Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
TpuTe_MpaBku
вт дек 20 2022, 09:34
Регистриран потребител #22698
Регистриран: вт ное 06 2012, 11:10
съобщения: 1

Imam vapros otnosno GAG . Parvo Sector Vip me obidi a sled kato az mu otvarnah toi me gagna dali e normalno sled kato e vip da si misli che e neshto poveche ot men ? ... mislq che ne e pravilno tova ... no neka admin se izkaje po temata blagodarq predvaritelno
 
Пиши в тази тема по образ на кирилица! Трябва ти демо с thetime!


[ Редактирано ср дек 21 2022, 08:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22698}
lyubovta e gadno neshto
ср дек 21 2022, 11:47
Регистриран потребител #37046
Регистриран: ср дек 21 2022, 11:44
съобщения: 2

Ник: lyubovta e gadno neshto Вид наказание: Ban Сървър: Dust2 Админ: Antracsa [натисни тук]

Премахнат!


[ Редактирано пт дек 23 2022, 03:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37046}
Un1mag1nabl3
ср дек 21 2022, 03:22
Регистриран потребител #33937
Регистриран: чт сеп 12 2019, 03:34
съобщения: 31

Ник: Un1mag1nabl3 Вид наказание: Gag Сървър: Massive Админ: Keep Hope Alive [GAG INFO] Gagnat si na 21.12.2022 ot Keep Hope Alive, ostavashto vreme: 168 chas(a). Prichina: Posledno preduprejdenie da spresh s Provokaciite kym kolegi Може ли с демо от последните 72 часа да ми докажеш къде и кога съм провокирал колегитети ти, или си действаме на самотек? Отправено запитване към админ да си свърши работата ли е провокация? Трябва ли да занимавам и Кобри, за да не се стига до подобно прескачане на правата от ваша страна и най - после да започнете да се държите като големи хора, а не като малки деца? Моля гагът ми да бъде премахнат, защото нито съм обидил някого, нито съм провокирал...вие сте админи, за да си вършите работата, а аз съм клиент който всеки месец си плаща и в правото си на такъв имам право да помоля администратор да си върши работата, а не да си затваря очите за приятелите си.

ThugLife: Свободен си да пишеш на който решиш. Решението както ти написах е взето на база предишни твои наказания, провокации към админи и играчи. Последното ти оплакване е невалидно! Видно админа играе и няма как да види играча от другия отбор, за да предприеме действие! 30 секунди не вярвам, че са ти проблем да изчакаш до края на рунда


[ Редактирано ср дек 21 2022, 04:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33937}
Un1mag1nabl3
ср дек 21 2022, 04:48
Регистриран потребител #33937
Регистриран: чт сеп 12 2019, 03:34
съобщения: 31
Un1mag1nabl3 написа ...


<div>Ник: Un1mag1nabl3 Вид наказание: Gag Сървър: Massive Админ: Keep Hope Alive [GAG INFO] Gagnat si na 21.12.2022 ot Keep Hope Alive, ostavashto vreme: 168 chas(a). Prichina: Posledno preduprejdenie da spresh s Provokaciite kym kolegi Може ли с демо от последните 72 часа да ми докажеш къде и кога съм провокирал колегитети ти, или си действаме на самотек? Отправено запитване към админ да си свърши работата ли е провокация? Трябва ли да занимавам и Кобри, за да не се стига до подобно прескачане на правата от ваша страна и най - после да започнете да се държите като големи хора, а не като малки деца? Моля гагът ми да бъде премахнат, защото нито съм обидил някого, нито съм провокирал...вие сте админи, за да си вършите работата, а аз съм клиент който всеки месец си плаща и в правото си на такъв имам право да помоля администратор да си върши работата, а не да си затваря очите за приятелите си.</div>
<div><br /><strong><span style="color: #ff0000;">ThugLife:</span> <span style="color: #ffffff;">Свободен си да пишеш на който решиш. Решението както ти написах е взето на база предишни твои наказания, провокации към админи и играчи. Последното ти оплакване е невалидно! Видно админа играе и няма как да види играча от другия отбор, за да предприеме действие! 30 секунди не вярвам, че са ти проблем да изчакаш до края на рунда </span></strong></div>




Видно, първата работа на администратора е да осигури приятна обстановка и да следи за събития, които нарушават играта. Видно е също, че този админ ръшва всеки рунд и много добре знае, че приятелчето му виси по над 1 минута в база и около база и не помага на отбора с нищо. Мисля, че забравяте каква е идеята на играта и защо сме разделени в два отбора.

Предишните мои наказания съм си ги изтърпял, и нищо не ви дава право да ме наказвате когато ви скимне за стари провинения, които повтарям съм изтърпял. Никъде в демото не провокирам и не обиждам, че да получавам въобще гаг и то за една седмица. Хайде малко бъдете мъже и приемете, че масово влизате да играете и се ползвате с протекции заради правата които имате и доста често, да не кажа винаги си тълкувате нещата по свой си начин. Настоявам да ми бъде премахнат гага защото никъде не съм провокирал и обиждал и нямате право да ме гагвате за стари провинения които съм изтърпял без да напиша и дума тук. Когато съм виновен си мълча - напсувал съм някой, ок гаг, обаче когато не съм виновен да ми слагате такива неправимерни гагове, е доста тъпо от ваша страна.
Най-отгоре
{SENDPM=33937}
Keep Hope Alive
чт дек 22 2022, 12:31
Staff & Forum Moderator
Регистриран потребител #35688
Регистриран: пн апр 26 2021, 10:02
съобщения: 34
Снимката е от демото предоставено от теб. Можеш внимателно да си прегледаш демото отново.
Моля,не се чувствай заплашен по никакъв начин , просто се постарай това да не се случва за в бъдеще,защото много добре знаеш ,че сме там да Ви помагаме с каквото можем.
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=35688}
Un1mag1nabl3
чт дек 22 2022, 11:50
Регистриран потребител #33937
Регистриран: чт сеп 12 2019, 03:34
съобщения: 31
Keep Hope Alive написа ...

