Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Vzemi Si Kaskata
вт яну 17 2023, 10:09
Регистриран потребител #37115
Регистриран: пн яну 16 2023, 08:30
съобщения: 8

Несправедлив гаг от всевишния SnoOpo.От както стана админ си прави каквото си иска. Ще помоля да му се обеснят наново правилата.
 
Невалидно! Пиши по образец!


[ Редактирано пт яну 20 2023, 10:43 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37115}
+ virTuoz
вт яну 17 2023, 10:11
Регистриран потребител #36294
Регистриран: чт яну 20 2022, 03:02
съобщения: 17
[натисни тук] - Линк за изтриване

Moze neko da pogleda..pred kraj dema psovanje itd..
uzimam c4 na mid i zelim na B alexiev me slay na midu a imao sam sansu da plantam i da osvojim rundu ,,u trenutku kad me alexiev slay javlja se vzemi si kaskata ili kako vec meni psuje majku ....radoo baby jutros isto tako psuje majku bez razloga imam i taj demo...ja ne znam u cemu je problem...Ja sam iz Bosne i Hercegovine po nacionalnosti Bosnjak ,,Vjeraa ISLAM....Dali vi znate da je Bugarska prva drzava koja je priznala Bosnu i Hercegovinu kao drzavu i nekako se ponosim time sto igram na bugarskom serveru....jos jednom da kazem nisam srbin a i da jesam kakve to veze ima....tu smo da se pucamo

[ Редактирано вт яну 17 2023, 10:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36294}
STAROTOKUCHE
нд яну 22 2023, 09:22
Регистриран потребител #37128
Регистриран: нд яну 22 2023, 08:38
съобщения: 3
5nizza'Staroto Kuche Вид наказание:BAN Причина: Демото в сайта. Сървър:CLASSIC MASSIVE Админ:Sleepwalker Демо: [натисни тук] На живо геймплей от други мапове: [натисни тук] П.С Извинявам се че не съм постнал демото вчера просто не ме пускаше в форума и разбрах че е от ' което имам в ника и трябваше да си правя нова регистрация 5лева на вятара за пост. Също така да отбележа искани са ми 2 wg от 2 различни админа и 2та чисти незнам какво повече се иска от мен Добре банът остава може ли да ми покажете каде съм играл със хак при положение че сте взели такова решение защото при положение че съм дал доказателсто на живо и съм ви пратил демо и 2 сини wargoda и решавате че банът ми остава моля представете ми доказателсто за хака ми благодаря или тук нещата са тоя не го харесваме нямаме доказателство но ще го баннем без него ?

[ Редактирано пн яну 23 2023, 03:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37128}
SleepWalker
пн яну 23 2023, 10:03
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Стийма, с който даваш уаргод е с VAC бан почти веднага след като си го закупил, явно още в началото си пробвал някое друго помагало, но не си имал късмет и си засечен. Трите уаргода са ти със същия стийм. Би ли обяснил защо в момента на бана ти не беше със стийм, а беше STEAM_ID_LAN ? Също така би ли обяснил и защо когато си без стийм, а очевидно с кракнат цс, то ти всеки пъти си с различно стийм ид на същия?
STEAM_2:0:2053692959
STEAM_2:0:1250380080 
Защо на предоставения от теб туич само ти нямаш аватар пред ника след като си със стийм?  Интересно ми е също така как се получава този номер - от близко едва ги целиш, а им даваш глава с по 1 патрон до другия край на картата? Като играеш с m4a1 също няма хит, за разлика от играта ти с АК-47.




[ Редактирано пн яну 23 2023, 10:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
STAROTOKUCHE
пн яну 23 2023, 11:21
Регистриран потребител #37128
Регистриран: нд яну 22 2023, 08:38
съобщения: 3
Така определено мога да ти кажа че съм си със стийм и си играя от моя стийм и незнам защо ти излизат така стийм ID-тата а това с м4а1 и калашник е просто абсурдно просто калашника ми е по доброто оръжие за стреляне и това не са причини за хак бих искал да видя хакът ми също така ако не ми вярвате ще рекордна видео как си пускам игричката през стийм акаунта си и влизам в сървърът ви аз не крия нищо а относно това с аватарите виждам някой от аватарите даже съм питал админ за това нещо и ако видиш добре във видеото като добавя админа антракс се вижда че съм го приел в приятели от стийма и има иконка до него че ми е в приятели А относно дадения бан в стийма ми е от CS:GO преди 3 години заради скин чейнджър

