Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
PrisonFighter
ср фев 04 2015, 06:31
Регистриран потребител #23525
Регистриран: сб яну 26 2013, 06:45
съобщения: 119
Напълно съм съгласен с Теди, защото както сами занете, има и доста деца които играят в сървърите (не сме само пръчове на по над 20г.) И да, наистина е по - изгодни с ваучер, защото получаваш кредити, достатъчни да активираш по желание (глобален слот който е активен от малко време насам, или просто да си вземеш имунитет, за да слейваш базираните и да не дразнят играта когато няма админ)
Най-отгоре
{SENDPM=23525}
luitsu
ср фев 04 2015, 06:43
Регистриран потребител #23179
Регистриран: чт дек 27 2012, 07:25
съобщения: 32
T-1, баннът е от теб ибе от преди 2 години. Банна ме защото имаше един играч(не му помня името), който всеки рунд ме хранеше. Накрая се издразних(след като ме пита кой чакам и че съм балък), казах, че чакам майка му ме банна за една седмица. Него си го остави в сървъра, вепреки че ме псуваше от 5-6 поредни игри.
Най-отгоре
{SENDPM=23179}
T-1
ср фев 04 2015, 07:57
Регистриран потребител #15073
Регистриран: сб мар 20 2010, 08:08
съобщения: 107
luitsu написа ...

T-1, баннът е от теб ибе от преди 2 години. Банна ме защото имаше един играч(не му помня името), който всеки рунд ме хранеше. Накрая се издразних(след като ме пита кой чакам и че съм балък), казах, че чакам майка му ме банна за една седмица. Него си го остави в сървъра, вепреки че ме псуваше от 5-6 поредни игри.


Няма как да върна 2 години назад и да си спомня подобно нещо, но от сега казвам, че манталитета ми на наказание не е този - да, гагвам, слайва, киквам и банвам (в много сериозни случай и то за по 1 ден), но просто е невъзможно да остава псуващия, и да махна теб - със сигурност щяхте и двамата да го отнесете!

С хора които сме играли по цял ден и си лафим, съм ги гагвал за дни наред, защото е имало нарушение! За някакво деление на познати и непознати, дума не може да става - кобри съм го киквал за 5 врътки афк(полсе и мен ме кикна играта, ма как и да е ) - сам си прави изводи!
Въобще нямам намерение да се оправдавам - или съм направил грешка в случая или е имало някаква основателна причина.

П.П. Аз не съм от тези 2-3 които могат да банват за по седмица - забранена ми е със закон тая "екстра"



[ Редактирано ср фев 04 2015, 07:58 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15073}
Headless Chicken
ср фев 04 2015, 10:47
Регистриран потребител #20707
Регистриран: пн фев 27 2012, 11:40
съобщения: 2
Много е приятен сървъра... ама нали се сещате, че за най-новия цс се плаща само играта, а сървърите са безплатни и тъй като никой няма повече армор от другите - играчите са равнопоставени?
И за 2 месеца цъкане избиваш вложената сумичка...
А Valve едва ли влагат по-малко в сървъри... it's a kind of maagic:)
Най-отгоре
{SENDPM=20707}
A-Team Xa Xo
ср фев 04 2015, 11:31
Регистриран потребител #21302
Регистриран: вт май 08 2012, 04:05
съобщения: 227
Леко си в грешка. Тук не си плащаш за сървърите, а за резервиран слот и защита на ника и то ако искаш .
Най-отгоре
{SENDPM=21302}
Jet L1
чт фев 05 2015, 08:09
Регистриран потребител #25886
Регистриран: пт дек 27 2013, 01:30
съобщения: 100
От личен опит ви гарантирам че ваучера е най-изгоден,със пейпъла има точно 0.11 стотинки оскъпяване на 3000 кредита,срамно е да се дъвчим за 5или10 лева,всеки избира сам да плаща и да си ползва екстрите и никой не ни задължава,аз съм със положителен вот на всичките анкети но си пращам ваучер по простата причина че ми доставя удоволствие да помогна.

