Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
Panec
вт яну 25 2022, 06:22
STAFF
Регистриран потребител #23720
Регистриран: сб фев 16 2013, 06:15
съобщения: 45
Май не са толкова т… тия от уаргод [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=23720}
Renan Lodi
вт яну 25 2022, 08:12
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Panec написа ...

Май не са толкова т… тия от уаргод [натисни тук]


Какъв челен удър само
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Kobri
чт яну 27 2022, 02:36
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 819
От хитрата лисица стана хитрата сврака с двата крака
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Panec
чт яну 27 2022, 02:42
STAFF
Регистриран потребител #23720
Регистриран: сб фев 16 2013, 06:15
съобщения: 45
Kobri написа ...

От хитрата лисица стана хитрата сврака с двата крака


Въпреки това вчера играеше в Масива.
Явно има някакво обяснение на нещата, но ние не знаем какво е.
Най-отгоре
{SENDPM=23720}
Cunning Fox
чт яну 27 2022, 03:27
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Спокойно дал съм обеснение на който трябва .Не играя с хак !!!
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
SleepWalker
чт яну 27 2022, 07:31
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Екипът взе решението на  Cunning Fox да бъде  поставен бан, поради наличието на червен уаргод и самопризнание от негова страна. Вече втори ден очакваме някакво развитие на надлъгването му с админа на уаргод, но търпението ни не е безкрайно. Банът ще бъде свален единствено ако червеният резултат бъде изтрит от страна на администратора на уаргод и се установи, че този резултат е False Positive. И нека да е ясно, че всеки ще го последва същото, ако бъде хванат с червен уаргод в нашите сървъри, дори и само да е "тествал" извън тях. В правилата изрично е упоменато, че е забранено използването на каквито и да е помощни средства.

Не пише loopback, а е ип-то на наш сървър.
 


[ Редактирано чт яну 27 2022, 08:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Cunning Fox
чт яну 27 2022, 08:15
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Малко е смешно ,но както и да е ! Първо аз не съм пускал хак в вашите сървари ,а съм пуснал хак в моя си (New Game ) или как се вижда на снимката loopback (обратна верига ) и то с ботове с ник Duda!
[натисни тук] - Линк за сваляне
Това е огромна разлика !
НЕ СЪМ СИ ПРАВИЛ ЕКСПЕРИМЕНТ ВЪВ ВАШИТЕ СЪРВАРИ ДА ПРОБВАМ ХАК ! ТОВА Е МНОГО ВАЖНО ДА СЕ РАЗБЕРЕ !
Кога сам си направих Wg исках да видя ,дали ли ще остане следа ,както пре Ледения ,точно това ми бе целта и се оказах прав
Думата (Forensics) точно означава ,че има следи от пускане хак ,но къде и кога няма точно обеснеие ! Ако бях влязял в друг сървар и бях направил там проверка ,щях ли да получа БАН ?
Ако проверим всеки играч който влиза и се окаже ,че е има на компа си някакви съмнителни неща преди да играе при вас ,то тогава няма да останат играчи ! Това трябва да го запишите като правило тогава ,светнал ли си някъде дори да не е при вас да получаваш бан .
Аз няма да споря за нищо ,аз съм си чист за себе си .Дали ще играя тука ми се тая ,не съм на 20 годни ,че живота ми да е cs
Останете си с здраве и вършете повече работа ,защото ако не бях казал да му направят WG Ледения и да светне сега нямаше ,да съм банат .На всеки му ясно ,че е ваше момче ,чул съм как говори с админи на Ти и като събереш 2+2 и то ясно .Три пъти хванат и пак е тука .Но здраве да е млади сте не ви се сърдя ,аз съм на 49 години и просто се забавлявам !

A нека от сега да почне хейта ли му викате по мен

[ Редактирано чт яну 27 2022, 08:17 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
Kobri
чт яну 27 2022, 09:24
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 819
Не е смешно а трагично...

Нямало точно обяснение къде и какво казваш?

Админа на ВГ ти иска конкретен файл още преди няколко дни, но ти в продължение на цели 2 страници от темата, упорито се опитваш да се правиш на хитър и не му го даваш, защото явно все пак се досещаш резултата какъв ще е...

