Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
i dont g1ve a fuckin fuck
вт ное 23 2021, 09:25
Classic Admin
Регистриран потребител #11141
Регистриран: ср сеп 23 2009, 08:58
съобщения: 27
Ник: i don't g1ve a fuckin fuck
сървър: Massive
Причина за оплакването - Гаг
основание: Няма

Обещах си да не пиша по форума, но този индивид прекалява, не ме интересува, какво и колко пие, но излага цялата ви верига, в която играя над 13 години.
Гагна човек, които играе от има-няма колкото мен тук. Не знам за какво, и да е псувал и да не е, не защитам гагнатия.
Коментара ми беше, че Дечев не знае къде се намира, нито съм обидил, явно се е почувствал злепоставен от истината. Не е само мое мнение.
Кобри, пак ти казвам, този път във форума, не на лична кореспонденция, губиш си старите играчи. Човека изпил, предполагам 0.5 Водка, понеже така му е "титлата" и раздава правосъдие.
П.С. , Дечев, ходи потичай малко, освежи се.
Най-отгоре
{SENDPM=11141}
Dechev
вт ное 23 2021, 10:13
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
струва ми се,че заради едно мое искане от теб на уаргод (не даден) и съответно беше баннат сега има лично отношение??Чудя се на коя твоя глупост да отговоря? Първо това,че човек играе "от има няма колкото теб" в сървъра не означава ,че не може да бъде гагнат ти някакъв критерий ли си тук за гагване? Второ ти кой си ,че да даваш определения аз дали знам или незнам къде се намирам в цс?И трето как можеш да кажеш,че съм изпил 0.5л. водка ПРЕДПОЛАГАЙКИ?
Най-отгоре
{SENDPM=923}
i dont g1ve a fuckin fuck
вт ное 23 2021, 11:21
Classic Admin
Регистриран потребител #11141
Регистриран: ср сеп 23 2009, 08:58
съобщения: 27

Дечев, приятел, нямам нищо към теб и много се радвам за това ( това би означавало, че съм на доста ниско ниво ) , но стреми се да използваш командите от AMX, малко по нетънкопишковски.
 
Администраторът е предупреден!  Ти също получаваш предупреждение относно начина ти на изразяване във форума и при следващ такъв начин на изказване, ще бъдеш наказан.


[ Редактирано ср ное 24 2021, 08:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=11141}
varsh
нд ное 28 2021, 04:03
Регистриран потребител #2710
Регистриран: вт юли 14 2009, 05:43
съобщения: 11
Ник:Crysis
сървър: Massive
Причина за оплакването - Гаг
[GAG INFO] Gagnat si na 28.11.2021 ot StuntLife, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: drazgi i provokacii lipsa na uvajenie kum admin.
какво трябва да правим да ти свалям шанка ли смешко ? за кой се помисли ти специално ? къде и кои обидих ?? даи демото да видим ? или се посмили за голяма сила ,че са ти дали права ?? 720 часа гаг за това ,че не ти се кланям ?

хахха уплаши ме... направо няма да спим 1 месец... избии си компексите евала 10 дни вип имам и съм до там ... скоро и мн други ще разберат ,че веригата залязва просто са ....... и не смеят да говорят

факта .ще триеш е красноречив ... къде и кой обидих в демото ?или като ме заплашиш с гаг аз трябва да ти се моля като на господ да не ме гагваш ? това ли е за теб не уважение ?

апел вижте демото дето е качил "админа" и преценете с някой конректно ли се заядох или просто въпросният ми удари гаг щото така му беше изгодно ? и дали обидих някого
???
на демото ясно се вижда как админа ме заплашва !!!

давай изхвърлиме , избии още 1 комплекс хаха

StuntLife [натисни тук] - Линк за сваляне такива дразнители като теб са даже за перма гаг ! Скоро

П.С- Никой не ти трие кво си писал а ти обединявам поста че сам явно не можеш да се справиш да едитнеш първия си пост !
Продължавай да спамиш темата и от тук ще изхвърчиш ползвай бутона редактирай!

[ Редактирано нд ное 28 2021, 05:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2710}
meow
пн ное 29 2021, 10:16
Регистриран потребител #36105
Регистриран: пн ное 22 2021, 09:50
съобщения: 11
Ник: meow
Сървър: Classic #1 Dust2 Only
Причина за въпроса (понеже не знам оплакване ли е): Gag

meow is joining the Terrorist force
[GAG INFO] Gagnat si na 29.11.2021 ot StuntLife, ostavashto vreme: 119 chas(a). Prichina: maiki drugade

Мога ли да разбера защо се стига до тази ситуация и 120 часа гаг? Не знам как да боравя с демота, за да разгледам дори кога се е случило. Реално на следващия мап опитвайки се да напиша нещо по играта ми излезе съобщение, че не мога да пиша и говоря, съответно трябваше да бия retry за да ми излезе причината.

