Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Истината за прословутото "нехитване"
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
djizko
вт апр 09 2013, 05:36
Регистриран потребител #19829
Регистриран: сб дек 24 2011, 07:25
съобщения: 595
Как е групата )
Най-отгоре
{SENDPM=19829}
BMW
вт апр 09 2013, 06:00
Регистриран потребител #3890
Регистриран: чт юли 30 2009, 07:54
съобщения: 307
Рате си ми е 25000... но cl_bobcycle ми е 0.800000000 което не е нормално според мен.
Най-отгоре
{SENDPM=3890}
Kobri
вт апр 09 2013, 06:00
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 822
DiV4N3 написа ...
Аз играя в мания и ако смяташ, че Rix и l140 са стрелци земи си закрии веригите...защо не питаш roAdkill, |\ykc, Epic Fail!, NiNj4 - той ви е колега, nits0j4s...ако това за теб са точни и прецизни стрелци В БЪЛГАРИЯ ти или не си играл 5в5 до сега "в което се съмнявам" или не си си влизал в сървърите и не си познаваш играчите "в което също много се съмнявам" или си им казал и сте пльоснали 1 чат само за оправдание за темата.


Как пък винаги ще се намери някой чел-недочел да си излее параноичните предположения...

Мисля че пределно ясно написах как във въпросният чат съм събрал и АДМИНИ и ИГРАЧИ!
Чата освен това е направен преди седмици, като първите които завлачих в него бяха тошето, оги, калин и кики, след което ги помолих по тяхна преценка да добавят ОЩЕ хора.

Това че по конкретната тема в даденият момент не са взели отношение абсолютно всички не ти дава право да си вадиш подобни малоумни заключения и квалификации, че и да ги пишеш по форумите.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Kobri
вт апр 09 2013, 06:16
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 822
S T A S I K написа ...
Здравейте ; ) Нека и аз споделя моя филм Ще започна с това че играя CS от както излезе , едно време ги играх всички сървъри в Gametracker , почти нямаше сървър където да не съм го играл . По едно време се закотвих в Man1a заради Анти чийта , вече стана около 4 години . Преди да пусна котвата в Манията не съм се замислял за явлението " Невлизащ Патрон " , но оттогава започнах По едно време a също и сега често се случва направо на моменти не вярвам на очите си Енеми-та минават на 1-2 метра от мен или застават до мен мерника в центъра на главата и няма целене нито с Дийгъл нито с Авп нито с Ак нито с М4а1 . Да не споменавам и за феноменалните хитове ... Например " Headshot " с Ак , Deagle от растояние почти от "Упор" или 2 метра - 20-30 Damage В такива моменти съм влизал да направя по някой мап в други произволни сървъри за да видя дали проблема идва от мен и разликата беше коренна , това явление го нямаше ( не казвам твърдо че проблема е в Мания или Сектор ) Бях направил около 20-тина демота на които ясно се виждаше "явлението" но не се обърна внимание и ги изтрих. Сега обаче ще ви дам съвсем пресен случай , на който се вижда че очаквах да се случи нещо такова , също така се вижда как мерника е около средата на главата , стрелям и се виждат искрите отзад на стената точно зад главата , не горе не в страни и секунда след това с "Glock" и 2-та патрона влизат където трябва ; ) Vbox [натисни тук]


Хубаво клипче, само където позицията на дупките от куршумите, искрите и т.н. са чисто и просто предположение на клиента, и в повечето случаи изобщо не съотвестват на реалното попадение. Дръпни си картата te_glasswall, в която има матрица от малки стъкла чупещи се от 1 хит, и ще видиш как ти показва дупките на едно място, а реално се трошат на друго!

Също така има и бъг в самият енджин за които можеш да прочетеш тук:
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?s=02e99b7ce772fec1effc22b591595f40&t=166648

Преди време бях сложил плъгина в класиците, но никой не направи разлика и го разкарах да не товари
Най-отгоре
{SENDPM=45}
100kilaMastika
вт апр 09 2013, 06:25
Регистриран потребител #18473
Регистриран: вт юли 12 2011, 10:05
съобщения: 340
noobsize`vla написа ...

100kilaMastika написа ...

BMW написа ...

cl_bobcycle 0, това не работи, "rate" също не работи.... някой знае ли защо?!?

cl_bobcycle 0 e блокирано от Флекса от няколко седмици,rate не знам-би трябвало да работи,освен и него ако не са го заковали през Флекса.

Относно темата- сървърите са екстра.
Обичайна гледка е лагав играч с 50+ пинг, много лосс, играещ от кошница задръстена от прах и туулбарове, да псува сървърите , па и да увещава да не се плаща за ВИП в "тия кочини". FPSите му били малко Общо взето ,колкото по-неук е някой - толкова повече другите са му виновни.

