Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ebati_bolkata
ср фев 04 2015, 11:52
Регистриран потребител #15780
Регистриран: пт сеп 17 2010, 11:40
съобщения: 17
Няма как да се върне играта от една време поради простата причина че тогава 90 процента играехме отбора да победи.А сега малките сополи играят за точки и ранг.До сега не съм видял някои статист да е наказван за ранг и точки като във форума има такова правило.Доста играчи спряха да играят или много рядко го правят поради тези причина че не става игра заради въшките които си седят в базата и играят да са в топ 15.

[ Редактирано ср фев 04 2015, 11:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
AgainstWorld
ср фев 04 2015, 12:05
Регистриран потребител #28243
Регистриран: пт дек 26 2014, 05:15
съобщения: 14
mannoli написа ...

Кобриане,с цялото си уважение към теб,екипа по поддръжката,админите и останалите играчи!
От прочетеното до тук се разбира,че нещо куца!?...

Нещо куцало ... Е Кобрата ви каза , ей я анкетата , тея админи дето не ви кефят им биите по 1 "-" ... Не сме във Facebook да има само "like" бутон , и тези дето са с прекалено отрицателен вот ще си починат.
Най-отгоре
{SENDPM=28243}
T-1
ср фев 04 2015, 12:10
Регистриран потребител #15073
Регистриран: сб мар 20 2010, 08:08
съобщения: 107
ebati_bolkata написа ...

Няма как да се върне играта от една време поради простата причина че тогава 90 процента играехме отбора да победи.А сега малките сополи играят за точки и ранг.До сега не съм видял някои статист да е наказван за ранг и точки като във форума има такова правило.Доста играчи спряха да играят или много рядко го правят поради тези причина че не става игра заради въшките които си седят в базата и играят да са в топ 15.


Дните на статистите са преброени - все повече хора недоволстват от тях.

Започнете да влизате старите играчи, и респективно с това ще се подобри и качеството на игра!
Въпросните статисти, ще имат шанс да се нагодят към играта или просто ще бъдат отритнати от обществото.
На админите също трябва да се каже да наблягат на това, защото има такива, които просто не смеят да slap или slay играч който кибичи!

Най-отгоре
{SENDPM=15073}
PlaceYourBets
ср фев 04 2015, 12:52
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
Кобри едно въпросче. Защо в ман1а няма такава тема? Там останаха 2 сървъра с по 10 випа във всеки. Парите стигат ли за издръжка? Или ги храним, както българите хранят циганите.
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
trevata
ср фев 04 2015, 01:08
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Бе хора, вие тука повечето прекалено голямо внимание отдаване на прости неща. Аз не мога да си представя, някой да ми пречи до такава степен в даден сървър, че да ме изнерви, садне или както искате го наречете. Та дори и да ме слайва нон стоп, просто ще си замина, но съм убеден, че никой не го кикват нон стоп, слай, слапват или гагват за кеф. Какво се впрягате толкова. Да ви имам проблемите!
Навън хора и животни са измъчвани за удоволствие от нечий болни мозъци, вие тука за играта в даден сървър изписахте 10 страници, че не ви било комфортно и че някой или някои ви пречили да играете.. (HEADBANG)

По темата:
Дигане на цените, спиране на сървър, два, статистика или някой друг процес, харчещ много разходи. Ако машините са добри, то никакъв проблем няма, да се пусне на една, един, два, че и три сървъра.

Най-отгоре
{SENDPM=21728}
Bladefury
ср фев 04 2015, 03:43
Регистриран потребител #23411
Регистриран: пн яну 14 2013, 03:15
съобщения: 13
Мани ги тия филмари не могат да излязат от играта толкова са се вглабили най-вече Кобри голям мъж не може да му стане ясно как 16 годишни админчета го правят на шматка не може да осъзнае , че всичко тръгва от новото поколение админчета , няма ги WelcomE~, EOS, Violator, TERMINATE... които да държат веригата в правилната посока както е било, сега е пълна анархия ама той Кобри горкия от къде да знае толкова се е вглабил и толкова сляпо им се доверява , че някой ден ще забрави че има жена. Стига влиза във филми е Кубрате, като почнеш да държиш админите по-сериозно и да ги наказваш да имат респект ще видиш , че нещата ще се получат сега всеки си прай квото иска щот нали Кобри ми има доверие ще го "цапна" с мокрия парцал и той ще ми повярва щото съм пич, а той наивния!

[ Редактирано ср фев 04 2015, 03:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23411}
luitsu
ср фев 04 2015, 03:46
Регистриран потребител #23179
Регистриран: чт дек 27 2012, 07:25
съобщения: 32
.

[ Редактирано ср фев 04 2015, 03:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23179}
Kobri
ср фев 04 2015, 03:47
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

PlaceYourBets написа ...
Кобри едно въпросче. Защо в ман1а няма такава тема? Там останаха 2 сървъра с по 10 випа във всеки. Парите стигат ли за издръжка? Или ги храним, както българите хранят циганите.


Откакто са само няколко сървъра и няма място вечер, може да се каже че виповете са достатъчно да покриват горе долу разходите поне за колокация. Иначе двете вериги ползват едни и същи нет, защитна стена, уеб сървъри и т.н.
Мания съм я оставил за да има къде да играят циклаторите без да дразнят и гонят нормалните играчи с "божествените" си умения.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
luitsu
ср фев 04 2015, 03:48
Регистриран потребител #23179
Регистриран: чт дек 27 2012, 07:25
съобщения: 32
С "добрите" си админи, които гагват и банват играчи без причина, едва ли някой ще дава пари. Аз съм регистрирал над 30 ника,със сегашния играя от 2-3 години, редовно си плащам и някви смешки ме банват и гагват без причина. Докато не се сменят админи и аз няма да влагам пари.
Най-отгоре
{SENDPM=23179}
Kobri
ср фев 04 2015, 04:08
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

luitsu написа ...
С "добрите" си админи, които гагват и банват играчи без причина, едва ли някой ще дава пари. Аз съм регистрирал над 30 ника,със сегашния играя от 2-3 години, редовно си плащам и някви смешки ме банват и гагват без причина. Докато не се сменят админи и аз няма да влагам пари.


Гледам какво си писал с този си ник във форума, почти само хранилка е: [натисни тук]

За да не си доволен от нито един админ, явно имаш някакъв проблем с правилата и тяхното спазване.

Както написа едно момче по-горе, от няколко месеца вече си има анкети и екипа се прочиства.

Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System