Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Thug Life
пт яну 28 2022, 05:16
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Винаги съм те уважавал като човек който толкова години се е занимавал с веригата и винаги е била сред най-прятната за игра.Анкетата е лесна работа,но ще се получи едно разделение на играчите от масива и това ,че сега сървара е 32/32 не значи,че винаги ще е така.Ако се изгуби ядрото от стари играчи който са играл винаги тук знаеш ще ще се напълни с еднодневки.Втори сървар би навредил на масива(миналата година съ.брах 100 човека за месец като повечето вече не играят след това).Решението не е премахване на супер вип може безплатния wep и kit да си останат и да се взимат гранати и брония,ппц решения има много.Това че аз ще спра да плащам и влизам няма липсвам на никой,добре е че има хора като Sleepa, quatroto,Veronica и още 2-3 админи който държат сървара в ред и още що годе става за приятна игра,щот на тях име се занимава да има развитие някво.Не е хейт това което пиша а проблеми на сървара,ако само аз смятам така значи съм в грешка.🙂
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Centurion
сб яну 29 2022, 11:33
Регистриран потребител #26837
Регистриран: пн май 05 2014, 05:05
съобщения: 55
И аз да мрънкам малко - пак са махнати хубави мапове като esl_autumn, emir, laroca, dust2002, heroes от масива, а се играха често... Нон стоп се избират само бруте, авангард и тем подобните, които са на ръба да ме откажат вече, страшно писват...

От нормала не виждам смисъл, защото няма почти никаква разлика от Масива, затова предлагам там да се направи само мапове със заложници - italy, assault, estate и тн
Най-отгоре
{SENDPM=26837}
Kobri
сб яну 29 2022, 01:15
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Добре де пуснете гласувания не за отделен сървър
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Thug Life
сб яну 29 2022, 07:09
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Kobri написа ...

Добре де пуснете гласувания не за отделен сървър

Нещо сайта не ми дава да пусна анкетата в нова тема😁пратил съм на човек от колектива някой неща който според мен биха балансирали играта и биха е направили малко по-интересна.Може екипа да ги обсъди и ако решите,че нещо би помогнало наистина да се пусне тема и играчите да кажат своята дума,ако не живи и здрави.🙂

[ Редактирано сб яну 29 2022, 07:11 ]
Най-отгоре
{SENDPM=300}
SweetB
сб яну 29 2022, 07:32
Регистриран потребител #33260
Регистриран: пт сеп 07 2018, 06:34
съобщения: 240
Centurion написа ...

И аз да мрънкам малко - пак са махнати хубави мапове като esl_autumn, emir, laroca, dust2002, heroes от масива, а се играха често... Нон стоп се избират само бруте, авангард и тем подобните, които са на ръба да ме откажат вече, страшно писват...

От нормала не виждам смисъл, защото няма почти никаква разлика от Масива, затова предлагам там да се направи само мапове със заложници - italy, assault, estate и тн

А защо НОРМАЛА да не бъде (малкия масив сървър) дали няма повечето хора да им омръзне да гонят заложници и да лефтят да се бутат в масив и ядосват, че няма място за тях там? Като искате експериментиайте никого не спирам.
Най-отгоре
{SENDPM=33260}
Kobri
вт фев 01 2022, 01:30
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Филма със сървъра само за ретро карти също много пъти е бил на прожекция, но за съжаление салона е празен, не пречи админите да ви ги пускат по желание разбира се. На нормала хубавото е че понеже е за 20 човека, може да се слагат всякакви карти без да има проблем със слотове
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System