Ако не се лъжа тези двe команди cl_rate и cl_bobcycle са премахнати от valve. НЕ са блокирани от флекса. rate-a си е 25000.


Е те Валве требе да са яки магьосници, за да модифицират "ЦС сектор едишън"
rate cl_rate си работят,cl_bobcycle е блокнато от Флекса,само незнам що се спотайват Флексаджиите,ами не изкарат една листа с спрените команди, да не се чудат хората.
Най-отгоре
{SENDPM=18473}
ogi
вт апр 09 2013, 08:41
Регистриран потребител #21518
Регистриран: ср юни 06 2012, 10:25
съобщения: 27
Току що направих едно бързо демо в CSDM на Sector-a. Приканвам всеки който се съмнява, че "патрона в тези сървари не влиза" - да го гледа. Обърнете внимание на моментите в които не убивам някой или го стрелям в гръб и той не умира. На тези конкретни моменти гледайте демото на slow motion.
По мое, а както и на много други sector members мнение, в сърварите на sector i man1a всичко е наред. Ако има някой който се съмнява в това нека си качи демото да го прегледам. Без демо с доказателства че "не ми влизат патроните" всичко е празни приказки в пространството.

линк за демото:
[натисни тук]
демото се слага в папка cstrike и за да го гледате си пускате cs-a и пишете в конзолата "viewdemo pokaznonuke" без кавичките.

Отдолу ще ви напиша някои настройки които е препоръчително да сте си ги написали в конзолите преди да играете:

cl_rate 9999
rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
fps_max 101
fps_modem 0
ex_interp 0.01
gl_keeptjunctions 0
gl_dither 0
m_filter 1
cl_showfps 1 (ако е под 99 не ми говорете за невлизащи патрони а си оправете щайгите)
net_graph 3 (следете си loss и choke и ако са ви високи си купете или оправете или сменете провайдъра на нета.

също така ако играете с някакви пробити версии на играта я изтрийте и пробвайте тази на sector-a: Counter-strike 1.6 Sector Edition
Най-отгоре
{SENDPM=21518}
turbonet
вт апр 09 2013, 10:01
Регистриран потребител #3340
Регистриран: вт юли 21 2009, 11:44
съобщения: 138
искам някой който е наясно да обясни следното: въвеждаме net_graph 1 и гледаме лилавата линия. въвеждаме ex_interp 0.1 и тя е свързана. След това въвеждаме ex_interp 0.01 и тя се разкъсва. Защо? Червените точки под нея какво показват? Като сложа cmdrate на 101, 102 се появяват чат пат (освен когато говоря по мик-а), а като го дигна на 105, 105+ не се появяват. Доколкото знам ex_interp 0.01 един вид по-бързи са ти куршумите, по-бързо ги регистрира, но пък са по-несигурни... не ми е ясно.

Също каква роля играят gl_keeptjunctions i gl_dither в стрелбата?
Най-отгоре
{SENDPM=3340}
sergio tachinni
вт апр 09 2013, 10:17
Регистриран потребител #22146
Регистриран: вт авг 21 2012, 06:55
съобщения: 97
iNVISIBLE-- написа ...

Преди доста време беше споменал нещо за постоянното хитване на l.arm, е, ако може сега някакво обяснение/пояснение, каквото и да е, защо постоянно ги целим там (поне аз де), ще сме ти благодарни:)
пример: [натисни тук] Weapons статистиката е пределно ясна. 5k hits l.arm gg

ХАХАХА и при мен е така, ако съм го уцелил задължително има l.arm
Най-отгоре
{SENDPM=22146}
dikeNooB
вт апр 09 2013, 10:36
Регистриран потребител #18506
Регистриран: пн юли 18 2011, 11:20
съобщения: 243
Момчета,просто прочетете тази тема: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=18506}
awaq
вт апр 09 2013, 11:21
Регистриран потребител #16137
Регистриран: пн ное 08 2010, 04:00
съобщения: 137
Всичко е въпрос до (RATE на сървърите как е направен) но не може на всички да ви върви еднакво добре

Както и едно да играеш 5ци друго е 10vs10,15vs15,който е играл 5ци ще знае за какво става въпрос и какво е усещането по време на игра сървъра така че според мене, кобри направи един турнир 5v5 после след него пусни една анкета или питай общ чат как вървяло по време на 5ци дали е по добре сравнение от сегашните турнири 10vs10,15vs15

Според мене ще има по голям процент във 5в5 турнир от колкото 10в10, 15в15,...
Най-отгоре
{SENDPM=16137}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System