Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Как да настроите HLTV и след това да го използвате!
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
[THC] Amfetamin
нд авг 07 2011, 02:56
Регистриран потребител #15151
Регистриран: пт апр 16 2010, 05:50
съобщения: 354
А здравейте!
Сега ще ви покажа, как да направите настройки на HLTV и след това да го стартирате и да запишете, някоя среща. (1в1, 2в2, 3в3... и т.н. )
Така:
1. Какво е HLTV?
- това е програма, която е свързана към HL (HalfLife) и може да се свърже към всеки сървър. Както вече ви казах, от там може да наблюдавата играчи и да записвате ДЕМО-та. Предимството на HLTV e, че при него максималният брой за гледаемост не е 32(както за един сървър), а там всичко е до настройката. За колкото човека го направите, толкова ще могат да влезат и да гледат срещата.
2. Къде да го намера това нещо HLTV?
- така, иконката на HLTV, се намира в папката на CS-a Ви. НО, преди това първо трябва да погледнете конфигурацията на HLTV-то.



Щракате на конфигурацията (тя ще ви е, като непознат файл, но вие го отворете през Notepad) и от там си правите настройките по избор.
Ето така трябва да изглежда:



Предлагам ви, да не бутате нищо , защото това са оригинални настройки и няма смисъл да ги бутате. Аз, когато играя 5в5 оставям всичко така.
Само името ми е променено и паролата за сървъра.
// set HLTV proxy name as shown in score board
name "HLTV 5on5 ESL Gather"

и
// if game server is password protected, enable this line
serverpassword "nf"


Вероятно виждате тези редове, значи в тях ще въвеждате името и паролата на сървъра, но ако ви мързи да пишете постоянно парола, кажете
на RCON-a (*RCON - това е притежателят на сървъра) да махне паролата. Остава само да свържете HLTV-то.
3. Как да свържа HLTV-то към сървъра?
- това вече е най-лесната част. Щракате на иконата (която съм ви показал в снимката в началото) и ще ви се отвори прозорче:



в него пишете:
*Първо: connect 99.99.99:9999 (ИП-то)



*Второ: след, като вече сте вкарали HLTV-то, като Spectator,



следва да започнете записването на Демо. Пишете:

record demo123



Така, честито! Вие в момента записвате!
След, като ви приключи срещата, в конзолката пишете: quit
И HLTV-то автоматично се затваря. Демото го търсете в папката: cstrike



Иииииииии вече си имате вашето демо от срещата..
Надявам се да съм ви бил полезен!


Всичко е направено от мен, следователно си няма източник. Ако искате да я копирате в друг форум, моля да се спомене създатела!
by arawN®
Най-отгоре
{SENDPM=15151}
alLztaR
нд авг 07 2011, 09:15
Регистриран потребител #9742
Регистриран: сб сеп 12 2009, 02:57
съобщения: 76
Станчо, добър урок помогна ми доста!
Най-отгоре
{SENDPM=9742}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System