Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Centurion
вт сеп 28 2021, 11:59
Регистриран потребител #26837
Регистриран: пн май 05 2014, 05:05
съобщения: 55
de_westwood_winter
de_inferno_winter
de_winternuke / css_nuke_winter
de_winterdust2 / de_dust2_newyear
cs_italy_xmas
de_train_winter
css_miragewinter_go

Най-отгоре
{SENDPM=26837}
lambadaa
вт сеп 28 2021, 08:44
Регистриран потребител #35103
Регистриран: пн авг 31 2020, 10:12
съобщения: 4
Здравейте, днес пробвам да вляза в сървара и виждам това съобщение: " :"Bannat si na 27.09.2021 ot StuntLife, ostavashto vreme: 46 chas(a)." ако може да ми каже някой причината, а аз дори не съм играл вчера... (не знам дали тук е мястото за този въпрос...извинявам се ако не е)


Най-отгоре
{SENDPM=35103}
SleepWalker
вт сеп 28 2021, 09:09
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

lambadaa написа ...
Здравейте, днес пробвам да вляза в сървара и виждам това съобщение: " :"Bannat si na 27.09.2021 ot StuntLife, ostavashto vreme: 46 chas(a)." ако може да ми каже някой причината, а аз дори не съм играл вчера... (не знам дали тук е мястото за този въпрос...извинявам се ако не е)


Пиши тук https://cs.sector.bg/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?100842.post


[ Редактирано вт сеп 28 2021, 09:09 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
superstar.
чт дек 02 2021, 06:05
Регистриран потребител #35910
Регистриран: чт сеп 09 2021, 02:24
съобщения: 22
Знам, че не е това темата, но някои хора плачат постоянно това е демо от последния мап с не лош резултат : [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=35910}
Thug Life
пт яну 28 2022, 10:16
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Имала шанс гранатите да се направят да си ги куповаме сами а не да са към супер вип менют.Вечер при 32/32 випа става пълен хаус всеки мята тоя смоке където му падне а дали ще му върши работа не се знае.Поне да си го куповаме хора който наистина ще ни трябва,а не хората да го мятат щот го имат free.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
PUTINPOWERRRRRRR
пт яну 28 2022, 11:29
Регистриран потребител #35271
Регистриран: пт дек 11 2020, 12:32
съобщения: 12
То не е само това, аз съм много за премахването на безплатните оръжия като цяло, искаха да се ограничи използването на безплатното AWP, но то след трети рунд е същото - в пика на V.I.P.-ове просто AWP-тата са 90% и няма тръпка от играта. Беше си прекрасно едно време с бонусите при загуба на поредни рундове и как почти никой не си купуваше флаш и смоук
Най-отгоре
{SENDPM=35271}
Thug Life
пт яну 28 2022, 12:04
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
PUTINPOWERRRRRRR написа ...

То не е само това, аз съм много за премахването на безплатните оръжия като цяло, искаха да се ограничи използването на безплатното AWP, но то след трети рунд е същото - в пика на V.I.P.-ове просто AWP-тата са 90% и няма тръпка от играта. Беше си прекрасно едно време с бонусите при загуба на поредни рундове и как почти никой не си купуваше флаш и смоук

То и аз искам ама знам,че ще има мн мръкла така е по лесно за тях всичко на готово.Ще почнат пак за кво си плащам,ама и не си плащаме(аз за една година съм платил доста повече от почти всички в Масива,ама никога не съм казал аз си плащам)и все пак сме длъжни да ги чакаме до последната секунда.Супер вип прави играта адски не балансирана и това ме кара да спра да си плащам(както казват доста играчи). Damagr показва хита през смока,вип менюто се ползва за смяна от авп на ак,анти-флаша всеки в масива знае за кво се ползва ама всеки си мълчи щот киловте са най-важни.Алтернатива винаги има,жалко е,че от сървар в който ти беше кеф да влезнеш да играш и съм цъкал с часове,в момента ми се гади на 15 минута.По важно е да се набеждаваме един друг кой е хак и кой не,от колкото да помогнем за развитето на сървара за една по-приятно игра,все пак ние сме хората който играят.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Robbie
пт яну 28 2022, 12:35
Регистриран потребител #27589
Регистриран: вт сеп 16 2014, 03:50
съобщения: 122
Thug Life написа ...

