Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Dr.Weissbrem
сб юли 16 2022, 08:42
Регистриран потребител #36389
Регистриран: сб фев 12 2022, 06:04
съобщения: 7
nick:Un1mag1nabl3
server: massive
reason: обиди на расово-етническа основа, провокация.
линк: демо +снимка:
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]

[ Редактирано сб юли 16 2022, 08:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36389}
Joro Atanasov
нд юли 17 2022, 11:09
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33
Dr.Weissbrem написа ...

nick:Un1mag1nabl3
server: massive
reason: обиди на расово-етническа основа, провокация.
линк: демо +снимка:
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]



Пич, провокация няма никъде. Все едно мен да ме е срам, че съм българин, както теб, че си циганин. Циганин, арабин, индианец, няма никакво значение какъв си, и определено не трябва да се срамуваш от това защото всички сме хора. Това се опитвах и да ти обясня, но ти си го взел като обида, а не би трябвало. Обида на етническа основа би било ако започна да ти пиша "ей прост мангал, не ставаш за нищо, вие сте утаийката на нацията" и т.н., но понеже имам доста приятели и познати от различни етноси, също и от ромски произход, не съм и не бих си позволил да го направя, както се вижда и в демото. Не се срамувай, а ако имаш проблем с това, да те е срам от етноса ти, има психолози и психотерапевти, които могат да ти помогнат да се справиш с проблема, за да имаш по - добро самочувствие и мога да ти препоръчам някой ако имаш нужда.
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
Dr.Weissbrem
пн юли 18 2022, 03:02
Регистриран потребител #36389
Регистриран: сб фев 12 2022, 06:04
съобщения: 7
Joro Atanasov написа ...

Dr.Weissbrem написа ...

nick:Un1mag1nabl3
server: massive
reason: обиди на расово-етническа основа, провокация.
линк: демо +снимка:
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]



Пич, провокация няма никъде. Все едно мен да ме е срам, че съм българин, както теб, че си циганин. Циганин, арабин, индианец, няма никакво значение какъв си, и определено не трябва да се срамуваш от това защото всички сме хора. Това се опитвах и да ти обясня, но ти си го взел като обида, а не би трябвало. Обида на етническа основа би било ако започна да ти пиша "ей прост мангал, не ставаш за нищо, вие сте утаийката на нацията" и т.н., но понеже имам доста приятели и познати от различни етноси, също и от ромски произход, не съм и не бих си позволил да го направя, както се вижда и в демото. Не се срамувай, а ако имаш проблем с това, да те е срам от етноса ти, има психолози и психотерапевти, които могат да ти помогнат да се справиш с проблема, за да имаш по - добро самочувствие и мога да ти препоръчам някой ако имаш нужда.

Аз ти казах, че го приемам за обида това, което казваш тъй като както се вижда на демото изведнъж влизаш в CT и почваш да говориш, аз ти казвам да спреш ти не спря и контекста е много ясен. Даже в реала мога да те съдя за подобно нещо. Ти за мен си непознат, който изведнъж почва да ме провокира с въпроси загатващи етническия ми произход и дали аз съм ок с това, такива неща са се случвали в нацистка германия. Сега всичко зависи от това дали има ясни правила в сървъра относто такива радикалистки прояви на етническа основа. Аз съм българин по националност и турчин по етногенетичен произход, прави разлика между етнос и нация. Пример няма етнос американец има националност американски. Американец е оня китаец, който говори фужонийски диалект на мандарина и живее в китайския квартал на еди кой си град в Америка. Доколкото знам обясненията не се пишат тука, но тъй като се опитваш да омаловажиш нещата аз категорично искам да заявя, че съм крайно обиден от това, което каза и искам да се действа по съответния протокол за наказание приет от сървъра за действие при такива ситуации. Има си доказателства и нищо не подлежи на обсъждане, просто преставаш да се занимаваш с мен и си играеш играта.
П.С- в обяснението със примера "ей прост мангал, не ставаш за нищо, вие сте утаийката на нацията" - показваш кое що е............ пич, не знам защо така се получи в бг, но просто далеч от мен.


