Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
SleepWalker
пн яну 24 2022, 07:34
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Здравейте на всички,

пиша тази тема с цел да ви разясня относно случая с LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!! и червеният му тест от WarGods. Леденият беше пуснал резултат, който излезе червен с причина Found Wallhack (Forensics).
 Относно този резултат, той се е свързал с администратора и създател на WarGods, за да се установи каква точно е причината. Администраторът му е казал кой е засеченият файл и е поискал същият да му бъде изпратен за проверка. След като го е изпратил и е установено, че въпросният файл не е хак и резултатът е False Positive, а самият файл е от друга игра. 
По този повод искам да използвам възможността да ви кажа следното:

Няма как да бъде изпратен друг файл, понеже се сравнява хеш стойността му с тази от сканирането и с тази от изпратеният файл. И искам да Ви допълня, че WarGods не дава на 100% гаранция, както вече видяхме, и крайното решение ще бъде взето от админите.

Снимки от проведената кореспонденция:
1. https://prnt.sc/26f91r3
2. https://prnt.sc/26f9202
3.
https://prnt.sc/26f92gk

Целта на тази тема не е да защитава никого, идеята е да се разбере, че не всичко което пише е на 100% истина, а е възможно да има и False Positive.

Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Cunning Fox
пн яну 24 2022, 11:51
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Ми тогава не използвайте услугите на WG вече и станете админи ,както си беше едно време . Снимайте и всеки да качва снимки ,до 10 минути . Демо плюс снимки е най ефикасното средство . Но да не им казвате ,сега ще те снимам и те да спрат хака, а без предупреждение . От снимката няма как да се избяга . Всеки хак има меню и то се вижда ,всеки Анти смок и анти флаш няма ,как да скрие от снимката ,и че не играе на 16 бита или с програма .
И най вече античнита вие е под всякаква критика ,това го доказва WG . Наблъска ли сте сървърите и излишни плънинги ,които пречат на играта ,а най елементарното античнита вие много зле . Казах ти sleep вземете античнита примерно на Тревата и масово ще има автобанове за анти смокове поне 100 за един ден . Но това си е ваша работа .
Колкото до Ледения ,ще кажа само едно ,хванат е 3 пъти с хак и 3 му го махате ,това дразни всички защото нито сме слепи ,нито сме тъпи ,всеки път едно и също след боновите му . Слаба игра 3 -4 дена и после пак същото, всеки мап 50-10 фрага . На мен вече не ми пука и ме се тая, аз веднъж когато трябва казах ,че не е чист и той светна .
А на него лично ще му кажа ,че колко и да се мъчи ,няма да стигне Mashkof ,нито по игра ,нито по фрагове ,ще е вечния втори и с 5 хака да играе ,за разлика от него Mashkof има поне 10WG и чист във всичките . Или е по добър хакер от Ледения или Лединия толкова му е капацитета

[ Редактирано пн яну 24 2022, 11:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
Renan Lodi
вт яну 25 2022, 01:16
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Получавам deja vu, този мач съм го играл и не очаквах и в сектора да се играе.
Гледаме как явно ...главните админи са притискани от група хора които искат даден играч да бъде наказан, безусловно ! Защото плащали по 10лв и искат да им се угоди на акъла.
И какво предлагаш сектора да взема акъл от псевдо верижки ? Все едно Лео Меси да пита Мартин Камбуров как се бие дузпа. Спрете да надувате главите на админите да банват тоз и ония.
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Thug Life
вт яну 25 2022, 12:15
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Така става когато играчите се мислят за админи и почва едно спане "Тоя е хак,банни го".Ама едно е да набедиш някой друго е да го докажеш.Дори не си правият труда да изглеждат демото след като е баннат някой и като се махне банна почва реването защо бил махнат.Големи хора вместо да помогнем като играчи играта да стане по приятна за нас,всеки е тотално тилтнат в играта.Играя от почти 13 години във веригата и толкова противна игра не е нямало никога,всеки цъка за някви килове,победи и всякви други глупости.В масаката играем всеки 2 рунд до 10 секунда все едно сме на Mojar.И не са виновни админите а ние играчите,че се взима толкова на сериозно една игра на 21 години която не се цъка почти от никой вече.Играите повече за fun и не се впрягаите за една игра толкова,никой няма ви казе евала ,че сте "добър" на няква видео игра .

