Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Rejzo
пт фев 06 2015, 09:34
Регистриран потребител #22883
Регистриран: чт ное 29 2012, 04:35
съобщения: 2
Въпреки ,че отдавна несъм играл в тази верига мисля че смс-те са излишни навякъде хем за потребителя по скъпо хем за търговеца
одачните варянти изипей както споменахте за някой може да е удобно еконт или спиди
за мен лично пейпал е най олеснения вариант
Най-отгоре
{SENDPM=22883}
EVERY DOG HAS HIS DAY
сб фев 07 2015, 12:02
Регистриран потребител #26174
Регистриран: пт яну 24 2014, 05:55
съобщения: 9
С удоволствие бих давал не 10, а дори 15 лева за месец или 2 като ваучер,но...към тази дата и този момент НЕ! Всеки път като вляза в сървърите имам постоянен лаг,масив 3-ката в ВИНАГИ ФУЛ,а класик 1 дето е D2 Only е под всякаква критика.Единствения нормален сървър е класик 2,там поне има ИГРАЧИ,а не статсаджии...Никакво разнообразие на карти...НИКЪДЕ! Админите при всяка една забележка те гагват,кикват,слейват само защото "имат права".Но не това е основната причина да не си подновявам абонамента.Основната причина КОБРИ е че се продадохте за пари и направихте сървър 4 International D2 Only за да генерирате трафик.Така по този начин премахнахте добрия стар Оld School Massive 4.Преди 2 месеца и нещо влезе 1 пич със Speed Hack там и когато имаш екип от ПОНЕ 20 админа и мода и да няма кой да го разкара...Редовно си влизат с wall-ове, а съм бил свидетел и на поне още 2 Speeda...След тези изцепки се заклех повече да не плащам абонамент, а и като цяло изключително грозното поведение спрямо т.нар. "newbie"-та.VIP-овете редовно си злоупотребяват с правата,но на кой ли от Вас му пука...важното е,да ви кихаме парите и да го духаме,а всъщност забравихме какво ни доведе до тук - любовта към една от най-популярните и велики компютърни игри EVER!

И понеже ти сам спомена ОptiLAN(може би едни от най-добрите сървъри в които съм играл),ами искам да ти кажа при всичките хакери,ескплойтове и флууд,които ти спомена, т.нар. "game pleasure" е OptiLAN беше в пъти по-висок от този в мега развития Сектор.БГ.

Ще продължавам да съпортвам веригата,но като обикновен играч и то когато мога.

Истината е грозна,но по - добре да се изкаже.

НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ!

[ Редактирано сб фев 07 2015, 12:14 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26174}
Kobri
сб фев 07 2015, 12:05
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Лаг от сървърите няма, има единствено периодично насичане при играчите със слаби или набозени компове заради проверките на античийта. Влез в сървъра без флекс и тествай.

Разнообразие на карти има в масива, по другите сървъри разнообразието води до 0 играчи.

Сървъра без флекс беше пуснат именно заради хората които имат проблеми с античийта, както и за привличането на нови играчи, в което не виждам нищо лошо. В популярен и незащитен сървър където се разчита единствено на админите, колкото и да са те, е нормално от време на време да има хакери.

Мрънкаш за поведението спрямо нерегистрираните, а същевременно твърдиш, че повече ти е харесвал оптилан, където всеки можеше и слейваше нерегнатите, а в самите сървъри цареше почти пълна анархия откъм псувни и хранилка заради разхлабените правила и заниженият контрол. Интересно...
Най-отгоре
{SENDPM=45}
MpAcHuKa
сб фев 07 2015, 02:04
Регистриран потребител #15974
Регистриран: пн окт 18 2010, 04:20
съобщения: 35
Не знам аз на мене със СМС-и е ми е удобно да си вземам кредити, защото не ги пращам аз а аверки :Д Също така мога да плащам и с ПейПал. Относно тия ваучери които са само в София и Пловдив не знам как ние хората от провинцията ще можем да си купуваме..

