърите/за нас/за Вас.

Играя в сектор сървърите от това лято,никога не съм пропускал да си купя вип от 5 евро(не че е нещо много важно но кутия цигари са ми 15 евро така че ми е много приятно да имам куп екстри за тези пари и толкова хубава атмосфера,която трябва да сменя ако не се предприеме нещо по въпроса.

Вече цял ден чакам да ми махне гаг-а ,за да мога да си ползвам екстрите но той го няма, никой от останалите админи не съдейства, играя вече 5ти час и си рефрешвам сайта дали е видял или някой друг би съдействал да се разреши това недоразумение ,но уви никой не е реагира.(След мейл-а ми до съппорта той влезна и ми махна гаг-а - моля вижте прикачения файл с надменното му държание и решете сами дали това е поведение на админ или човек който си мисли че може да прави всичко освен да админства.)

Винаги съм се опитвал да му отговоря и да разбере,че той не е нещо повече от останалите - осван да помага на тях ...но преди да се доизкажем той си ползва екстрите..бее голям резил tbh...

П.С. : Бил съм дълго време админ, ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.


Най-отгоре
{SENDPM=36008}
wow.bravo.na.tebe
сб ное 20 2021, 10:53
Регистриран потребител #29945
Регистриран: чт яну 07 2016, 11:55
съобщения: 24
Ник: wow.bravo.na.tebe
сървър: Всички класик
основание: "Cheating"
Админ: нок
Бан съм перманентно във всички класик сървъри след като направих тест на уаргод системата с няколко хака. Не съм използвал хаковете срещу други играчи а влизах с хака в сървър пусках скан и след приключване на скан излизах. Тоест съм бан без доказателство, че съм използвал хаковете срещу играчи. Винаги при искан уаргод от админ ми е бил чист. По време на бана не ми беше искан уаргод и бях бан. Въпреки това качих демо и на него ясно се вижда че съм чист. Тоест ме банвате за хак без да имате доказателства че е използван срещу играчи. Винаги когато ми е искан уаргод от админ е бил чист пак казвам. Гледам други играчи хванати с хак с искан уаргод от админ ги банвате за няколко дни а мен при чисти уаргод и демота искани от админ ме банвате перманентно. Даже във всички класик сървъри. Доста несправедливо. Разбирам да ме бяхте хванали да ме бан за известно време а вие без доказателства ми давате пермаментен бан. А играчи хванати от админ с хак са бан за няколко дни. Гледам и други хора се оплакват от очевидно несправедливи банове и гагове и т.н. Доста ниско пада веригата за жалост, друго мнение имах за вАС.

Преди да вляза в сървъра съм пуснал уаргод който е чист. След бана съм качил демо което е чисто. Покажи ми доказателство че съм изпозлвал хак срещу дгури играчи. Нямаш такова. Покажи демо да видя къде е използван хак.Докажи че положителните уаргод не са в празен сървър и за тест. Нямаш доказателства и съм пермаментно бан. Ето до какво води хора който не могат да държат мишката да определят кой да играе и кой не. Без доказателства си банват. На чисто демо и уаргод съм бан доста "компетентно"
А и хванатите с хак са бан по 2-3 дни моя защо е пермаментен? Избощо показвате дори за една игра колко комплекси имате. Цялата работа е от комплексарщина че има много по-добри от вас на една игра. Щом за това избивате такива комплекси и показвате мега жалко държание е ясно и в живота какви сте

Остава

Нарушена е точка * 1.8 от правилата за Classic сървърите.

* 1.8 Забранено е ползването на хакове, скриптове и всякакви други помощни средства, както и наличието на файлове на същите, включително 16 бита.


[ Редактирано сб ное 20 2021, 03:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29945}
acid
сб ное 20 2021, 03:23
Регистриран потребител #28381
Регистриран: сб яну 10 2015, 11:10
съобщения: 28
Нок какви са тези гагове без причина? Като си админ ще се правим на велики ли? Само защото казах че сте инат защото не искате да кикнете ботовете за да влязат други хора, получавам гаг? Голям си както казах!

