Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Относно хакерите и истински добрите играчи
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
пн апр 13 2015, 01:44
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Публично достъпен хак за флекса няма.
Платен такъв също.
В случай че имаше, щяхме да сме го намерили/закупили и блокирали отдавна.

Съществува единствено разработката на едно изключително упорито момче, което явно разполага с прекалено много свободно време, а творението му се използва само и единствено от него + няколкото му доверени лакейчета-тролчета, като те много внимателно го пазят да не изтече, защото знаят че веднага ще бъде блокиран, след което ще го чакат отново много безсънни нощи деасемблиране и т.н. приятни занимания.

Тяхната едничка цел и смисъл в жалкият им животец прекарван 24/7 пред мониторите е да дразнят и всяват смут по всевъзможни начини.

Сайтчето което са направили и мнимият хак публикуван там са за зарибяване на балъци и крадене на паролите им, като тяхна жертва са ставали не един или двама полакомили се!

Стига толкова за "хакерите", не заслужават повече внимание.

Това което е важно да знаете и проумеете е, че при нас играят доста голям брой нечовешки добри играчи, които дори за админите изглеждат съмнителни!

За съжаление огромна част от тези богове на цееса, също се изкушават да дразнят, като за целта вкарват разни дебилни никове, умишлено се правят на хакери, заяждат се и т.н.

След последният ми разговор с тях, се надявам тези пубертетски истории най-накрая да останат в миналото и въпросните добряци от най-мразените в сървърите да се превърнат в пример за подражание. Дали това ще се случи само времето ще покаже.

Разбрали сме се да си играят само с определените никове и хранилката в чата да престане
Най-отгоре
{SENDPM=45}
pass1on
пн апр 13 2015, 02:25
Регистриран потребител #19068
Регистриран: пт окт 07 2011, 03:10
съобщения: 75
И какво като има хакери!!
Тази сутрин засякох едно пишлеме в гънгейм и да ти кажа честно, не ме подразни! След всеки спечелен рунд постваше някакъв сайт за хак през флекс! Самото самоизтъкване, че играят с хак ги прави жалки! Всъщност идеята е да покажат възможностите на някого, който е успял да пробие системата! Ок, впечатлихме се! Няма система, създадена от човек която да не може да бъде пробита! И след като ни показа, че сте успели какво следва??? Каква е следващата цел?? Да откажете хората от Сектор?? И къде да отидат? Може би вие ще им предложите добре работещ сървър с непробиваема система срещу хакери?? Едва ли !! Хубавото в Сектор е че има общество от играчи на които им дреме на жилетките дали правите по 100 фрага на мап. Те влизат, за да се забавляват, да общуват, да се смеят и играта е само повода да се съберат. Не причината, а поводът!
Най-отгоре
{SENDPM=19068}
tsp
пн апр 13 2015, 02:32
Регистриран потребител #15313
Регистриран: ср юни 16 2010, 02:59
съобщения: 16
BOKOVNA ZILA | BOK1 approves.
Най-отгоре
{SENDPM=15313}
Jet L1
пн апр 13 2015, 04:04
Регистриран потребител #25886
Регистриран: пт дек 27 2013, 01:30
съобщения: 100
Хубаво е че лично Кобри най-накрая обясни за какво става на въпрос.Дано всеки разбере че има разлика м-у добрия играч и хакера.
Най-отгоре
{SENDPM=25886}
ReSeTScoRe
пн апр 13 2015, 06:50
Регистриран потребител #28748
Регистриран: сб мар 07 2015, 05:25
съобщения: 2
виш сега кобри аз играя в масива и гледам не човешки добрия как ги следи през стената.играя от има няма 15 години мисля че мога да разпозная хак(рефлекс)
Най-отгоре
{SENDPM=28748}
Sls AMG
пн апр 13 2015, 07:16
Регистриран потребител #25748
Регистриран: ср дек 11 2013, 06:40
съобщения: 274
ReSeTScoRe написа ...

виш сега кобри аз играя в масива и гледам не човешки добрия как ги следи през стената.играя от има няма 15 години мисля че мога да разпозная хак(рефлекс)

1.3 - Потребител няма право да post-ва второ мнение, веднага след предишното си! За тази цел си има бутон "редактирай".

Да не се чудиш защо ти изчезват постовете
Най-отгоре
{SENDPM=25748}
PlaceYourBets
пн апр 13 2015, 08:40
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 305
Тоя в ейма направи 121 глави от 121 фрага. Играч никога не ме беше вбесявал така, ама и аз бях глупав, че стоях вътре и го търпях...
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
[GT]QVKA
пн апр 13 2015, 08:49
Регистриран потребител #12620
Регистриран: ср сеп 30 2009, 10:37
съобщения: 1
kobri ima hackeri daje i saita go imam deto teglat hacka
Edit Sls AMG: Пиши на КИРИЛИЦА, когато използваш форума, явно не си разбрал какво иска да ви каже Кобри, наблегни на тази част:
Сайтчето което са направили и мнимият хак публикуван там са за зарибяване на балъци и крадене на паролите им, като тяхна жертва са ставали не един или двама полакомили се!


[ Редактирано пн апр 13 2015, 09:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=12620}
KoLeTo
пн апр 13 2015, 10:24
Регистриран потребител #19560
Регистриран: вт ное 29 2011, 09:00
съобщения: 14
В масива имаше 100% хакер все пак се разпознава добрия играч и този който ги следи през станите и ги убива после влезна Ената и той избяга веднага.
Най-отгоре
{SENDPM=19560}
ReSeTScoRe
пн апр 13 2015, 11:08
Регистриран потребител #28748
Регистриран: сб мар 07 2015, 05:25
съобщения: 2
че има хакери в всичките сървъри има ма направете така,че тези които си плащат да знаят за какво Публично достъпен хак за флекса няма.
Платен такъв също.
В случай че имаше, щяхме да сме го намерили/закупили и блокирали отдавна. да ви кажа не сте го намерили ама го има
Най-отгоре
{SENDPM=28748}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System