Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Добавена е възможността за игра в нашите сървъри през Steam!
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
[THC] Amfetamin
нд мар 06 2011, 04:42
Регистриран потребител #15151
Регистриран: пт апр 16 2010, 05:50
съобщения: 354
За първи път играя вече със стийм и всичко е 6 .
Най-отгоре
{SENDPM=15151}
Mentally Disturbed
нд мар 06 2011, 05:15
Регистриран потребител #16485
Регистриран: пт дек 17 2010, 07:40
съобщения: 64
Добре де.Някой ще ми каже ли има ли съществени разлики м/у стийм cs-а и valve-то, защото имам мерак да си го купя, ама не искам да изгоря с 30-40 лева за едното нищо..Който и да питам ingame все ми казва "купи си и ще видиш", толкова ли е трудно просто да ми драснете 2 реда?
Най-отгоре
{SENDPM=16485}
R..PSkoBarA
нд мар 06 2011, 05:35

Регистриран потребител #14397
Регистриран: сб яну 02 2010, 06:37
съобщения: 213
Steam е програма, разработена от Valve, авторите на Half-Life, за директно разпространение и управление на софтуер. Steam е интегрирана във всеки софтуер на Valve.

- Steam Ви позволява да купувате Valve игри през Интернет и да ги играете веднага, след като ги купите и свалите.
- Steam Ви позволява да играете Вашите игри от всеки компютър, който може да се свърже със Steam мрежата.
- Steam обновява Вашите продукти автоматично, така че няма нужда да сваляте сами пачове и т.н.
- Със Steam лесно можете да си намерите сървъри, в които да играете в интернет.
- Steam предлага начин да видите дали Вашите приятели играят някоя игра и, ако е възможно, да се присъедините към нея.
- Използва собствена система за чат, благодарение на която може да чатите дори докато играете.

Steam има два компонента: Steam мрежата (нашите сървъри, на които е съдържанието, което можете да свалите) и Steam клиента (програмата, която позволява да се влезе Steam мрежата).

Как да използвам Steam?
Първо, моля, погледнете статията Инсталиране на Steam за инструкции как да свалите и инсталирате Steam.

След като сте инсталирали Steam, създайте си акаунт и добавете игри към него, чрез Купуване на игри през Steam или чрез Активиране на продукт през Steam.

Какви игри са достъпни през Steam?
В допълнение на използването на Steam за доставяне на техните игри, Valve също добавят произведенията на други разработчици.

За пълен списък с игрите, достъпни за купуване през Steam, моля, посетете Steam Storefront.

Как мога да защитя акаунта си?
Моля, вижте темата Препоръки за сигурност на акаунта ви за инструкции как да защитите акаунта си.

Как да се свържа със Steam отдела за поддръжка?
Моля, вижте темата Контакт с VALVe Поддръжка и Плащане за инструкции.

( Източник: [натисни тук] )
-------------------------------------- ---------------------------------------- ------------------------------
И още по темата:

Steam е софтуер направен от Valve, който един вид защитава техните игри от пиратство.
Ще се спра конкретно на Counter-Strike, защото този сайт се занимава главно с тази игра.
Сигурно сте се чудили защо като се опитвате да влезнете в някои сървъри ви изписва "Invalid CD Key"?
Това е защото играете на CS, който не поддържа Steam!
За да активирате даден продукт (игра) в Steam трябва да си я закупите - било то по интернет или от магазина.
Ако закупената игра е върху CD/DVD диск, съответно трябва да го поставите във вашете устройство/четец и да следвате стъпките от програмата.
Доста е просто и едва ли ще срещнете трудности.
Ако пък вече имате активирана игра на вашият Steam акаунт спокойно можете да изхвърлите диска с играта си освен ако не се страхувате, че някой може да ви открадне акаунта.
Ако искате да инсталирате дадена игра на нечий компютър и нямате дискът под ръка, а играта е активирана под Steam акаунта Steam може да я свали за вас.

