Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Нови екстри за потребителите с ВИП/Имунитет
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
пт авг 09 2013, 10:06
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Командата няма да бъде махната, админа има предвид че ако все пак се навъдят някакви мамини синчета, които плащат само и единствено за да дразнят, ще бъдат банвани от екипа.

Иначе реално точно новобранците и анонимните дразнители се мислеха за богове през времето в което няма админ онлайн в съответният сървър, хранеха нарочно виповете, пречеха им, бавеха играта, сега всичко им се връща, при това тъпкано!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
bat micho [Banned]
пт авг 09 2013, 10:45
Регистриран потребител #20890
Регистриран: вт мар 20 2012, 05:50
съобщения: 81
колко сад има по този свят само ... навсякъде е така като не си плащаш кво очакваш ти може би ... крайно време беше да се сложи ред
Най-отгоре
{SENDPM=20890}
ReSp3cT
пт авг 09 2013, 11:42
Регистриран потребител #23613
Регистриран: пн фев 04 2013, 10:55
съобщения: 31
NeDosTuPeN написа ...

Gr3en написа ...

Ако е V.I.P. amx_swap няма да има никакъв ефект върху него....А ако е newbie да си вземе V.I.P. като не е съгласен.
Никои не те кара да си вземеш каквото и да било, като го смяташ за глупост.А случайно някои да те е попитал дали сме малоумници ? Не, така че недей писа излишни тъпотии и си оправи поведението !

Я малко ти се оправи? Никой не е длъжен да си взима В.И.П за да се предпази от някой, който иска да го убива нарочно, нали така? Давам ти пример, влизам си аз в сървъра и някой който не го кефя ме убива ей така за спорта или пък си сменя постоянно отбора с мен? И трябва да го търпя ли?



Никой не е длъжен да се съобразява точно с теб. Ще търпиш като трябва. Като не ти изнася си взимай ВИП. И министри и депутати взимат парите на хората но на някой пука ли му - НЕ. Всеки гледа да заработи хляба си, в кой век живееш ти?
Най-отгоре
{SENDPM=23613}
DragonClaw
пт авг 09 2013, 11:57
Регистриран потребител #18
Регистриран: пт фев 20 2009, 01:58
съобщения: 791
Пропускате факта, че за да не ви досаждат като ви местят или слейват, е достатъчно да имате защита на ника (member).

[ Редактирано пт авг 09 2013, 11:58 ]
Най-отгоре
{SENDPM=18}
krstn
пт авг 09 2013, 12:54
Регистриран потребител #16322
Регистриран: сб ное 27 2010, 02:40
съобщения: 247
ReSp3cT написа ...

NeDosTuPeN написа ...

Gr3en написа ...

Ако е V.I.P. amx_swap няма да има никакъв ефект върху него....А ако е newbie да си вземе V.I.P. като не е съгласен.
Никои не те кара да си вземеш каквото и да било, като го смяташ за глупост.А случайно някои да те е попитал дали сме малоумници ? Не, така че недей писа излишни тъпотии и си оправи поведението !

Я малко ти се оправи? Никой не е длъжен да си взима В.И.П за да се предпази от някой, който иска да го убива нарочно, нали така? Давам ти пример, влизам си аз в сървъра и някой който не го кефя ме убива ей така за спорта или пък си сменя постоянно отбора с мен? И трябва да го търпя ли?



Никой не е длъжен да се съобразява точно с теб. Ще търпиш като трябва. Като не ти изнася си взимай ВИП. И министри и депутати взимат парите на хората но на някой пука ли му - НЕ. Всеки гледа да заработи хляба си, в кой век живееш ти?

Да съм казал някъде че някой трябва да се съобразя с мен? Тъп ли си? Ставал съм свидетел на випчета които гагват човек без да им е направил нищо.
Най-отгоре
{SENDPM=16322}
koMnaC
пт авг 09 2013, 06:14
Регистриран потребител #6476
Регистриран: пт авг 21 2009, 01:17
съобщения: 781
Е ти нещо защитник на безпомощните ли се явяваш? Гледай си тебе си и без спам.
Най-отгоре
{SENDPM=6476}
pechinyakov
пт авг 09 2013, 08:06
Регистриран потребител #21554
Регистриран: пн юни 11 2012, 10:50
съобщения: 47
Тоз За Робин Хууд Ли сА Мисли ...
Най-отгоре
{SENDPM=21554}
Old School
пт авг 09 2013, 11:16
Регистриран потребител #23122
Регистриран: пн дек 24 2012, 03:10
съобщения: 132
CS.SECTOR.BG си запазва правото да преустанови достъпа на ВИП потребителите до дадените команди в съответния сървър в случай на злоупотреба!

И за какво да ви плащам когато получавам гагове и не знам още какво след няколко плащания на ВИП от моя страна ? Хубави правила ( но само за вас явно ) които най-много да ви изгонят редовните клиенти . Помислете върху това ! Лично от мен повече пари няма да видите .
Най-отгоре
{SENDPM=23122}
NoK
пт авг 09 2013, 11:19
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Твое право е да не играеш в нашите сървъри
Най-отгоре
{SENDPM=314}
Old School
пт авг 09 2013, 11:24
Регистриран потребител #23122
Регистриран: пн дек 24 2012, 03:10
съобщения: 132
Аз си играя , но няма да ви плащам защото не виждам смисъл да го правя при понесените гагове от 2 месеца и всички останали възможни защото така сте решили разбира се ! Когато си оправите правилата тогава може и да се върнат редовните играчи в дадените сървъри ! Когато ме дразнят и обиждат какво очаквате да им благодаря ли ??? Длъжен не оставам и на президента , ако щете , камо ли на някакъв малолетен с големи пръсти ! Доста снимки съм пратил на един админ , но не виждам наказани към момента ! Сега започвам с видео записите да видим те какъв ефект ще имат ! Или малките хакерчета не се наказват ?
Най-отгоре
{SENDPM=23122}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System