Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
t6k
вт юли 12 2022, 09:02
Регистриран потребител #36575
Регистриран: пн апр 18 2022, 02:20
съобщения: 13
t6k написа ...

t6k написа ...

Ник:t6k
Вид наказание:
Kicked :"Bannat si na 06.07.2022 ot NoK, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: script."
Сървър: d2
Админ:NoK

демо [натисни тук] - Линк за сваляне

След като ме банна пуснах и wargod без да излизам от играта ето - [натисни тук]

В правото си да ме баннеш,но има ли защо и за кой път вече?



Все още нямам отговор?Нок?Качил съм демо и варгод?Бъди така добър и ми кажи коя минута/секунда от демото видя скрипт?И защо пускам оплакване и ме игнорирате,за това ли съм заредил ВИП ЕКСТРИ?МОЛЯ НЯКОЙ ДРУГ АДМИН ОСВЕН НОК ДА ПРЕГЛЕДА ДЕМОТО И ДА ДАДЕ МНИЕНИЕ.




Kicked :"Bannat si permanentno na 12.07.2022 ot alone in the dark. Prichina: Script+Wargod izmama."
лолололол,кви са тия глупости "wargods izmama"+"script"?До това решение ли стигнахте?Повечето ви знам от години и е наистина жалко да не можете да различите чиста игра от това някой да играе с хак или скрипт..
Това са демота от сърварите в които ме баннахте перманентно [натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
Знам че тая тема никой не я отваря,но дано на някой от играчите му се занимава и изтегли демотата и сам да види в сектора за какво се банва(за нищо).Така както сте я почнали пичове,въпрос на време е да си цъкате само админчетата..

Оплакването е невалидно!

Демотата са разгледани от главните админи, предоставени са и достатъчно неоспорими доказателства за играта ти при наличието на помагала, които са забранени!

Много жалко наистина,как пък не качихте едно доказателсвто,което да докаже че играя с помагала?Аз качвам демота пускам тестове,а вие кво?Спирам да си хабя времето тука,ясно е че сте ме нарочили не знам и аз защо[Нока коли,Нока беси).За едно нещо съм сигурен,тези банове няма да спрат и ще има още хора като мен.

[ Редактирано ср юли 13 2022, 02:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36575}
BaChI
чт юли 21 2022, 10:30
Регистриран потребител #36664
Регистриран: пн юни 06 2022, 09:10
съобщения: 5
C0rpsemaker написа ...

@SexY, не мога да оттговарям за банове на НОК
@Bachi, махнат ти е бана- когато играем искам да си четем съобщенията и когато помоля за TeamViewer да ми дадеш ID/password. Инсталирай си го предварително и разгледай, елементарен софтуер е. Това е най-лесния начин играчите и администраторите да са спокойни.
[натисни тук]





одеве се пробах да вляза .....бановете ми седят!!
кво се случва?!
Най-отгоре
{SENDPM=36664}
go2Dtop
сб юли 23 2022, 10:16
Регистриран потребител #35020
Регистриран: ср юли 15 2020, 01:40
съобщения: 3
Ник: go2Dtop
Вид наказание: gag - Gagnat si permanentno na 23.07.2022 ot alone in the dark.
Prichina: И представа си нямам защо ме е гагнал, излязох от игра за 30-40 минути, влизам пак и виждам гаг-а
Сървър: Massive
Админ: Alone in the dark.
Най-отгоре
{SENDPM=35020}
Furry
вт юли 26 2022, 12:24
Регистриран потребител #36735
Регистриран: пн юли 25 2022, 11:18
съобщения: 1
Админ- Cekin
Сървар - Normal
гагнат...
Cekin накара неговия тийм да се самоубие в началото на мапа, преди реса!
След което му направих нещо като забележка, а той замълча. Друг играч в сървара ме обиди 2 пъти, a нащо момче ме гагна! да отбележа за протокола, не съм обиждал никой! Моля да се обърнне внимание и на писаното и говоренето в демото !
ДЕМО: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=36735}
Cekin
вт юли 26 2022, 02:43
Classic Admin
Регистриран потребител #28734
Регистриран: чт мар 05 2015, 08:35
съобщения: 6
Привет! Не ми е от любимите неща да се обяснавам ,когато няма смисъл! Първо: Накарах моя тийм да се самоубие преди рестарта: ДА! Но всеки един човек има глава на раменете си,в която би трябвало да има някакъв умстевен капацитет( всеки решава какво да прави) ,а и не виждам някъде да пише да е забранено.
Второ: Както ти така и KorsaR получихте гаг! На това демо, което си качил е нормално да не се чува как ругаеш и провокираш по микрофона! Най-мразя да се "чете между редовете".
Трето: Не си този, който може да ми направиш "нещо като забележка". Бъди жив и здрав!

