Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
C0rpsemaker
чт юли 07 2022, 01:22
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
BaChI написа ...

Ник на админа:C0rpsemaker
Сървър:dust2only
Ник на играча: BaChI
Причина за оплакването:Несправедлив БАН!!!

Доказателство:
Kicked :"Beshe bannat ot ADMIN C0rpsemaker. Prichina: Aim assist - Teamviewer on demand to revoke ban and "
Completed


ето ви уаргод:
[натисни тук]

Ето ви демо:
[натисни тук]

Айм асист
Не знам какъв му филма на тоя пич.
Просто си бия глави, както виждате всеки мап това ми е играта нищо не ползвам спрете се вече....!!!!

П.С. Иии как давате права на такива хора където хал хабер си нямат от цс и банват когато им е кеф???...

Бачи, за определения мога да ти премахна чата, нулева ми е толерантността. Така че, след като ми потвърдиш тук готовност да съдействаш с ТеамViewer при поискване в игра, можем да се видим в сървърите отново.

1) "Тоя пич" и хабер и тн от ЦС
2) Игнорираш ми съобщенията в игра
3) Не съдействаш. а сега искаш на теб да се съдейства?
4) Ако искаш уважение, даваш уважение.

Играеш НОН-Стеам, на Уин 7, това са предпоставки за нечиста игра.
Отново, чакам да ми кажеш че си готов да съдействаш и можем да играем отново, предвид забележките по-горе.

Пиши ми и в Дискорд за по-бързо.
Поздрави.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
BaChI
чт юли 07 2022, 01:52
Регистриран потребител #36664
Регистриран: пн юни 06 2022, 09:10
съобщения: 5
Бачи, за определения мога да ти премахна чата, нулева ми е толерантността. Така че, след като ми потвърдиш тук готовност да съдействаш с ТеамViewer при поискване в игра, можем да се видим в сървърите отново.

1) "Тоя пич" и хабер и тн от ЦС
2) Игнорираш ми съобщенията в игра
3) Не съдействаш. а сега искаш на теб да се съдейства?
4) Ако искаш уважение, даваш уважение.

Играеш НОН-Стеам, на Уин 7, това са предпоставки за нечиста игра.
Отново, чакам да ми кажеш че си готов да съдействаш и можем да играем отново, предвид забележките по-горе.

Пиши ми и в Дискорд за по-бързо.
Поздрави.
[/quote1657147526]


Не знам кво е дискорд.... Ако искаш фейсбук или вайбър или квото си избереш ще ти дам....
Колкото до тва кво си ми писал или дали си искал нещо....само една“?“ беше пратил на лично
И аз инста ти пиша и на админския чат дори и тва се вижда в демото!!!

Избери си форма на комуникация и ще се свържем.... пък даже ако искаш избери си зала от Пловдив ще идем ще ме гледаш как играя!!!
Най-отгоре
{SENDPM=36664}
C0rpsemaker
чт юли 07 2022, 02:33
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
Понеже тук във форума не ми работят личните съобщения, отговарям последно, после пиши ти, за да се доуточним.
Нямам проблем с теб, нужно е за да сме сигурни в играта и да има начин да го гарантираме, да си изтеглиш програмата TeamViewer, безплатна версия, която генерира уникален код и парола чрез които ще мога да се свържа с теб докато играеш. Предпочитам когато дойда в Пловдив да пия някой айс коктейл с приятел на слънце, вместо да зяпам компютър. Поздрави.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
BaChI
чт юли 07 2022, 03:10
Регистриран потребител #36664
Регистриран: пн юни 06 2022, 09:10
съобщения: 5
BaChI написа ...

C0rpsemaker написа ...

Понеже тук във форума не ми работят личните съобщения, отговарям последно, после пиши ти, за да се доуточним.
Нямам проблем с теб, нужно е за да сме сигурни в играта и да има начин да го гарантираме, да си изтеглиш програмата TeamViewer, безплатна версия, която генерира уникален код и парола чрез които ще мога да се свържа с теб докато играеш. Предпочитам когато дойда в Пловдив да пия някой айс коктейл с приятел на слънце, вместо да зяпам компютър. Поздрави.





Facebook: [натисни тук]
Viber:+359886165086


[ Редактирано чт юли 07 2022, 05:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36664}
SexYYY
чт юли 07 2022, 03:06
Регистриран потребител #36691
Регистриран: пн юни 27 2022, 09:14
съобщения: 3
Corpsemaker "говориш че трябва да се види с teamviewer" това не всеки път означава нищо защото аз дадох teamviewer и ми взеха файловете и цфгтата както ви го изисквате и пак получавам бан вие не сте според на ниво да оценявате хората как играят и как не като вие не сте стигнали едно ниво на играта приято пиене на слънцето
Най-отгоре
{SENDPM=36691}
C0rpsemaker
чт юли 07 2022, 03:45
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
@SexY, не мога да оттговарям за банове на НОК
@Bachi, махнат ти е бана- когато играем искам да си четем съобщенията и когато помоля за TeamViewer да ми дадеш ID/password. Инсталирай си го предварително и разгледай, елементарен софтуер е. Това е най-лесния начин играчите и администраторите да са спокойни.
[натисни тук]



[ Редактирано чт юли 07 2022, 03:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
t6k
чт юли 07 2022, 04:58
Регистриран потребител #36575
Регистриран: пн апр 18 2022, 02:20
съобщения: 13
t6k написа ...

Ник:t6k
Вид наказание:
Kicked :"Bannat si na 06.07.2022 ot NoK, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: script."
Сървър: d2
Админ:NoK

демо [натисни тук] - Линк за сваляне

След като ме банна пуснах и wargod без да излизам от играта ето - [натисни тук]

В правото си да ме баннеш,но има ли защо и за кой път вече?



Все още нямам отговор?Нок?Качил съм демо и варгод?Бъди така добър и ми кажи коя минута/секунда от демото видя скрипт?И защо пускам оплакване и ме игнорирате,за това ли съм заредил ВИП ЕКСТРИ?МОЛЯ НЯКОЙ ДРУГ АДМИН ОСВЕН НОК ДА ПРЕГЛЕДА ДЕМОТО И ДА ДАДЕ МНИЕНИЕ.
Най-отгоре
{SENDPM=36575}
SexYYY
чт юли 07 2022, 05:09
Регистриран потребител #36691
Регистриран: пн юни 27 2022, 09:14
съобщения: 3
Ник:SexYYYY
Вид наказание:
Kicked :"Bannat si permanentno na 03.07.2022 ot NoK. Prichina: cheats."
Сървър:MASSIVE + D2
Админ:NoK
[натисни тук] - Линк за сваляне
Може ли да ми се предостави нещо което показва че аз съм хакер !

Банът е премахнат!

За в бъдеще, когато играеш в нашата верига условието е следното - да играеш включен teamviewer, до който ще имат достъп само няколко от главните админи!


[ Редактирано ср юли 13 2022, 12:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36691}
hG
чт юли 07 2022, 05:19
Регистриран потребител #33383
Регистриран: вт ное 06 2018, 07:42
съобщения: 1
[натисни тук]
nick hG,survara me izhvurli,no vse pak davam wargod Server:Classic DUST2#1

Банът е премахнат!
Приятна игра.


[ Редактирано сб юли 09 2022, 07:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33383}
NoK
сб юли 09 2022, 06:58
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Извиняваме се за забавянето.

Поради големия брой оплаквания, демотата и доказателствата за бановете се разглеждат от главните админи и стафф админите.

Ще получите отговор възможно най-скоро, когато излезем с крайно и окончателно решение!
Най-отгоре
{SENDPM=314}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System