Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
Kobri
пт яну 28 2022, 04:07
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Пичага, ти явно си в някакъв собствен филм, какви снимки те гонят?

Дал съм директен линк към темата ти във форума на ВГ, това че последният пост е на ВГ админа, казвайки ти че му пращаш пак някакви глупости вместо файла който иска, а ти още не си измислил какво да му отговориш си е твой проблем.

Качил си някакъв 80МБ архив, румънеца даже явно си е направил труда да го разгледа, но там не е намерил файл отговарящ на хеша на засечения от ВГ хак.

Подозирам че изобщо нямаш представа за какво става въпрос, и си мислиш че може да преименуваш нещо на Opengl32.exe, да го навреш в един голям архив с други файлове, админа да ходи за зелен хайвер и да ти махне червеничкото нали?

Е да, ама не. Както ти написах още в началото - реалността е съвсем различна от щуротиите в главата ти.

Не знам какво се вайкаш че "само една грешка" си бил направил. Давай, конфигурирай, пращай, човека като гледам е крайно търпелив с теб.

И не, изобщо не ни е кеф че си губим времето с подобни тъпотии и слагане на банове, но е крайно време да спрете да се бутате където не ви е работа.

За едно обаче си прав, в България наистина има изобилие от пишман разбирачи, а ти приятелю най-вероятно в момента смело покоряваш първият връх на прословутата крива на Дънинг Крюгер, и ти предстои много поучителен слалом надолу, а ако отново нямаш идея за какво иде реч, просто питай гугъл.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
velkatair
чт фев 03 2022, 04:28
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
Здравейте "колеги". Първо към пичагата: да пускаш хак с твърдението или мисълта да измамиш wargods е несериозно и тъпо оправдание, след което трябва да последва бан. Много си нагъл да признаваш как и къде си крил хака и да искаш да ти махнат бан-а.
Сега към "сектор". НИКОГА не съм виждал някой чист играч да дава червен ВГ (като изключим скинове). Помислете колко е "трудно" да пратиш на администратора на ВГ 50 евро по пейпал, за да ти изтрият резултата.
Проблема е, че администраторите разчитат изцяло на резултата от тази програма, като не си правят труда да гледат играчите. Забелязвам, че голяма част от администраторите с изключения разбира се са доста неграмотни относно играта, и въпреки, че е грешно да се позовават само на резултата от програмата това ме успокоява Седял съм по 2 карти спектатор само, за да се уверя дали някой е с хак. Това вече не се вижда в сървърите на сектор, а и да се види не се знае колко адекватна ще е преценката.
Второто нещо, на което препоръчвам да обърнете внимание е след зададен от мен въпрос към едни от най-читавите играчи в БГ към момента защо не играят в сектор отговора беше: Защото там няма никакъв контрол, няма администратори и като влезем постоянно злоупотребяват и някви ламери ни слайват всеки рунд.
Отговора на втората част я знам, да си купят вип, но от известно време влизам пак в сектора и 99% от времето няма администратор в сървъра. Вземете си направете ПОНЕ още 3-4-5 администратори, като ви препоръчвам да подберете добри играчи, а не по симпатии и от форума. Засичам момичета, които стрелят по-добре от 80% от играчите.
П.С TEAM STASIK (отново глас беззвучен)
Добавка: познавам момчета, които си цъкат с aim и wh без да ги засича ВГ и това е поне от преди 1-2 години, така че синият ВГ не значи нищо!
Добавих го, защото онзи ден казах за един играч, че е хак същият с няколко червени ВГ и ВАКБАН, но отговора беше, че към момента е син и не може да го баннат. Брат, и аз дето грам не разбирам от хакове да дам 10 пъти червен ВГ и аз ше се науча как да не ме засича

[ Редактирано чт фев 03 2022, 04:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
Renan Lodi
сб фев 19 2022, 11:31
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Преди време играх в румънски сървъри, там не разчитаха толкова на Wg, спомагателно средство е.
Така и не разбрах каква е причината да няма услуга "платен админ" . И защо се бърка, че това е издигане с пари. Платения админ нито е част от екипа нито има задължения, и така ще има още повече хора в игра .
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Panec
нд фев 20 2022, 11:53
STAFF
Регистриран потребител #23720
Регистриран: сб фев 16 2013, 06:15
съобщения: 45
Според мен е по добре без смс сдмини защото става една лудница която няма оправия. Всеки втори който го саднат в някои от сървърите ще влезне, ще си купи права и ще има “уникални” банове ако ме разбираш. И после това нали се сещаш че някой ще трябва да го оправя. Стафа ще се занимава само с тъпотии и мизерии. Това е моето мнение. Всеки има собствен поглед над нещата.

[ Редактирано нд фев 20 2022, 11:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23720}
Renan Lodi
нд фев 20 2022, 12:51
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
На цена разумно висока не всеки трол би си позволил да плаща . И не е свободно достъпна за всеки както випа.Само може да се спечели от това . В момента 90 % от нарушителите са вип, ненормално ниска цена.

[ Редактирано нд фев 20 2022, 12:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Dark Execution3R
нд фев 20 2022, 01:09
Classic Admin
Регистриран потребител #20673
Регистриран: пт фев 24 2012, 10:10
съобщения: 360
Анархията ще е пълна, ако всеки може да си плати и да стане админ. Просто не ми се мисли. Това няма как да стане.
Най-отгоре
{SENDPM=20673}
SleepWalker
нд фев 20 2022, 08:17
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Платен админ не се предлага, за да няма после "ама аз съм си платил висока цена и мога да правя каквото си искам" или "ама аз съм дал пари как така ще ми махате правата?"
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Renan Lodi
пн фев 21 2022, 09:04
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Няма да е всеки, ако някой иска платен пак главните го одобряват. Ще има повече админи в сървърите, по-малко нарушители в по-слабо посещаваните и краен резултат повече хора навсякъде.
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Panec
пн фев 21 2022, 11:00
STAFF
Регистриран потребител #23720
Регистриран: сб фев 16 2013, 06:15
съобщения: 45
Според мен не е ок предложението, тъй като по този начин да осъществиш контрол е много трудно и ще има безсмислени банове, гагове след това оплаквания ,демота и така нататък.Това го правят вериги които нямат играчи и по този начин искат да привлекат. Тук си има достатъчно редовни играчи, а който иска да стане админ в даден сървър си има начин.

[ Редактирано пн фев 21 2022, 11:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23720}
velkatair
пн фев 21 2022, 11:57
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
Щото ся бановете не са 90% грешни от топ админите
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System