Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Анкета относно сървър DUST2 CLASIKINTERNACIONAL
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Re5p3k7_awp
пт яну 19 2024, 05:14
Регистриран потребител #35980
Регистриран: пт окт 08 2021, 11:26
съобщения: 7

правя предложение да се ограничат правата на вип играчите относно слаиването. прекалено се злоупотребява с това право от доста играчи .р

да

не

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 7
правя предложение да се ограничат правата на вип играчите относно слаиването. прекалено се злоупотребява с това право от доста играчи .разбираемо е да слаинем някой ,когато остават 15-20 секунди и той е още около базата си (терорист ),или ако не играе за да обезвреди заложена бомба,или ако с действията си пречи на играта. но има доста случаи ,в които вип играч слаива ,защо не харесва някой или му е казал нещо на въпреки . мисля ,че тази команда е добре да бъде премахната от менюто или да слоите някакъв плъгин само за интера .
Най-отгоре
{SENDPM=35980}
freak on a leash
пт яну 19 2024, 05:55
Classic Admin
Регистриран потребител #24048
Регистриран: чт мар 28 2013, 12:20
съобщения: 143
Здравей, просто като има някакви такива ситуации, и няма админ вътре в сървъра, просто си запази демото и го качи тук в форума в темата за оплаквания... От там нататъка, това е наша работа, дали ще им се взимат правата и т.н.
Най-отгоре
{SENDPM=24048}
ONE ABOVE ALL
пт яну 19 2024, 07:14
Регистриран потребител #37570
Регистриран: пн яну 15 2024, 02:28
съобщения: 14
Също така искам да добавя , флага който им позволява да местят играчи . Мен лично са ме местили в противниковия отбор без моето разрешение и съм им казвам да не го правят ,но въпреки това го правят. Също така гласувах ЗА предложението на Респект и аз съм виждал неправомерни слейове .
Най-отгоре
{SENDPM=37570}
BRONIRAN MONAH
пт яну 19 2024, 07:31
Classic Admin
Регистриран потребител #34986
Регистриран: ср юни 24 2020, 09:50
съобщения: 7
Здравейте, както по - горе колегата Freak on a leash ви каза относно неправномерните слейове или гагове. Запазете демо/снимки и ги качете тук [натисни тук] по образец и ще се вземе решение възможно най - бързо . Тези права са добавени, именно за да позволят на Х играч, които си е закупил това право да помага спрямо хора развалящи играта. Но по - горе както казах, ако ги използва неправилно има тема и образец. Поздрави
Най-отгоре
{SENDPM=34986}
-ThugLife-
сб яну 20 2024, 08:19
Staff & Forum Administrator

Регистриран потребител #27238
Регистриран: чт юли 17 2014, 06:35
съобщения: 237

@ONE ABOVE ALL - за да се “защитите” от преместването в друг отбор, гаг и слей - може да си активирате “Защита на ника с парола” 
 повече инфо -> [натисни тук]

П.П. ВИП играчът не е длъжен да иска разрешение от Вас
Най-отгоре
{SENDPM=27238}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System