PUTINPOWERRRRRRR написа ...

То не е само това, аз съм много за премахването на безплатните оръжия като цяло, искаха да се ограничи използването на безплатното AWP, но то след трети рунд е същото - в пика на V.I.P.-ове просто AWP-тата са 90% и няма тръпка от играта. Беше си прекрасно едно време с бонусите при загуба на поредни рундове и как почти никой не си купуваше флаш и смоук

То и аз искам ама знам,че ще има мн мръкла така е по лесно за тях всичко на готово.Ще почнат пак за кво си плащам,ама и не си плащаме(аз за една година съм платил доста повече от почти всички в Масива,ама никога не съм казал аз си плащам)и все пак сме длъжни да ги чакаме до последната секунда.Супер вип прави играта адски не балансирана и това ме кара да спра да си плащам(както казват доста играчи). Damagr показва хита през смока,вип менюто се ползва за смяна от авп на ак,анти-флаша всеки в масива знае за кво се ползва ама всеки си мълчи щот киловте са най-важни.Алтернатива винаги има,жалко е,че от сървар в който ти беше кеф да влезнеш да играш и съм цъкал с часове,в момента ми се гади на 15 минута.По важно е да се набеждаваме един друг кой е хак и кой не,от колкото да помогнем за развитето на сървара за една по-приятно игра,все пак ние сме хората който играят.



+ съм да остане само един вип .. и тва през смооуковете да се махне да се вижда хита и антифлашове там разни боклуци

[ Редактирано пт яну 28 2022, 12:35 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27589}
PUTINPOWERRRRRRR
пт яну 28 2022, 12:46
Регистриран потребител #35271
Регистриран: пт дек 11 2020, 12:32
съобщения: 12
Robbie написа ...

Thug Life написа ...

PUTINPOWERRRRRRR написа ...

То не е само това, аз съм много за премахването на безплатните оръжия като цяло, искаха да се ограничи използването на безплатното AWP, но то след трети рунд е същото - в пика на V.I.P.-ове просто AWP-тата са 90% и няма тръпка от играта. Беше си прекрасно едно време с бонусите при загуба на поредни рундове и как почти никой не си купуваше флаш и смоук

То и аз искам ама знам,че ще има мн мръкла така е по лесно за тях всичко на готово.Ще почнат пак за кво си плащам,ама и не си плащаме(аз за една година съм платил доста повече от почти всички в Масива,ама никога не съм казал аз си плащам)и все пак сме длъжни да ги чакаме до последната секунда.Супер вип прави играта адски не балансирана и това ме кара да спра да си плащам(както казват доста играчи). Damagr показва хита през смока,вип менюто се ползва за смяна от авп на ак,анти-флаша всеки в масива знае за кво се ползва ама всеки си мълчи щот киловте са най-важни.Алтернатива винаги има,жалко е,че от сървар в който ти беше кеф да влезнеш да играш и съм цъкал с часове,в момента ми се гади на 15 минута.По важно е да се набеждаваме един друг кой е хак и кой не,от колкото да помогнем за развитето на сървара за една по-приятно игра,все пак ние сме хората който играят.



+ съм да остане само един вип .. и тва през смооуковете да се махне да се вижда хита и антифлашове там разни боклуци

Да, губи се едно един много важен фактор от играта - икономиката. Бонусите при загуба ги оправдавам донякъде, за да не играеш с deagle или без броня 10 рунда поред(THUG LIFE, помня в периода 2013-2014 как ми даваше М-ка всеки рунд ). Друг вариант е нови два сървъра без SuperVIP-а, но не знам дали пак няма да се получи някакво разделение на играчите(или да останат празни, заради тези, които са си "платили"), може за тези сървъри обикновения V.I.P. да е 5000 кредита, за да се компенсира печалбата от SuperVIP.
Най-отгоре
{SENDPM=35271}
Kobri
пт яну 28 2022, 01:05
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Момчета пускате си една отделна тема анкета за изчистен класик и ако успеете да съберете поне трицифрено число гласове, за да има все пак някакъв теоретичен шанс да се пълни поне вечерно време а не да се гоните пак 5 човека из празен сървър както абсолютно винаги е било досега, ще ви пуснем.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System