Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ATAKA
пн фев 02 2015, 04:36
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Аз съм си привърженик на ваучерите, тъй като така gsm операторите не получават нищо, а всичко си отива по сметката на Сектор. В квартала ни в Люлин-2 си има офис на Мания Принт и от там си ги взимам. Лошото е че бързо свършват и има останали само на Мания.

Кобри, продължавай да правиш това което си правел до сега за веригата. Играя тук от близо 5 години и половина поради 2 основни причини - няма хакове и няма лаг!

А колкото до 20-те вечно мрънкащи и създаващи интриги, сплетни и напрежение потребители, те не карат влака и не са фактор!
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Demented
пн фев 02 2015, 04:55
Регистриран потребител #26520
Регистриран: нд мар 09 2014, 11:50
съобщения: 5
Наспамих навсякъде където беше възможно с всички линкове за съпорт/регистрация *билинга* , та се надявам някой наистина да помогне с каквото може .
SECTOR
<3
Най-отгоре
{SENDPM=26520}
Le Chicken
пн фев 02 2015, 06:40
Регистриран потребител #19419
Регистриран: нд ное 13 2011, 04:05
съобщения: 34
Страшен пост!
Лично аз бих давал и 20 лева на месец за вас, защото класата ви е очевидна
Най-отгоре
{SENDPM=19419}
GALAXY-S
пн фев 02 2015, 06:55
Регистриран потребител #27031
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:20
съобщения: 210
.

[ Редактирано нд ное 20 2016, 02:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27031}
Bladefury
пн фев 02 2015, 06:57
Регистриран потребител #23411
Регистриран: пн яну 14 2013, 03:15
съобщения: 13
Кобри, какво има да помагаме на веригата? да не сме спонсори ? нали го правиш от добро дело с уважение към играта?
Мисля, че е редно хората да си купуват кредити както решат (чрез СМС или Ваучери ) и да активират каквито си искат привилегии от билинга, защо толкова упорито настояваш за този глобален слот?
Аз лично искам по-приятни игра с интелигентни админи с които да може да се говори нормално.
Някой да налее 50лв за Ваучери и тука твоите админи да си правят каквото искат ли? защо не съм видял 1 наказан и отстранен АДМИН заради нарушение, а винаги заставате зад тях? и когато някой играч изкаже недоволството и напише - "Затова ли даваме пари" отговора от екипа ви да е - "Никой не ви кара на сила да играете тука! има и други сървъри!" ? и в същото време да казваш, че сте на загуба и да стимулираш играчите за ваучери?
Аз не виждам добро отношение от екипа към играчите, по-скоро се държите надменно, пренебрежително, гоните ги от веригата вместо да се стремите да правите тъкмо обратното.
Нищо лично към никой, само изразявам скромното си мнение, успех!
Най-отгоре
{SENDPM=23411}
pass1on
пн фев 02 2015, 07:06
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Кобри, имам идея за подпомагане на веригата! Обяви цена на админите! Предлагам ти по 20лв на глава, за да разкараш няколко идиота от екипа! Чист бизнес! Офертата ми е сериозна !
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
INDULGENCIQ
пн фев 02 2015, 07:33
Регистриран потребител #24984
Регистриран: пт авг 30 2013, 04:40
съобщения: 10
Kobri...готов на всичко,за единствената компютърна игра, която все още,....ме...кефи.....20..30 ..50 месечната такса ....да....няма.... флудове ....uspeh..:"))))
Най-отгоре
{SENDPM=24984}
Sergoo
пн фев 02 2015, 08:34
Регистриран потребител #21597
Регистриран: вт юни 19 2012, 07:35
съобщения: 34
ATAKA написа ...

Кобри, продължавай да правиш това което си правел до сега за веригата. Играя тук от близо 5 години и половина поради 2 основни причини - няма хакове и няма лаг!

А колкото до 20-те вечно мрънкащи и създаващи интриги, сплетни и напрежение потребители, те не карат влака и не са фактор!


Уау, трогна ме, такова качествено облизване на фисури заслужава аплодисменти.Каква сърцераздирателна история, почувствах се от тия 20 направо.
Дано ти помогне да останеш админ, щото си гола вода, 1 път съм влизал в деатмач и съм те виждал как се отнасяш към потребителите. Но с език в г--за може ),

Що се отнася до равносметката:

Оставам с впечатление, че Кобри нещо се е ядосал, ама и той не може да си формулира точно мисълта.След като има опция с СМС-и, естествено е болшинството да предпочетат мързеливия начин на плащане.След като от 4.80 едва 2 лева стигат до крайната точка, ами дай да сменяме, предпочитам да си зема ваучер от касата.

