Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
velkatair
сб фев 19 2022, 12:50
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 99
[натисни тук] - коги преди 10г ти кажат, че си спрял да играеш Ако някой от вас се познае да пише
[натисни тук] - the vibe tho..
[натисни тук]
[натисни тук] - още ма а яд що ви научих са друго не правите.
[натисни тук] - WTF?! само Кротала се вижда от цялата работа
[натисни тук] - какво се случваше едно време в Warcraft Normal level 10.
[натисни тук] - коги го играех съпорт.
[натисни тук] - когато се забавлявахме! Който се познае да пише! -ppc квото кажа правят, но някога имаше уважение към определени хора
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
Lucker's era..недосегаемите!
[натисни тук]
Коги чича ви Кобри не ми даде аз да избера отбора на сектор, и са скарахме заради един (ама той е един от най-добрите играчи в Бъгария) му бяха думите - ogi. Тогава избрах отбора на мания и разбира се..тежки нокаути без причина!
[натисни тук] - Плейлист с демота от сектора, като повечето от вас едва ли са играли тогава. Ако някой се познае да пише. Жицата aka минавам за тока: лелеле тоя пусна аима

[натисни тук] - неща от 5ци дето бяха останали преди да реинстална компа..56к views на шибана нинжда 2021г. WTF

Не съм истинския от едно време





Най-отгоре
{SENDPM=24239}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System