Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Нови екстри за потребителите с ВИП/Имунитет
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
NoK
пн авг 05 2013, 11:41
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723

Поради зачестилите злоупотреби на no lifer феновете ни и компютърни нинджи се наложи да добавим/преправим някои команди. 

а) AMX_DIE NICK
Използва се, за да накажете дразнителя като го убива веднагически. Можете да я прилагате само на играчи от вашия отбор.

Изискват се 3000 кредита:
1.Защита на ника в играта с парола
2.Резервиран слот
3.Имунитет


б) AMX_SWAP NICK
Използва се за смяна на отбора. За да се смените с дадения играч и двамата трябва да сте мъртви.

Изискват се 2000 кредита:
1.Защита на ника в играта с парола
2.Резервиран слот

в) AMX_GAG NICK
Както някои знаят вече командата е за цял мап. Новото при нея е, че не само блокира чата, но и радио командите, което ще ограничи до максимум дебилчетата, които ви дразнят.

Изискват се 2000 кредита:
1.Защита на ника в играта с парола
2.Резервиран слот

*Прилагат се само върху NEWBIE потребители
*Member потребителите имат имунитет срещу тези команди. 
*Екстрите са достъпни във всички сървъри.
 
CS.SECTOR.BG си запазва правото да преустанови достъпа на ВИП потребителите до дадените команди в съответния сървър в случай на злоупотреба!


[ Редактирано пт авг 09 2013, 12:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=314}
dikeNooB
чт авг 08 2013, 10:41
Регистриран потребител #18506
Регистриран: пн юли 18 2011, 11:20
съобщения: 243
Какви ли не глупости измисляте за да вземете парите на хората.. Вие сте някакви големи малоумници за мене.Правите команда amx_swap, при положение,че дадения противник може да не е съгласен за смяна.
Най-отгоре
{SENDPM=18506}
Gr3en
чт авг 08 2013, 11:32
Регистриран потребител #6711
Регистриран: пн авг 24 2009, 01:08
съобщения: 253
Ако е V.I.P. amx_swap няма да има никакъв ефект върху него....А ако е newbie да си вземе V.I.P. като не е съгласен.
Никои не те кара да си вземеш каквото и да било, като го смяташ за глупост.А случайно някои да те е попитал дали сме малоумници ? Не, така че недей писа излишни тъпотии и си оправи поведението !
Най-отгоре
{SENDPM=6711}
krstn
чт авг 08 2013, 11:57
Регистриран потребител #16322
Регистриран: сб ное 27 2010, 02:40
съобщения: 247
Gr3en написа ...

Ако е V.I.P. amx_swap няма да има никакъв ефект върху него....А ако е newbie да си вземе V.I.P. като не е съгласен.
Никои не те кара да си вземеш каквото и да било, като го смяташ за глупост.А случайно някои да те е попитал дали сме малоумници ? Не, така че недей писа излишни тъпотии и си оправи поведението !

Я малко ти се оправи? Никой не е длъжен да си взима В.И.П за да се предпази от някой, който иска да го убива нарочно, нали така? Давам ти пример, влизам си аз в сървъра и някой който не го кефя ме убива ей така за спорта или пък си сменя постоянно отбора с мен? И трябва да го търпя ли?
Най-отгоре
{SENDPM=16322}
RUSKI STANDART !
пт авг 09 2013, 12:07
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
*Прилагат се само върху NEWBIE потребители
*ВИП потребителите имат имунитет срещу тези команди.
*Екстрите са достъпни във всички сървъри.

CS.SECTOR.BG си запазва правото да преустанови достъпа на ВИП потребителите до дадените команди в съответния сървър в случай на злоупотреба!
Това прочетохте ли го?!
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
NoK
пт авг 09 2013, 12:22
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Можехме да сложим и amx_die да е за потребителите само със слот. Тези мерки се взеха поради зачестилите злоупотреби и нарушаването на правилата от страна на Teroristite. Естествено няма как да угодим на всеки един, но за сега това е начина.
Най-отгоре
{SENDPM=314}
[-CpZ-] Ruffneck
пт авг 09 2013, 01:01
Регистриран потребител #24741
Регистриран: пн юли 22 2013, 07:50
съобщения: 45
Не знам за класиците, но за зомби сървъра amx_die е перфектно, преди винаги някое newbie блокираше по тунелите и колкото и да го гагваме оправия нямаше, сега вече няма проблеми . Само, че на потрбителите с имунитет не може да се дава амо, което до известна степен ме накара да се замисля дали да се абонирам . Ако можете да оправите проблема ще е идеално .
Най-отгоре
{SENDPM=24741}
krstn
пт авг 09 2013, 01:14
Регистриран потребител #16322
Регистриран: сб ное 27 2010, 02:40
съобщения: 247
NoK написа ...

Можехме да сложим и amx_die да е за потребителите само със слот. Тези мерки се взеха поради зачестилите злоупотреби и нарушаването на правилата от страна на Teroristite. Естествено няма как да угодим на всеки един, но за сега това е начина.

Нали се сещаш че има гаменчета които плащат, само и само да се правят на богове по сървърите? Аз например преди си плащах само и единствено за слота, дори незнаех как се изполваше командата "amx_gag", пък сега със тея команди ще е ъпсурдно да изиграеш един мап без да бъдеш убит НАРОЧНО или ПРЕМЕСТЕН В ДРУГ ОТБОР!
Най-отгоре
{SENDPM=16322}
Gr3en
пт авг 09 2013, 01:41
Регистриран потребител #6711
Регистриран: пн авг 24 2009, 01:08
съобщения: 253
Пак ще ти повторя :
CS.SECTOR.BG си запазва правото да преустанови достъпа на ВИП потребителите до дадените команди в съответния сървър в случай на злоупотреба!
Ако някой те убива несправедливо, може да се оплачеш в темата за нарушителите и да му бъде махната командата.
А за преместването, той си е платил да играе и според мен има пълното право да си избере отбор в които ще му е приятно.И разбери, че ако си ВИП никоя от тези команди няма да ти повлияе по никакъв начин.
Най-отгоре
{SENDPM=6711}
ReSp3cT
пт авг 09 2013, 09:44
Регистриран потребител #23613
Регистриран: пн фев 04 2013, 10:55
съобщения: 31
Е що да бъде махната командата като за това е платил ? Слайват се само ламерите които дразнят/обиждат и други неща които не са по правилата.. Не си мислете че 2-3 ламера като са се оплакали че ги гагват/слайват ей така и са прави... Не може просто ей така да го слайнат. Примерно играя в гхоста аз говоря по микрофона в играта и някав newbie ми вика "аре млъкни ве" и според теб какво да направя ? + това преди бяхте казали който не му изнася да си взима ВИП или аз бъркам нещо
Най-отгоре
{SENDPM=23613}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System