Но да се върнем пак към Counter-Strike. Има доста голяма разлика между Steam CS и No Steam CS (този, който може да изтеглите от всякъде).
Първо - със Steam CS вие можете да влизате в абсолютно всички сървъри без да ви изписва "Invalid CD-Key" и т.н.
Второ - скиновете са доста различни от обикновените (говоря за моделите на играчите. взети са от condition zero). По въпроса със скиновете имам едно малко уточнение че моделите в новите пакети са от CS CZ , лично този който ползвам е от 2005-та и е с нормалните скинове.
Трето - има и малко разлика в геймплей-а. Стреля се по малко по-различен начин и в началото можете да изпитвате трудности докато свикнете.
Четвърто - няма да се притеснявате от хакери. Valve предлагат античийт системата VAC (Valve Anicheat), а и да има хора, които да я преодолеят банването става по много лесен и удобен начин - по Steam ID. Тоест, баннат ли те от някой сървър по ID-то ти в Steam независимо с какво IP си неможеш да влизаш по никакъв начин в този сървър освен ако не си с друг Steam акаунт.
Най-отгоре
{SENDPM=14397}
dobitaka
нд мар 06 2011, 05:39
Регистриран потребител #14240
Регистриран: вт дек 15 2009, 09:25
съобщения: 15
тая папка Steam нещо я нямам
явно трябва да се закупи оригинален цс...

[ Редактирано нд мар 06 2011, 05:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=14240}
R..PSkoBarA
нд мар 06 2011, 06:08

Регистриран потребител #14397
Регистриран: сб яну 02 2010, 06:37
съобщения: 213
Не трябва оригинален цс
Саламчо искам да те попитам защо всеки път като вляза през стеам-а трябва да въвеждам всеки сървър по отделно
Най-отгоре
{SENDPM=14397}
mannoli
пн мар 07 2011, 01:37
Регистриран потребител #376
Регистриран: нд апр 26 2009, 12:10
съобщения: 96
R..PSkoBarA написа ...

Не трябва оригинален цс
Саламчо искам да те попитам защо всеки път като вляза през стеам-а трябва да въвеждам всеки сървър по отделно

и при мен проблема е същия..описал съм го в темата за флексантичийт--натисни ме нежно!, преди повече от десет дена . конкретен отговор още нямам и не влизам в сървърите,докато не си оправят проблема...отегчително е всеки път да си пишеш наново фаворитите.
Най-отгоре
{SENDPM=376}
Salamcho
пн мар 07 2011, 05:01
Регистриран потребител #5
Регистриран: вт фев 17 2009, 05:32
съобщения: 1057
Флекса и Стийма използват едни и същи библиотеки за запазване на фаворитите. Когато има ъпдейт на първото, изтриват файловете на стийма, заради това става така.
Отегчително е, но се работи по този въпрос.
Най-отгоре
{SENDPM=5}
turbonet
чт мар 10 2011, 09:31
Регистриран потребител #3340
Регистриран: вт юли 21 2009, 11:44
съобщения: 138
Сега съм се засилил да купя оригинален ЦС. Моята дебитна Маестро е празна щот не съм бачкал от няколко месеца, но попринцип с такава може ли ? Тъй като ще ползвам родителските услуги .... и сега се чудим с бащата дали става с дебитна (олд фешън човека не вярва в копуването през нета... пита ме каква е таксата за транзакцията?)
Имам нужда от отговори, някой ако може да опише подробно нещата.
Последен въпрос: Counter Strike: Condition Zero (8 евро, включва CS и CS: CZ), това ли е което ми трябва ??? ... пише, че включва CS...
Най-отгоре
{SENDPM=3340}
Salamcho
чт мар 10 2011, 09:36
Регистриран потребител #5
Регистриран: вт фев 17 2009, 05:32
съобщения: 1057
В сайта си пише кои карти поддържа системата им и да, пакета CS/CS:CZ ти трябва.
Най-отгоре
{SENDPM=5}
turbonet
сб мар 12 2011, 01:36
Регистриран потребител #3340
Регистриран: вт юли 21 2009, 11:44
съобщения: 138
[THC написа ...
Amfetamin]
За първи път играя вече със стийм и всичко е 6 .


Супер, и аз така. Даже влезнах в Ромънски сървър и им развъртях каските- 65-9 на дъста Единствения проблем е, че choke ми е доста висок в чужд сървър.

ПС: Платих ЦС-а през виртуалния магазин на Стийм чрез VISA. Струваше 8 евро, което е 15 лева и 63 стотинки спрямо курса на еврото към днешната дата 12 март 2011г.
Най-отгоре
{SENDPM=3340}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System