[натисни тук]

Огромната разлика със случая при въпросният леден е, че след ръчна проверка от страна на ВГ админа се оказа, че засеченото при него изобщо няма нищо общо нито с хак, нито с ЦС, а при теб, ако все пак благоволиш да изпратиш това което ти иска, ще е очевидно помагало и няма да ти махне засичането!

Надали има добър играч който да не е проверяван, но дори и да бъде засечено нещо което в последствие се окаже фалшива тревога, както виждаш махаме бана.

В сектор "наши момчета" няма, а и за никого не е тайна че ледения е "любимец" не повечето от адамините и е гледан под лупа и до ден днешен, но в крайна сметка решенията се взимат безпристрастно и на база факти, а не на слухове и нагласа от страна на играчите.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Renan Lodi
чт яну 27 2022, 10:05
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Аз бих ти сложил бан и за споменаването на друга верига от която сектора да взема идеи.
Опитваш се да ..... дявола във въздуха , воден само от омразата ти към някой който нито ти е в къщата ,нито го храниш, нито му плащаш сметките. И не се пише сървАр

Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Cunning Fox
чт яну 27 2022, 10:52
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Kobri написа ...

Не е смешно а трагично...

Нямало точно обяснение къде и какво казваш?

Админа на ВГ ти иска конкретен файл още преди няколко дни, но ти в продължение на цели 2 страници от темата, упорито се опитваш да се правиш на хитър и не му го даваш, защото явно все пак се досещаш резултата какъв ще е...

[натисни тук]

Огромната разлика със случая при въпросният леден е, че след ръчна проверка от страна на ВГ админа се оказа, че засеченото при него изобщо няма нищо общо нито с хак, нито с ЦС, а при теб, ако все пак благоволиш да изпратиш това което ти иска, ще е очевидно помагало и няма да ти махне засичането!

Надали има добър играч който да не е проверяван, но дори и да бъде засечено нещо което в последствие се окаже фалшива тревога, както виждаш махаме бана.

В сектор "наши момчета" няма, а и за никого не е тайна че ледения е "любимец" не повечето от адамините и е гледан под лупа и до ден днешен, но в крайна сметка решенията се взимат безпристрастно и на база факти, а не на слухове и нагласа от страна на играчите.

Защо снимаш определен въпрос от Румънския админ ,дай на хората целия чат ???
[натисни тук]
Не съм му бил дал файла Ми това какво е ???
Ето го файла и виж какво казва след това !!!
[натисни тук] - Линк за изтегляне
[натисни тук] - Линк за сваляне
Защо не намери хака ,като е там вътре в папаката е,но конфигуринан ???? Защо ??? Я помисли и виж !!! Само една грешка направих и вече знам коя е ,че трябваше да му сложа друг конфигуруиран файл opengl.exe в папката и щеше да да изляза отрецателен . Не искам повевче да обеснявам как ,се прави защото ще се напълни с хакери и WG ,няма да има значение вече !!!
Защо не ме засече ,кога го бях пуснал ,а чак после ??? Да кажа ли защо и да видиш ,каква вална ще последва от хакери .
Не съм лапе да разпрострянявам хака и да се кефя ,не ми това е целта .Ще замълча и ще си изкарам "назанието" .Аз съм мъж ,а не ....! Да не мислиш ,че ще ти ревна да ми махаш банна ? Не ! Има правила ваши си ,ок ,мислите че наказвате ,ок .така да бъде .Сървари дал господ ,не се плаша 18 годи играя тая играя и след банове и наказания за глупости винаги намирам ,къде да отида и да играя !
Оставете всичко така ,аз съм бан да ви е кеф и на вас и на другите .Той е чист ,аз съм хак .Ок .Бъдете мъже ,а не като жени да врякате след всичко станало :"Ма тоя ми каза така по чата ,ма оня ме напсува .... "Дръжте се мъжки и не ревете ,че се напълни България с разбирачи и Нежно говорящи !!!






[ Редактирано чт яну 27 2022, 11:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System