Предполагаема ситуация е рунд, в който T минах m, изчистих за да заложат и застанах да пазя в CT база, в последствие колегите от отбора ги убиват на location и ни взеха рунда.
Един дразнещ малолетен пубер с немутирал глас (ник SECTOR) ме нарича идиот по микрофона и че трябва да пазя бомбата, след като първи съм влязъл и подсигурил това да бъде заложена.
Отговорих му с "tiho malka churka che shte se zapoznaq s makq ti", понеже е очевадна провокация предвид рунда и може би 6те или 7те ми kill-a в него.

Това ли е (?) ако да, къде точно е обидата, с нея вероятно сме набори, обидно е по-скоро malka churka и ако това заслужава 120 часа, това което се е виждало в сървъра като думи и обиди, здраве му кажи. Бих приел наказание, но едва ли 5 дни на фона на други наказания за директни е*анета, смърт на роднини и т.н. които биват наказвани за 24-72 часа.

Благодаря и поздрави.

Остава ! [натисни тук] - Линк за сваляне

[ Редактирано вт ное 30 2021, 09:35 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36105}
NxR
ср дек 01 2021, 08:47
Регистриран потребител #31583
Регистриран: вт яну 10 2017, 09:00
съобщения: 5
Admin NoK
GAG
dust2 only
demo : [натисни тук] - Линк за сваляне

[GAG INFO] Gagnat si na 01.12.2021 ot NoK, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: obidi.

Влезе, седя 2 рунда, гагна ме и излезе.

NoK : Е какво да правя? Да стоя да те гледам ли?
Ти като не си взимаш поука след всеки гаг - времетраенето се увеличава
демо с thetime :
[натисни тук]

Едит 2: Прочел съм "мангасар", заедно с другите неща, извинявай.

Гагът ще бъде премахнат

[ Редактирано ср дек 01 2021, 09:06 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31583}
SleepWalker
нд дек 05 2021, 01:36
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Нещо на чат го обърнахте...
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
TheMuppett
нд дек 05 2021, 02:08
Регистриран потребител #36032
Регистриран: ср окт 27 2021, 07:10
съобщения: 21
Причина за оплакване: гаг
Поставен от: VIP - G WAGOON
Причина: няма
Демо: [натисни тук]

Допълнителен коментар: Ситуацията е следната - вчера след като този индивид не знаеше как да си активира випа за който си е платил , го насочих към сайта където както виждате се е регистрирал и сте му помогнали със сетинфо-то. След това (вече вип) влезна в сървъра и все още не си беше разучил привилегиите. След което пита няколко пъти има ли админ, никой освен мен не му отговори, че няма. Продължи да пита дали има админ и му казах да си гледа работата и да си играе играта, че админ няма.
Днес явно разучил си привилегиите влизам и ме гагва. Извинявам се много, но съм редовен в този сървър от 4 месеца (1ви в топа, не че има някво значение) Играя всеки ден, а някой си който от 2 дни играе и си е купил вип ме гагва без причина. Каза, че съм го псувал , аз му отговорих, че съм му казал да си гледа работата, коетео не е псувня и, че е невменяем да си го мисли. Както се вижда на демото. Моля за съдействие от ваша страна.

[натисни тук]
[натисни тук]

Продължение от въпросния V.I.P ,Моля за адекватни мерки
Дразни се И ОБИЖДА умишлено първи и с други играчи освен мен, без никой да го предизвиква и провокира. Slay-na някъв играч, защото чакаше над вратата.


Поредно оплакване от V.I.P - G WAGOON
Причина : Представя се за админ, както се вижда на демото, слайва мен, и ред други играчи без причина. Дразни се, заяжда се, обяснява как можел да има 100 ника и 100 ай-пи-та и да бъде админ.
Вижда се във въпросното демо, че не съм го обиждал нито веднъж.

[натисни тук] - демото , има и thetime. Моля за навременни мерки, защото цял ден не се играе от този индивид.

[ Редактирано нд дек 05 2021, 04:46 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36032}
SleepWalker
нд дек 05 2021, 05:18
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Тази тема е само за оплаквания от админи и поставени наказания от същите. При оплакване от ВИП използвай тази тема - [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
TheMuppett
нд дек 05 2021, 06:10
Регистриран потребител #36032
Регистриран: ср окт 27 2021, 07:10
съобщения: 21
Добре, благодаря. Извинявам се, не знаех. Моля за внимание на оплакването ми.
Най-отгоре
{SENDPM=36032}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System