Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
0k
ср сеп 09 2009, 07:41
Регистриран потребител #2494
Регистриран: пт юли 10 2009, 09:35
съобщения: 16
Здравейте всички .... преди си правех LongJump-a на всеки скок по минимум 245 а сега нещо ми се развали gain-a (ако не знаете както е gain, то това е числата в скобите до prestrafe в LJstats) Опитвам се да си го дигам ама той ми пада все повече и повече ... Надявам се някой от лонгджъмпарите тук да ми помогнат как да правя повече gain преди правих 40 гаийн сега и 15 немога ....
П.П моля ако ще ми казвате "По-широки стрейфове" да хванете да ми дадете едно демо защото стрейфовете ги правя широки

[ Редактирано ср сеп 09 2009, 07:50 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2494}
n2iTi0n
пт сеп 11 2009, 02:20
Регистриран потребител #3937
Регистриран: пт юли 31 2009, 11:23
съобщения: 73
Направи си демо и дай линк, така не мога да ти кажа къде ти е проблема в стрейфовете. Иначе това за "по-широките стрейфове" е вярно. Като правиш по-големи стрейфове се вдига лесно maxspeed, но ако не са ти чисти с A и D няма как да са и ефективни.
Най-отгоре
{SENDPM=3937}
0k
пт сеп 11 2009, 07:35
Регистриран потребител #2494
Регистриран: пт юли 10 2009, 09:35
съобщения: 16
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=2494}
n2iTi0n
пт сеп 11 2009, 07:56
Регистриран потребител #3937
Регистриран: пт юли 31 2009, 11:23
съобщения: 73
Движението с мишката ти е ужасно и там е проблема.

ВАРИАНТ N1 - заради лош mouse pad (или изобщо липса на подложка) при strafing на моменти мишката ти пропуска пиксели:
В този случай, мишката ти не се плъзга гладко и не отчита добре - смени го

ВАРИАНТ N2: Ръката ти е твърде стегната като стрейфваш и в стремежа си да направиш по-бързи стрейфове след 1-ви - 2-ри стрейф едва едва я местиш и на 1 мм разстояние. В този случай отпусни си ръката и мести плавно, спокойно и повече настрани докато си изчистиш движението с мишката, а след това вече се мъчи да правиш колкото можеш по-бързи стрейфове, но вече с тези изчистени движения.

Написах варианта за проблеми от подложката на мишката като Вариант N1, защото в моментите когато си движиш мишката стрейфовете са ти прекалено резки и предполагам си вдигнал много sensitivity за да компенсираш за лошото отчитане на мишката, което не е решение обаче ...

Иначе в демото ти се получиха 2-3 скока с по-широки стрейфове при които мишката ти се движеше малко по-добре и успя да скочиш 244, 245+ units. Това е за сега. Успех!
Най-отгоре
{SENDPM=3937}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System