[ Редактирано вт яну 25 2022, 12:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=300}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
вт яну 25 2022, 12:35
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Аз съм силно впечатлен от Cunning_Fox, че след толкова четене на вестник Труд и ПИК е стигнал до използване на думичката "плънинги" и то в едно изречение с думичката "античнита" (може би има предвид античийт). Не е загубена надеждата в старото поколение. Важното е да има ъпгрейд.
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
Robbie
вт яну 25 2022, 01:13
Регистриран потребител #27589
Регистриран: вт сеп 16 2014, 03:50
съобщения: 122
очаквам махането на бана на бравото искам още играчори !
Най-отгоре
{SENDPM=27589}
Sunchoo
вт яну 25 2022, 02:13
Регистриран потребител #35766
Регистриран: ср юни 09 2021, 11:52
съобщения: 7
От снимка няма как да избяга вика 😀 не сме 2004 година , всичко се развива.Единственото доказателство е демото на играча.
Най-отгоре
{SENDPM=35766}
Cunning Fox
вт яну 25 2022, 02:29
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Значи малко се разрових така от любопитство ,което не съм правил много отдавна ,какво значи Found Wallhack (Forensics).
И хоп какво казва WG adminin
[натисни тук]

[натисни тук] - Линк за сваляне
[натисни тук] - Линк за сваляне

Ако трябва да се замислям дълбоко и да си правя труда ,да ги излъжа тези от WG би било много лесно .Ще представя всеки фаил ,който поискат където са открили следите ,но като малко по умен няма да кача хака в дерикторията на cs 1.6 ,a ще и направя конфигурация с друго име и например ще я поставя в друга игра .Начина на конфигурация няма да я покажа ,защото ще се напълни с малки умни хакери дразнители .
А WG e супер зле и аз не бих му се доверил не повече от 40 процента . Милите ловят хакери и ги пускат защото дефакто нищо не могат да докажат ,например аз какво правя на компа си ,а гадаят Ето още едно хубаво линкче ,как може да се махне и да не си в червено и как админа си го признава ,след като е натиснат малко
[натисни тук]

Прочетете текста в жълтия маркет

[натисни тук] - Линк за сваляне

Е сега вие сте на ход .Да ли е бил чисст или не Вие решавате !


[ Редактирано вт яну 25 2022, 03:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
Kobri
вт яну 25 2022, 05:30
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Cunning Fox написа ...
Значи малко се разрових така от любопитство ,което не съм правил много отдавна ,какво значи Found Wallhack (Forensics). И хоп какво казва WG adminin [натисни тук] [натисни тук] - Линк за сваляне [натисни тук] - Линк за сваляне Ако трябва да се замислям дълбоко и да си правя труда ,да ги излъжа тези от WG би било много лесно .Ще представя всеки фаил ,който поискат където са открили следите ,но като малко по умен няма да кача хака в дерикторията на cs 1.6 ,a ще и направя конфигурация с друго име и например ще я поставя в друга игра .Начина на конфигурация няма да я покажа ,защото ще се напълни с малки умни хакери дразнители . А WG e супер зле и аз не бих му се доверил не повече от 40 процента . Милите ловят хакери и ги пускат защото дефакто нищо не могат да докажат ,например аз какво правя на компа си ,а гадаят Ето още едно хубаво линкче ,как може да се махне и да не си в червено и как админа си го признава ,след като е натиснат малко [натисни тук] Прочетете текста в жълтия маркет [натисни тук] - Линк за сваляне Е сега вие сте на ход .Да ли е бил чисст или не Вие решавате !
 
Я сега от любопитство се разрови малко какво е сарказъм, и после топни още няколко пъти в дълбоката си мисъл отговора на WG админа.
 
На всички трябва да е пределно ясно че WG не е перфектен, но въпреки това е полезно допълнително средство, още повече че разработчика му си отделя от времето лично да проверява след предоставяне от потърпевшите дали засечен непознат файл наистина е чийт или просто фалшива тревога, както е в случая с ледения.
 
Иначе давай смело с опитите да играеш с помагала, бързо ще разбереш че в реалността нещата са доста по различни от теориите в главата ти, и ще приключиш с бан в сектора и отхвърлено оплакване във форума на уаргодс...
 
Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
[Spewn!]
вт яну 25 2022, 05:43
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
Мен лично ме притеснява употребата на бутона "SPACE" от страна на Cunning Fox.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System