Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
AoE-Gabriella
вт окт 31 2023, 10:25
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
Здравейте на всички!

Помислете, дали можете да поставите изтеглянето WARGOD и обяснение за ползването му в някаква по-главна и видима секция в сайта. Така играчите от които искате WARGOD ще могат да реагират по-бързо и самите админи ще могат да обяснят много по-бързо как да си направи играча WARGOD.

Когато за първи път от много години се върнах във веригата на Кобри, започнах да играя в сървърите и виждах как админите искат WARGOD от други играчи. Чудих се какво е това WARGOD. Сайта го намерих за 1 минута, но нищо не разбрах там. След това трябваше да ровя 20-30 минути докато стигна до форума и темата в която е обяснено какво се прави.

Старите играчи знаят какво е това WARGOD и как се прави, но имайте предвид, че новите играчи, които посещават от скоро веригата или върналите се като мен от много голяма пауза, няма как да знаят какво е WARGOD и докато го направят на админа ще му писне да обяснява, а пък и е нормално играча да лефтне.

Най-отгоре
{SENDPM=37417}
nAk yMpEx
вт окт 31 2023, 10:52
Classic Admin
Регистриран потребител #31178
Регистриран: вт сеп 27 2016, 10:00
съобщения: 45
Здравей, благодаря за предложението, ще бъде обсъдено.
Относно трудното намиране на темата и какво се прави, с цел улесняването на играчите, на които се иска Wargods, ние (екипа), винаги предоставяме директно линк към download файла, така че, играча само да го копира и постави в интернет. Всеки, които не знае как се пуска wargods и какво е това, бива насочен от админ с точен линк, в рамките на по-малко от минута. Затова сме там, не само да искаме, а да помагаме, обясняваме и даваме. Отдавна вече, дори сме спряли да изискваме от играчите линк след wargods, като сами си влизаме директно в сайта и проверяваме резултата. Приятна игра!

[ Редактирано вт окт 31 2023, 10:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31178}
AoE-Gabriella
вт окт 31 2023, 11:00
Регистриран потребител #37417
Регистриран: ср сеп 20 2023, 11:48
съобщения: 14
O, да. Последния път като ми искаха WARGOD не трябваше да предоставям нищо. Като цяло самата процедура е много бърза. Бавно е когато го правиш за първи път.

Благодаря, Пак Умрех! Аз влизам, ела по някое време

[ Редактирано вт окт 31 2023, 11:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37417}
~[PB]~*Just Do !t*~
чт ное 02 2023, 10:19
Регистриран потребител #30791
Регистриран: вт юни 07 2016, 12:16
съобщения: 40
Като цяло това е доста добро предложение. Помня, когато за пръв път ми поискаха wargod, отне ми около 10-15 минути докато изобщо разбера за какво става въпрос и още толкова (ако не и повече хаха) да го изтегля. Ще е хубаво, както има официална версия на играта, която може да се свали оттук, така да има и wargod за бързо реагиране. 😇
Най-отгоре
{SENDPM=30791}
alone in the dark
пт ное 03 2023, 04:20
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
То си има тук във форума специална тема, в която е описано всичко - точно и ясно за Wargod. Какво се прави когато Ви се поиска. Как се тегли и как изглежда. Когато искам Wargod от някого по сървърите - винаги давам линк към темата cs.sector.bg/wg или да отворят гугъл и да пишат download wargod
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System