Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
zerro
нд юли 20 2014, 03:12
Регистриран потребител #19686
Регистриран: нд дек 11 2011, 05:25
съобщения: 5
Здравейте.

Отварям тази тема за да изкажа съболезнованията си към DEATHMATCH сървъра. Беше хубав сървар, но вече не е. Първо не разбирам защо се вкарват безсмислени карти от gungame? За да влизам вътре (където има макс 5) човека и да почна да стрелям на поразия понеже картата е супер малка е вън от всякакъв смисъл. Второ какъв е тоя БФ мод бога ми ? Това е най-идиотското и молумно нещо което съм виждал през живота ми в сървар на цс. Пускате със 130 живот и като стрелнеш някой се забавяш нещо гърми и екрана ти става червен след което си мъртъв. А ако си от онези, които просто стрелят на поразия (защотот DEATHMATCH сърварите имат тази опция да стреляш във въздуха и да уцелваш HS ) можеш да убиеш противника ти, ако ти "Върже". Та искам да попитам; - Това ли е ЦС -а вече ? АКО ТИ ВЪРЖЕ ? Като цяло админите и модераторите на cs.sector.bg лека по лека убиват кефа от играта превръщайки го в нещо за което да се ядосваш и изнервяш. Аз лично съм поддържал сървъри на Cs и всеки ден имаше нон стоп хора вътре преди да спра да го правя. НЕ знаете как се привличат хора. ТЕ не се привличат с модове аддони и тн които преебават тотално ЦС-а. Прави се с КАРТИ !!!!! ето моите предложения, които ще Ви помогнат да оправите този вече идиотски сървър и да върните хората .
1-во - Махнете абсолютно всички модове и аддони, които сте сложили като оставите евентуално прераждането в гръб. ( при 4 човека сървър постоянно се спалнват зад теб :Ж което е доста потресаващо, но преодолимо )
2-ро - Махнете глупавите и безсмислени гунгейм карти, които сами по себеси показват, че са за ГЪНГЕЙМ сървъри
3-то - Сложете карти като : Estate, Mansion, Train , Nuke, Nuke2, Backalley, Piranesi ( това е една прекрасна и голяма карта. не мога да си обесня, ЗАЩО я няма), Prodigy. Това са Карти, които хората харесват и им е кеф да играят на тях
4-то Махнете CAMP Metera - Или махнете прераждането зад хората или махнете CAMP Metera. Не може да ги има и двете понеже става напълно безинтересно. Като не можеш да играеш не означава,че хората, които се крият и пазят за да не бъдат убити в гръб са ти вионовни.

Замислете се дали искате да го направите това. Ако го направите сървъра ще е пълен постоянно и така повече хора ще пращат СМС-и понеже знаят, че ще играят на място където всичко зависи от умение а не от КЪСМЕТ. Ако не го направите след няколко месеца ( а най-вероятно това ще е след 1 месец) няма да има вече хора в сървъра. След което няма да има хора и в другите сървъри след което sector.bg ще умре както и другите сървъри.

Лек ден от мен
Най-отгоре
{SENDPM=19686}
Joe
нд юли 20 2014, 03:50
Регистриран потребител #3891
Регистриран: чт юли 30 2009, 08:42
съобщения: 420
Zerro Преди 3 месеца го направихме това което описа и резултата беше ПРАЗЕН СЪРВЪР ПО ЦЯЛ ДЕН ...
Значи бяхме направили ДМ-то за 32 човека бяхме прамахнали камп метера и бяхме сложили само ДЕ карти (DEFUSE)
Резултата беше следния Без камп метър и големи карти
> Някои застава някъде и не мърда по цял мап
> Сървъра лека по-лека се изпразни, заради тези кашони...

Все пак това за БОГА Е ДЕАДМАЧ и целта е да обикаляте картите и да трепите противниците а не да застанете в някое ЪГЪЛЧЕ и чакате ...

А относно картите ако се върне стария МОД само с карти за 32-ма човека сървъра ще е пак казвам ПРАЗЕН ПО ЦЯЛ ДЕН ...

П.С. Първо се разберете вие играчите какво и как го искате и тогава пишете глупости

П.С. Даже и състезание ви организирахме и като гледам резултатите май ще се наложи да го анулираме състезанието ...