Снимката е от демото предоставено от теб. Можеш внимателно да си прегледаш демото отново.
Моля,не се чувствай заплашен по никакъв начин , просто се постарай това да не се случва за в бъдеще,защото много добре знаеш ,че сме там да Ви помагаме с каквото можем.
[натисни тук]



Приятелче, адски много добре знаеш колко малко хора ще прегледат цялото демо и изключително преднамерено на тази снимка си изрязал първият коментар на Дечев когато му зададох за пръв път въпрос. Хубаво е когато ще се правим на компетентни да показваме всичко, нали така? И още веднъж ви питам, къде в демото и на тази снимка, аз провокирам, и къде обиждам? Кое тук е провокация...че моля админ да си свърши работата и да размърда някой който виси по над 1 минута в база, или че въобще се осмелявам да пиша на админ? Какви са критериите ви, след като не се вижда никаква обида, още повече провокация? Въобще можем ли да пишем на админ, или всяка една дума срещу него се смята за провокация? Обясни как тълкувате ситуацията, защото ако не успееш, цял сървър ще ви се смее. Настоявам гагът ми да бъде премахнат защото нито провокирам, нито обиждам, и нямате право по никакъв начин да ми слагате 168 часа заради стари нарушения, които съм изтърпял!
Най-отгоре
{SENDPM=33937}
Machine Gun Funk
пт дек 23 2022, 01:00
Регистриран потребител #35656
Регистриран: пт апр 16 2021, 04:20
съобщения: 10
Ей, некой хора сте си темерути.
Нема да се научите че за всяко нещо има тон, място и време да го кажете.
Тоя арогантния тон некой да си свърши работата, шото видиш ли взима заплата в сектора, просто треа да го забравите пичове.
Пък такива всезнайни провокатори като Жорко, че пак са отнесли шамарите, ше ме прощаваш Атанасов, ма според мене никой нема да жали или да те защити.
Да не говорим че при положение нямате права да спеквате по време на игра и не знаете в конкретните ситуации кой/къде е бил по мапа, та скачате на админите че нищо не правили.
Не защитавам никой, но представи си как админа с цел е оставил въпросните клечащи да клечат? представи си как всъщност от клечането е имало файда за отбора?
Представи си как админа всъщност не е робот, и не бидейки робот и той се е заблеял?
ЕБАТИ ПРОБЛЕМА
Имайки в предвид кво си ла*но точно ти, с масовите псувни, дребни обидки и закачки, ако бях админ да съм те отпрал с поне 1 месец.

От такива негативни мрънкачи като тебе, просто файда няма.

Или е на твойто, или храниш.

Нема как да стане.

Нема как да храниш на ред в сървъра като нема админи, пък като отнесеш 1 сравнително лек шамар, да почнеш да подскачаш и да философстваш, да си търсиш правата и да се опитваш да дълбаеш в некви дреболий, всички те знаеме.

От един играч с нисък толеранс към такива като тебе.

[ Редактирано пт дек 23 2022, 01:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35656}
M@fia
ср дек 28 2022, 06:28
Регистриран потребител #35851
Регистриран: чт авг 05 2021, 11:34
съобщения: 1
Admin nickname: Gazetto_007
Reason for complaint: Ban without notice,i"m vip member,and i'm paying for service that i get banned from
need refund please
Evidence.
https://dox.abv.bg/download?id=abe5cd2555# - Линк за сваляне

[ Редактирано ср дек 28 2022, 06:43 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35851}
alone in the dark
ср дек 28 2022, 06:49
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
M@fia. Gazeto banned you because of this rule:
* 1.10 Забранен е "retry" с цел раждане наново!
Or translated in english for you: "Typing retry in console after you have been killed - to respawn again in the same round - is against the rules.
And your ban is only for 1 hour. So calm down please. The rules apply for everyone.


[ Редактирано ср дек 28 2022, 06:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
chobaka
сб дек 31 2022, 10:32
Регистриран потребител #37080
Регистриран: сб дек 31 2022, 10:32
съобщения: 1
Lucky къде да ти шибна репорта от простия wargod ?????????????? bastun съм БАЙ ДА УЕЙ !

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2528249


Lucky: Това не е wargod от цс-а с който играеше в сървъра. Не ми отговаряше в игра, така щеше да разбереш че не е трябвало да затваряш цс-а.

мислиш ли че знам къде да го отварям това чудо, махай бана и да ти пратя още 5 лога


а как да ти отговоря в цс като не може да се пише ??

Lucky: глупости , не виждам да имаш гаг

мога само да говоря по мик

Lucky: Проблема е твой. Прочети си темата, за да си подготвен следващия път. [натисни тук]

ще ти пусна линкче после - не ми дава пак да пиша

Премахнат!

[ Редактирано сб дек 31 2022, 11:06 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37080}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System