[ Редактирано пн яну 23 2023, 11:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37128}
Yuji
вт яну 24 2023, 12:13
Регистриран потребител #37035
Регистриран: сб дек 17 2022, 12:26
съобщения: 2
Hик: Ronnie Coleman
Вид наказание: bunny hop cfg
Admin:Keep Hope Alive
[натисни тук]
без да иска варгод направо банна
Най-отгоре
{SENDPM=37035}
SleepWalker
вт яну 24 2023, 10:32
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

STAROTOKUCHE написа ...
Така определено мога да ти кажа че съм си със стийм и си играя от моя стийм и незнам защо ти излизат така стийм ID-тата а това с м4а1 и калашник е просто абсурдно просто калашника ми е по доброто оръжие за стреляне и това не са причини за хак бих искал да видя хакът ми също така ако не ми вярвате ще рекордна видео как си пускам игричката през стийм акаунта си и влизам в сървърът ви аз не крия нищо а относно това с аватарите виждам някой от аватарите даже съм питал админ за това нещо и ако видиш добре във видеото като добавя админа антракс се вижда че съм го приел в приятели от стийма и има иконка до него че ми е в приятели А относно дадения бан в стийма ми е от CS:GO преди 3 години заради скин чейнджър


Показах ти нагледно доказателство, че в момента на бана ти НЕ беше със стийм, надявам се да разбера защо. Ще ти покажа още едно доказателство. Системата относно STEAM ID-тата не бърка. 

Най-отгоре
{SENDPM=10270}
STAROTOKUCHE
ср яну 25 2023, 05:16
Регистриран потребител #37128
Регистриран: нд яну 22 2023, 08:38
съобщения: 3
Добре наясно съм че ме мислиш за хакер и нейскаш да играя във вашата верига хак не видях показваш ми някаква снимка че съм бил с друго стийм ИД със програма от 2005 година което няма проблем пак ти казвам незнам защо така е станало че ми е сменило ИД-то на цс-а и като ще ме банваш имай доблеста да покажеш хакерските ми умения и хак защото това не е доказателсто че съм хак п.с ето ти видео че си играя с моя стийм и нямам проблем с това пък ти вече си мисли каквото искаш. [натисни тук] ето ти също така ингейм [натисни тук] - Линк за сваляне

[ Редактирано ср яну 25 2023, 05:38 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37128}
havier
пн яну 30 2023, 08:24
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Ник: CS Sector Player Server: Deathmatch Причина: "Provokaciikite drugade" от Corpsemaker, който се разчувства жестоко, запитан дали пък няма wall hack (играеше под друг псевдоним).
Показателно е, че ме гагва мен, а оставя Striker* да играе, който е от ясен по-ясен на всички в Deathmatch сървъра, че е безумен waller.
Със здраве.
П.С. не желая сваляне на "наказанието", а искам да се види какво е нивото на "администриране" в Deathmatch сървъра.
Най-отгоре
{SENDPM=16}
Un1mag1nabl3
вт яну 31 2023, 02:52
Регистриран потребител #33937
Регистриран: чт сеп 12 2019, 03:34
съобщения: 31
havier написа ...

Ник: CS Sector Player Server: Deathmatch Причина: "Provokaciikite drugade" от Corpsemaker, който се разчувства жестоко, запитан дали пък няма wall hack (играеше под друг псевдоним).
Показателно е, че ме гагва мен, а оставя Striker* да играе, който е от ясен по-ясен на всички в Deathmatch сървъра, че е безумен waller.
Със здраве.
П.С. не желая сваляне на "наказанието", а искам да се види какво е нивото на "администриране" в Deathmatch сървъра.



То нивото на админите е навсякъде такова...снощи админ Aimetti ме кикна защото се върнах да взема бомбата от база, че един си играеше с нея и бави играта, а после пък ме гагна до края на мапа защото написах "за да не ви киква Aimetti, ръшвайте с c4 и я дропнете в тяхна". Яко избиване на комплекси, а сигурно в тях жените им ги бият и командват
Най-отгоре
{SENDPM=33937}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System