[ Редактирано вт юли 26 2022, 02:44 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28734}
schindler
пт юли 29 2022, 04:11
Регистриран потребител #26301
Регистриран: ср фев 05 2014, 10:10
съобщения: 6

Nick : Zlatin Jekov ban:730 chasa server: Dust2only classic1 admin:alone in the dark [натисни тук] - Линк за сваляне [натисни тук] - Линк за сваляне [натисни тук] - Линк за сваляне ---- ЦЯЛОТО ДЕМО !!!! Моля несе излагайте повече... играя тук от повече от 9 години... човек да не си смени ника и веднага го банвате

Банът е премахнат!


[ Редактирано сб юли 30 2022, 06:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26301}
Nikolay830519
ср авг 03 2022, 11:45
Регистриран потребител #36741
Регистриран: пт юли 29 2022, 10:18
съобщения: 2
Ник - Nikolay830519
Бан - "NoSpread (banned permanently)"
Сървър - Dust2 Only
Демо: [натисни тук]

За втори път бан. Това е не сериозно. И на идея си нямам защо.
Най-отгоре
{SENDPM=36741}
alone in the dark
чт авг 04 2022, 12:43
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
Nikolay830519 написа ...

Ник - Nikolay830519
Бан - "NoSpread (banned permanently)"
Сървър - Dust2 Only
Демо: [натисни тук]

За втори път бан. Това е не сериозно. И на идея си нямам защо.


Не намираме такъв ник в банлиста в сървъра, който си посочил.
Дай ми следните неща:
1. Твоето IP
2. Копирай от конзолата какво точно ти изписва като опиташ да влезеш. Ако си баннат от админ - трябва да изписва ника на админа, който те е баннал.
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
SworD
нд авг 21 2022, 02:12
Регистриран потребител #36767
Регистриран: сб авг 13 2022, 07:58
съобщения: 18

НИК :SworD Причина за оплакването. WG ме изкара че играя с нещо нередно ,а аз си играя от STEAM редовен и не пускам никакви хакове .. Качвам си и демото да видите че съм чист . Аз напораво останах учуден . Доказателство. [натисни тук] - Линк за сваляне П.С Така разбрах от къде се е появила тая грешка ,тъй като съм сменил моделите на играчите или skins models .Върнах старите модели и вече не ми показва ,яе съм червено : [натисни тук] Честно казано играя с тия модели от много години и не знаех ,че са забранени .Моля за извенение ,ако може да ми са намали наказанието ,няма да играя вече с скинове

Банът ти е премахнат!


[ Редактирано пн авг 22 2022, 05:05 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36767}
BoreychoBAGURDUMOVSKI
нд авг 21 2022, 09:46
Регистриран потребител #32395
Регистриран: чт ное 02 2017, 10:42
съобщения: 6

Ник - BoreychoBAGURDUMOVSKI Бан - 24 Сървър - Massive Админ - @_N_T_R_@_C_S_@ [натисни тук] - Линк за сваляне Eто и линк към демото. Моето мнение е ,не бива да има такива админи като този некомпетентен човек. Платил съм си да играя и без да ми иска нищо този индивид ме банва без причина както се вижда и в демото.

Банът е премахнат!


[ Редактирано пн авг 22 2022, 12:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32395}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System