[ Редактирано пн юли 18 2022, 03:09 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36389}
pochti perfekten*
вт юли 19 2022, 09:22
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 100
nick : FrontexBG
server: Dust 2
reason: пак слейва и гагва безпричинно + обиди
линк: [натисни тук]

Наказан!

[ Редактирано ср юли 20 2022, 12:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
Dr.Weissbrem
ср юли 20 2022, 02:32
Регистриран потребител #36389
Регистриран: сб фев 12 2022, 06:04
съобщения: 7

nick: g0dL!ke server: massive reason: продължава с обидите........ линк: снимка и демо [натисни тук] [натисни тук]

Наказан!


[ Редактирано ср юли 20 2022, 04:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36389}
Underground Connection.
нд авг 07 2022, 11:34
Регистриран потребител #35675
Регистриран: вт апр 20 2021, 09:32
съобщения: 14

Ник : Dr.Morga 
Сървър : Massive 
Причина : в демото се вижда, псува по майки наркомана 
Доказателство с /thetime [натисни тук]

Наказан!


[ Редактирано пн авг 08 2022, 09:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35675}
Joro Atanasov
вт авг 09 2022, 11:17
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33

Ник: aDvanCe
Сървър: Massive
Причина: обижда на майка и тоя
Доказателство: [натисни тук]

Предупреден!

ThugLife: Kъм всеки твой репорт искам да прикачваш задължително и демо!


[ Редактирано ср авг 10 2022, 05:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
seasonic
ср авг 10 2022, 10:02
Регистриран потребител #36641
Регистриран: вт май 24 2022, 03:10
съобщения: 1
Joro Atanasov написа ...

Ник: aDvanCe
Сървър: Massive
Причина: обижда на майка и тоя
Доказателство: [натисни тук]

Защо ли ми се струва, че за пореден път провокираш хората и след това те ти отговарят подобаващо? Представяйки само едната страна на монетата за твой комфорт и лични извратени облаги Още колко ника ще смениш - Joro Atanasov, Un1mAg1nabl3, edno staro pro ? Какъв е повода за тези чести смени на никчето... едва ли е за разнообразие if u know what i mean!
Аа, btw, демо имаш ли? Танца Заебекиго от Памбос за снимката ти.

[ Редактирано ср авг 10 2022, 10:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36641}
SworD
сб авг 13 2022, 08:09
Регистриран потребител #36767
Регистриран: сб авг 13 2022, 07:58
съобщения: 18
Ник LEVSKI SOFIA HOOLIGANS

Сървър GunGame

Причина Значи тоя играч има VIP и ме слайва без никаква причина ! Издържах го 2 мапа ,той не спира .Същия играч всеки ден псува и кълне и сега като си е купил VIP ,слаъва постояно .Моля вземвте мерки

Доказателство с /thetime [натисни тук] - Линк за сваляне

Наказан!

[ Редактирано сб авг 13 2022, 09:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36767}
FAKE TAXI
сб авг 13 2022, 11:07
Регистриран потребител #36367
Регистриран: пн фев 07 2022, 07:40
съобщения: 9
ник: -=ShOoTeR=- или REJIM ZVQRA !
Сървър :respawn dust 2
причина : no recoil ,wall hack(не съм сигурен по компетентните да преценят съмнителен е ).
thetime в края на демото
сцена 52:15:18
ЗАЩО СЪМ ТАГНАЛ ДВА НИКА
по време на игра се изписва REJIM ZVQRA ! на всякаде никаде не се вижда =ShOoTeR
до момента в който не прегледах демото там REJIM ZVQRA !се вижда само като отброява постиженията както се вижда на снимката .
Което също води до мисълта че става нещо или е под прикритие по "работа "или тества помагало а може и двете .
Вие преценете
благодаря за отделеното време .
доказателство :https://postimg.cc/VJ9PVVfY-снимки
демо:https://dox.abv.bg/download?id=d6886836ef# - Линк за сваляне

Наказан!


[ Редактирано нд авг 14 2022, 05:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36367}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System