Ех ОптиЛАН липсваш ми.. какво ли не бих дал да се върне ;дд половината ми детство беше там :Д
Ех помня повече време играх в забравих кой номер сървър беше, дето се играеше само с ножове и гранати.. малии как ми липсва ;>
Най-отгоре
{SENDPM=15974}
Western
нд фев 08 2015, 10:03
Регистриран потребител #25299
Регистриран: пт окт 11 2013, 05:55
съобщения: 24
Хнс, ЗОМБИ, Детрън да се махнат? Ти не си добре....
Най-отгоре
{SENDPM=25299}
ebati_bolkata
пн фев 09 2015, 10:31
Регистриран потребител #15780
Регистриран: пт сеп 17 2010, 11:40
съобщения: 17
Кубрате кажи на админите да почнат да наказват статистите и дразнителите.Незареден ник да не може да пише във форума(като мен сега).Зареден потребител които предостави ника си на негов приятел(познат) нерегистриран(не зареден за месеца) да пише във форума директен бан на ника.Направи ваучера от 10 на 15лв обаче за 8000 точки защото на мен,а и предполагам на доста други играчи им трябват по 4000т. на месец за ника,глобален слот и имунитет че има доста търкащи се и флашващи кретенчета които трябва да се наказват от време на време.А и да не забравя в оптилан не помна да е имало анархия ман.

[ Редактирано пн фев 09 2015, 11:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
Jet L1
пн фев 09 2015, 10:41
Регистриран потребител #25886
Регистриран: пт дек 27 2013, 01:30
съобщения: 100
Е имаше в масива с децата но не и в класика къде играехме всички,в опти-лан децата купуваха ваучери и слейваха по трима на веднъж понеже толкова беше позволено и гонеха хоратаа които нямаха ваучери,иначе все повече стари играчи започнаха да влизат в сектора което е много добре,и започва да става все по-бърза играта.
Най-отгоре
{SENDPM=25886}
Kobri
пн фев 09 2015, 12:51
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

ebati_bolkata написа ...
Кубрате кажи на админите да почнат да наказват статистите и дразнителите.Незареден ник да не може да пише във форума(като мен сега).Зареден потребител които предостави ника си на негов приятел(познат) нерегистриран(не зареден за месеца) да пише във форума директен бан на ника.Направи ваучера от 10 на 15лв обаче за 8000 точки защото на мен,а и предполагам на доста други играчи им трябват по 4000т. на месец за ника,глобален слот и имунитет че има доста търкащи се и флашващи кретенчета които трябва да се наказват от време на време.А и да не забравя в оптилан не помна да е имало анархия ман.


В момента за 10лв получавате 7000 кредита, за 15лв трябва да са над 10000.
Ако е възможно технически ще пуснем поръчка на неограничено количество кредити по някакъв "обменен" курс.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
PublicAgent
сб дек 30 2017, 09:35
Регистриран потребител #32552
Регистриран: чт дек 28 2017, 08:28
съобщения: 20
Една идея от мен-понеже видимо имате нужда от админи,тоест не че няма ами просто не влизат често в игра...та....дайте малко повече права на ВИП-овете и за сметка на това вдигнете цените.Тоест за ВИП и Мембър да си е както си е,но Правата и имунитета ги направете да кажем 15-20 лв с ваучер от изипей(без смс).Дайте им бонус амх_kick и slap...може и някоя друга глезотийка и имате 2 в 1...хем повече "админи" хем повече пари
Най-отгоре
{SENDPM=32552}
noobsize`shaft
чт яну 04 2018, 08:56
Регистриран потребител #22042
Регистриран: чт авг 09 2012, 04:35
съобщения: 110
Не не не ТВЪРДО ПРОТИВ !!!! ТОва да се добавят екстри към виповете ще е супер...ама супер ГЛУПАВО.....1во че всеки ще си ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА и 2ро...Не е въпрос на ПАРИ, а на ЖЕЛАНИЕ....Повечето хакери където влизат и виповете можем да ги slay::: това че някой се правят на луди само и само да вземат играта е друго.....Но това да се дадът повече права на ВИПОВЕТЕ НЯМА СМИСЪЛ !!!! НИЕ СМЕ SECTOR.... не МАСАКАРИТЕ ОТ iplay i т.н !!!
Най-отгоре
{SENDPM=22042}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System