[ Редактирано нд юли 20 2014, 03:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=3891}
ATAKA
нд юли 20 2014, 03:51
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Здравей,
маповете които предлагаш само изпразват вече почти празния сървър по време на лятната ваканция. Забележи, че като се играят gg мапове малко по малко се пълни сървъра. А при пускането на голям мап - пример dust4ever играят 3 х 3 и след 5 мин. лефтват.
Camp метъра ако се махне сам ще се досетиш какво ще стане.
А това, че при 4 човека на gg мап те взимат в гръб - няма да го коментирам
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Nix
нд юли 20 2014, 04:52
Регистриран потребител #24547
Регистриран: вт юни 18 2013, 09:50
съобщения: 120
Аз съм на същото мнение . Тъкмо се канех кога и аз да пусна такава тема .. то с тези gg карти не се играе и без тва щитът е 3-4 секунди , а мапа е на 2 крачки от база до база .А за горе посочените карти съм напълно съгласен трябва по голям map cycle de_cbble също е мн добър мап .
btw. БФ мода мн дразни също...

[ Редактирано нд юли 20 2014, 04:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24547}
zerro
пн юли 21 2014, 12:21
Регистриран потребител #19686
Регистриран: нд дек 11 2011, 05:25
съобщения: 5
Да точно така и много добре го каза. Сърварите са празни и може да се замислите, защо ? дали нещата, които описах да се сложат са махнали хората или постепенното вкарване на ГънГейм карти и различни модове като БФ ( за което нищо не каза) . А за камп метъра вече казах. Който не може да играе се оправдава, че кампметъра му е виновен. Или махнете прераждането в гръб или махнете кампметъра. Много е просто. И естествено сървара няма да се напълни от веднъж. Хората няма да си кажат еее супер пуснаха de_nuke аре вътре те ще влязат хора нищо, че сървъра е празен. Това става постепенно.
Най-отгоре
{SENDPM=19686}
Kobri
пн юли 21 2014, 11:34
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Здравейте пичове, благодаря за темата, но за съжаление сте далечко от истината...

Сървъра е празен по 2 причини:

1. Няма чакащи за слот авантаджии от класиците които да го пълнят

2. При всяка промяна, каквато и да е тя, на част от хората не им харесва и избягват да влизат.

Всеки път когато послушам играчите и направя уж мега желаните от всички промени, резултата е един и същ - ПРАЗЕН СЪРВЪР

Сега ще си го направя както на мен си ми харесваше, без бф2 лайната, с минимум забрани (без камп), с комбинация от нормални и малки карти за да може да е интересно и с малко, и с много хора.

Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
gab0
пн юли 21 2014, 02:34
Регистриран потребител #10470
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:47
съобщения: 180
Мнения от хора,които влизат веднъж в годината в този сървър... Впечатляващо!
Най-отгоре
{SENDPM=10470}
zerro
вт юли 22 2014, 11:44
Регистриран потребител #19686
Регистриран: нд дек 11 2011, 05:25
съобщения: 5
Браво. Радвам се, че сте взели под внимание забележките ми и най - накрая сървъра е цял ден пълен. Следващия път като имате проблем с лепса на хора в сървърите може пак да ме попитате какво трябва да се направи : )
Най-отгоре
{SENDPM=19686}
Kobri
ср юли 23 2014, 02:39
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820

zerro написа ...
Браво. Радвам се, че сте взели под внимание забележките ми и най - накрая сървъра е цял ден пълен. Следващия път като имате проблем с лепса на хора в сървърите може пак да ме попитате какво трябва да се направи : )


Забавен си, почти нищо от това което ти си искал не е направено, единствено съм махнал бф2 лайното, и спрях единия класик
Най-отгоре
{SENDPM=45}
bralala Pichi Grip!!!
чт юли 24 2014, 08:39
Регистриран потребител #27279
Регистриран: ср юли 23 2014, 08:20
съобщения: 24
"На времето" имаше една идея за мултимод сървър, което си е доста трудна за изпълнение задача, но мисля, че ако потръгнат 2-3 мода и е стабилно ще съберат доста хора
Най-отгоре
{SENDPM=27279}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System