Глобален слот няма да платя,аз също не съм благотворително дружество, за да оправям някаква лоша статистика,или да доказвам нещо, при положение че от 3 години си цъкам с VIP.

Кобри ако иска да направи абонамента 10 лева да речем, да види как е 2-3 месеца, .Ама да се абонирам за някви сървъри, дето не влизам, йок.
Най-отгоре
{SENDPM=21597}
MuTaKa
пн фев 02 2015, 08:43
Регистриран потребител #28213
Регистриран: вт дек 23 2014, 11:50
съобщения: 4
Както всичко в живота и тук нещата опират до парите, и това е разбираемо.Не съм специалист по пазарна икономика, но по мое скромно мнение, за да има потребление то трябва да има богато предлагане - тук в случая се печели от предлаганите екстри в сървърите и мисля, че може да се предложат още екстри , които ще заинтригуват повечето играчи и ще ги стимулира да закупуват повече кредити (лично аз съм преценил за себе си, че не се нуждая от глобалният слот, тъй като играя повече в International и много рядко дори влизам в Massive). Бих обаче предложил, според закупуването на кредити от отделните играчи да има така наречената йерархия, като в момента съществуват :SECTOR Member, SECTOR V.I.P., защо примерно не се създадат и титлите SECTOR ULTRA V.I.P. или SECTOR SUPER V.I.P., които да струват допълнително 3-4000 кредита и към тях естествено се добавят и някои екстри (по мое наблюдение командите kick и blind биха били много полезни). Нека има и контрол за евентуални злоупотреби с дадените права, а защо не и да има тема с гласуване, както има за админите - който събере негативен вот да му се вземат правата.Просто правя някакво предложение да се раздвижи интереса на клиентите (играчите), но пък всичко е в ръцете на екипа на SECTOR.BG и те преценят как да развиват своя бизнес.Успех!

[ Редактирано пн фев 02 2015, 08:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28213}
pass1on
пн фев 02 2015, 09:27
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
Sergoo написа ...

ATAKA написа ...

Кобри, продължавай да правиш това което си правел до сега за веригата. Играя тук от близо 5 години и половина поради 2 основни причини - няма хакове и няма лаг!

А колкото до 20-те вечно мрънкащи и създаващи интриги, сплетни и напрежение потребители, те не карат влака и не са фактор!


Уау, трогна ме, такова качествено облизване на фисури заслужава аплодисменти.Каква сърцераздирателна история, почувствах се от тия 20 направо.
Дано ти помогне да останеш админ, щото си гола вода, 1 път съм влизал в деатмач и съм те виждал как се отнасяш към потребителите. Но с език в г--за може ),

Що се отнася до равносметката:

Оставам с впечатление, че Кобри нещо се е ядосал, ама и той не може да си формулира точно мисълта.След като има опция с СМС-и, естествено е болшинството да предпочетат мързеливия начин на плащане.След като от 4.80 едва 2 лева стигат до крайната точка, ами дай да сменяме, предпочитам да си зема ваучер от касата.

Глобален слот няма да платя,аз също не съм благотворително дружество, за да оправям някаква лоша статистика,или да доказвам нещо, при положение че от 3 години си цъкам с VIP.

Кобри ако иска да направи абонамента 10 лева да речем, да види как е 2-3 месеца, .Ама да се абонирам за някви сървъри, дето не влизам, йок.


Този коментар сцепи мрака, Сергооо ))) Мога да кажа само H5N1!! ) Ето тези таланти пречат на веригата. Няма как да решат проблем като не виждат проблем. Живуркат си в измислен свят, придават си важност някаква, но когато има реален проблем или се скриват или най-много да оближат "аналните фисури", с което не помагат на никого. Чудя се само докога читавите админи ще търпят разни мърши безполезни до тях и единствено на нас ще казват, че тоя е дебил, оня е идиот.......!! Нека сега някой от тъпоъгълниците да напише тук, че за да спасим сектор, ще трябва да плащаме по 20лв на месец или да даде друго решение. Оставили са го Кубрат там да го мисли и да пише тук като секретарка! Жалки сте!! Детски рожден ден не можете да организирате!! Изживявате се като мениджъри, а реално не разбирате нищо от тази позиция!! Наши, Ваши, Колеги, Редактори и техните Главни Редактори, извадете по 200 лв и покрийте дефицита на веригата и след това влезте тук и си придавайте важности!!!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System