NoK : Гагът ти беше за мап-а и за провокации към админи. По правилата на сектор провокации са забранени, още повече към админи, а преди това беше и предупреден от админ quattro
[натисни тук]
[натисни тук]

Оплакването е невалидно!

[ Редактирано сб ное 20 2021, 03:42 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28381}
0sR.n00b.uk
нд ное 21 2021, 12:15
Регистриран потребител #35189
Регистриран: сб ное 07 2020, 11:46
съобщения: 5
YNWA1892 написа ...

0sR.n00b.uk - админ с превишени права?

Здравейте,

Искам да се оплача от този човек, сменям вече 2ри ник само и само заради него.

Първата ни спречка бе заради майтап без псувня до друг играч некасаещ дори 0sR.n00b.uk. Той го прие като "провокация" и почна мен да провокира/ да му отговоря и след като го направих защото ме обиди- ме гагна, след това последва бан на стария ми ник.

Втората беше вчера и питах в чата в игра дали ще играме 5ци(пак нищо общо с този човек), той почна от сорта стига си ревал ; играй си тука ; и тем подобни глупости,които биха провокирали всеки един...СЛЕД ТОЧНО 2 МИНУТИ ТРЪГНА СЛЕД ОСТАНАЛИТЕ ЕНТУСИАСТИ И ИГРАХМЕ 5ЦИ ДО 3 СУТРИНТА - тук е въпроса дали изобщо и защо си помисли ,че е уместно да се гаври щом и той иска да играе 5ци с нас,а не ги организира като истински админ?


Мисълта ми е ,че той превишава правата си не прави нищо друго освен юркане на активните играчи (самият той се появява 2-3 пъти на месец и никога не съм го виждал да предприеме адекватни решения- следене за хак, качено демо или нещо друго което би трябвало да направи) ,мисли се за повече от човека до него,а иначе би било по-добре да не е така и да работи за сървърите/за нас/за Вас.

Играя в сектор сървърите от това лято,никога не съм пропускал да си купя вип от 5 евро(не че е нещо много важно но кутия цигари са ми 15 евро така че ми е много приятно да имам куп екстри за тези пари и толкова хубава атмосфера,която трябва да сменя ако не се предприеме нещо по въпроса.

Вече цял ден чакам да ми махне гаг-а ,за да мога да си ползвам екстрите но той го няма, никой от останалите админи не съдейства, играя вече 5ти час и си рефрешвам сайта дали е видял или някой друг би съдействал да се разреши това недоразумение ,но уви никой не е реагира.(След мейл-а ми до съппорта той влезна и ми махна гаг-а - моля вижте прикачения файл с надменното му държание и решете сами дали това е поведение на админ или човек който си мисли че може да прави всичко освен да админства.)

Винаги съм се опитвал да му отговоря и да разбере,че той не е нещо повече от останалите - осван да помага на тях ...но преди да се доизкажем той си ползва екстрите..бее голям резил tbh...

П.С. : Бил съм дълго време админ, ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.





Приятелче, първо, за теза номер едно, мисля че въпросният играч ти даде отговор и все още виждам, че го обиждаш, та това ти е 2ро провинение и отново си гагнат заради него.
Теза номер 2, имаше наказание от 48 часа, за това, че обиждаш админ, при което влязохме да играем 5ци след като се разбрахме и ти се извини, евала за което, обещах, че ще ти махна гага при първа възможност, така и стана .
Ти реши, че ще се оплакваш при положение, че продължаваш по твоята Теза 1 да обиждаш играчите и при свалено наказание.
Това, че те дразня не мисля, че засяга когото и да било из форума и моля, когато имаш оплаквания, демо тнетайм и, ако съм сгрешил нещо ще се види и действаме.
До тогава лек ден и приятна игра.
Най-отгоре
{SENDPM=35189}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System