Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
quattro
сб яну 29 2022, 08:12
Регистриран потребител #16522
Регистриран: нд дек 19 2010, 09:55
съобщения: 48

Промяна в SuperVIP-меню

Гранатите да се закупуват в началото на рунда от всеки играч

Премахване на Damager

Не съм съгласен с нито едното - нека остане така

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 126
Уважаеми играчи, след предложения от няколко играча в любимия ни масив сървър решихме да пуснем анкета относно промяна на СуперВИП менюто.Като идеята за промяна е следната:
Гранатите да се закупуват в началото на рунда от всеки играч и да не бъдат включени в менюто.Бронежилетката и дефюз кита ще останат като бонус.
Следващия въпрос от анкетата е относно така наречения DAMAGER който визуализира нанесения демидж върху противника.DAMAGERA работи и в смоук което доста помага на едните, но и отнема доста на другите.Гласуването е възможно само за регистрирани протребители.Имате възможност да гласувате с повече от един избор.Моля гласувайте.Екипа ни винаги е отворен за нови предложения, но поднесени по подходящия начин.Приятна игра на всички.

[ Редактирано сб яну 29 2022, 08:14 ]
Най-отгоре
{SENDPM=16522}
MannyQuidd
сб яну 29 2022, 10:07
Регистриран потребител #33222
Регистриран: вт авг 21 2018, 12:28
съобщения: 8
Бях останал с впечатление, че показването на щетите не работи. Поне при мен почти никога не работи. Независимо дали е хит през стена (по спецификация в този случай е коректно да не работи), през смоук или чист и явен хит на открито - изключително рядко има обратна връзка. И да, според /damager и /vipmenu функцията е активирана.

Как да гласувам положително за премахване на damager и негативно за премахване на бонус гранатите? Ако трябва да се мине някаква определена квота положителни гласове и реално недаденият глас се брои за негативен такъв, третата опция е ненужна или може да обърка сметките.

И от къде всъщност идва желанието и какви са аргументите да се премахнат бонус гранатите? Тези дни май прочетох коментар из темите, че големият проблем бил смоук-а. Събирали се били 31 Super VIP и се хвърляли много смоукове. Не знам дали това е реалната теза, но ако е - не е много сериозна. Особено като се има в предвид, че играчите в масива са поне една идея над ниското ниво. Премахването на бонуса, по абсолютно никакъв начин, няма да ги спре или дори затрудни да правят каквото до сега. Казано с две думи - безсмислени гимнастики.
Най-отгоре
{SENDPM=33222}
Centurion
сб яну 29 2022, 11:06
Регистриран потребител #26837
Регистриран: пн май 05 2014, 05:05
съобщения: 55
А кога приключва анкетата и какъв % спрямо общия брой гласували трябва да имат предложенията, за да се броят приети?

Иначе 'за' гранатите да се махнат, 'против' damager да се маха.
Най-отгоре
{SENDPM=26837}
Kobri
нд яну 30 2022, 06:23
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Тази анкета е с чисто информативен характер, ако тръгнем да променяме нещо първо ще бъде пусната гласуване достъпно само за потребителите с активни абонаменти за да няма изкривяване на резултата от хора с множество регистрации
Най-отгоре
{SENDPM=45}
pochti perfekten*
сб фев 26 2022, 09:30
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 100
То добре, няма вече гранати и броня, но поне върнете фрийза на 5 секунди в този случай, защото има бая играчи на които ще им отнема горе долу същото време, или защото са бавни, или защото са отвикнали да си купуват, и така ще им се наруши играта за ръш например като са терористи
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
r6 - | GALAXY-S
сб фев 26 2022, 10:21
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 34
Kobri написа ...

Тази анкета е с чисто информативен характер, ако тръгнем да променяме нещо първо ще бъде пусната гласуване достъпно само за потребителите с активни абонаменти за да няма изкривяване на резултата от хора с множество регистрации



"Информативно" решихте да го махнете без дори да има анкета, какъв е смисъл вече от супервипа..
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Renan Lodi
нд фев 27 2022, 08:46
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
bind "x" "hegren; sgren; flash; flash"

Имам предложение да се сложи плъгина за взимане гранати от земята както са оръжията, но само 1 граната от човек на рунд, и всеки може да вземе общо една граната на рунд.
Nade drops plugin

[ Редактирано нд фев 27 2022, 09:19 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
Kobri
нд фев 27 2022, 10:12
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Бронята не е махана, беше изключено даването на гранатите временно за тест

Плъгина вече е преправен да дава по една бойна и само един флаш, ако искате втори флаш или димна ще трябва да се пазарува, като по този начин се надяваме да се спре с безразборното мятане навсякъде
Най-отгоре
{SENDPM=45}
r6 - | GALAXY-S
нд фев 27 2022, 02:59
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 34
Според мен или трябва да няма напълно или да си останат както бяха
С една граната и един флаш по инерция като тръгнеш да r6-ваш и посредата на ръша се сещаш че нямаш втори флаш/смоук.
Лично за хората като мен които ги ползват по предназначение толкова вече време без да купуваш гранати и сега всеки рунд тръгваш на бой без боеприпаси.

Има ли шанс като в respawn както се избира вида оръжие директно да ти зарежда това от предния рунд и с гранатите 4бр. да се направи, който иска да го натисне като опция просто.
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Silvia
нд фев 27 2022, 04:16
Регистриран потребител #14183
Регистриран: чт дек 10 2009, 02:54
съобщения: 85
Аз пък искам автоматика
Най-отгоре
{SENDPM=14183}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System