Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Относно високият пинг на Кууулбокс клиентите
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
пт фев 09 2024, 11:05
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 825

Накратко, връзката ви към нас минава през чужбина, защото по незнайна за мен причина, кууулбокс временно са прекъснали пиъринга с нетера...
 
Иначе ето копи-пейст от кореспонденцията с Нетера:
 
 
"Здравейте,
 
Кулбокс предната седмица си изключиха Пиъринг сесиите с нас поради преконфигурации при тях.
Води се дискусия на административно ниво как ще процедираме, къде ще имаме пиъринг и т.н след като спряха съществуващия, но не може да дам повече инфомация или срок просто защото не зависи изцяло от нас.
 
 
Поздрави,
---
Simeon Ivanov
Head of NOC"
 
 
Благодаря ви за информацията
 
Ситуацията е доста неприятна, това са хора които все пак си плащат за да играят при нас, има ли начин да бъде заобиколен този проблем? ВПН?
 
 
 
"Здравейте,
 
Предложете на засегнатите клиенти да се оплачат отново на Кулбокс и дано се самосезират малко по-дейно от Кулбокс.
За съжаление няма решение без намесата на Кулбокс и възстановява на пиъринга който имахме досега или изграждането на нов такъв.
 
Поздрави,
---
Simeon Ivanov
Head of NOC"
Най-отгоре
{SENDPM=45}
bruteforce
пт фев 09 2024, 01:22
Регистриран потребител #37548
Регистриран: сб дек 30 2023, 07:50
съобщения: 5
Oказа се, че не само аз съм засегнат a има още потърпевши ще пускаме жалби дано оправят проблема по скоро, колкото до Вас Кубрат... изключително професионално отношение , за което нямам какво да кажа , освен благодаря!
Най-отгоре
{SENDPM=37548}
Kobri
пт фев 09 2024, 05:03
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 825
Моля, няма за какво. Дано има някакъв ефект от жалбите, иначе с това рутиране в момента по-добре да си играете в интера, пинга ви ще е по-добър защото пакетите няма да обикалят половин европа докато се върнат в бг...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System