[ Редактирано чт фев 05 2015, 08:31 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25886}
Kobri
чт фев 05 2015, 11:13
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Headless Chicken написа ...
Много е приятен сървъра... ама нали се сещате, че за най-новия цс се плаща само играта, а сървърите са безплатни и тъй като никой няма повече армор от другите - играчите са равнопоставени? И за 2 месеца цъкане избиваш вложената сумичка... А Valve едва ли влагат по-малко в сървъри... it's a kind of maagic:)


Сървърите на новият цеес са ограничени до 128 тикрейт, освен това са за 5ици, а нашите са на 10000 и са масаци с доста модове по тях!
В играта са наблъскани всевъзможни шарении, които се купуват с пари и разни хорица даже плащат трицифрени суми за екзотични модели и лепенки на оръжията. Няма никаква магия, в ЦСГО и другите валвски щракалки всичко е измислено да цоцат кинти чрез предметчета и глупости, а пича който отговаряше за монетизацията им, от скоро вече е финансов министър на Гърция, правете си сметката...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
turbonet
чт фев 05 2015, 10:37
Регистриран потребител #3340
Регистриран: вт юли 21 2009, 11:44
съобщения: 138
Махни смс опцията. Намали сървърите. Вдигнете изискванията към админите и играчите. Малко реклама по социалните мрежи. Обнови цените, но с тях и сайта и форума. ГГ.
Най-отгоре
{SENDPM=3340}
`ACAM BOK`
чт фев 05 2015, 10:48
Гост
turbonet написа ...

Махни смс опцията. Намали сървърите. Вдигнете изискванията към админите и играчите. Малко реклама по социалните мрежи. Обнови цените, но с тях и сайта и форума. ГГ.

HAHAHHAHA

По-скоро да увеличи цените на смс-ите, за да подтикне хората да използват ваучери.
Кои сървъри ще се махнат и какво ще излезе от това?
Кви изисквания бе човек
Най-отгоре
turbonet
пт фев 06 2015, 01:02
Регистриран потребител #3340
Регистриран: вт юли 21 2009, 11:44
съобщения: 138
И така става, идеята е да се увеличи дохода през другите методи вместо да пълним мобилните оператори. През epay е супер-лесно и по-изгодно.
Сървърите като hns , зомби, детрън и всички други вариации, които не са ЦС. То ако от тях идваха пари нямаше да го има тоя пост. Така ще намалеят децата и ще има по-разумни хора.
Изискванията имам предвид да се вдигне таксата, абсолютно съм съгласен цената трябва да се актуализира. И другото което е, да има по-строги санкций за нарушение на правата - и това е универсално за БГ. Всеки си прай квото иска без да има последствия. Кво е т'ва 1 ден гаг, 10 мин гаг и тн. Псуваш = 2 седмици почивка. Втори път - 1 месец, 3ти път перманентно. Изключително е отблъскващо да играеш докато някой кълне, дори да не е по теб, провокацийки разни и тн.
Админите- к'во да кажа, обсъждат си от къде и как се снабдявеат с тревица, как били се "направили". Мен не ме кефи и тва е мое мнение. За пример ще дам админтие в УОУ , когато имаш проблем , бързо се свързват с теб , винаги изключително любезни и отзивчиви, решават проблемите. Тука през ден ме заплашват играчи и админи, имаше някъв блясъчко/смайли в уаркрафта - тоя щеше да се телепортира до мене ако можеше да ме заколи от злоба. И понеже прочетох думата "услуга" , и не че плащаме много , но не се усещам обслужен.
И искам да попитам за тази статистика - кому е нужна?? Ако изразходва ресурс, поне има ли кой да ѝ се радва- аз съм напълно безразличен към това Hlx.
И може да изглеждат малки неща, които споменавам... но малко по малко започваш да си задаваш въпроси, да се ядосваш и в един момент вместо кеф получаваш само нерви и в крайна сметка се махаш.
ЦС:ГО е на сцената от колко? 2 години? Според мен трябва да се обмислят варианти с итнегриране на сървъри на ЦС:ГО.
И последно, sector и man1a - има ли причина да съществуват паралелно?
Най-отгоре
{SENDPM=3340}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System