Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Относно хакерите и истински добрите играчи
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
paperdoll regulator
вт май 05 2015, 12:40
Регистриран потребител #22554
Регистриран: чт окт 18 2012, 08:10
съобщения: 14
Viet Kong написа ...

Голямо напрежение за една игра. Да, изнервящо е, когато някой влезе с помагала, ама какво да се прави... Няма смисъл да си хабите нервите. Добрите играчи вече рядко влизат, което е нормално. Времената се менят и няма кой да играе вечно тази игра.


Съгласен съм с бате Сашо, той поне вижда, че всичко отиде на кино.
Най-отгоре
{SENDPM=22554}
POLQRNATA MECHKA
пн ное 13 2017, 06:08
Регистриран потребител #32250
Регистриран: сб сеп 02 2017, 10:30
съобщения: 11
Аз имам въпрос относно така наречените script-ve , едно приятелче вчера ме уведоми че си е набухал cfg-to c norecoil scrip , fastzoom script и т.н , обясних му че заради флекса надали ще стане нещо по различно в начина му на игра понеже си е слаб :Д . И въпросния слаб играч вечерта беше влязал да играе докато бях в сървара (Dust2Only) беше със статс 70-19 накрая на мапа , гледаха го 2 админи и казаха , че не е хакер . Разбрах , че е той защото после ми прати снимка в фб да ми се похвали и видях същия ник . Думите му бяха : Не ставало а ? откат нямам просто не си личи друг като ме гледа , не ги виждам през стените но това ми е достатъчно . Та въпроса ми е това може ли да се засече и блокира ??? Защото лично според мен доста от "ИГРАЧИТЕ" ползват подобни scrip-ve ...
Най-отгоре
{SENDPM=32250}
frasnat
сб авг 04 2018, 06:10
Регистриран потребител #32246
Регистриран: чт авг 31 2017, 11:30
съобщения: 11
Мечка, аз пък ще ти кажа че откакто си смених Нета и си нагласих видео настройките, аудио настройките и настройките за игра в цс-а, разликата я усещам в пъти по-добре ми е от преди.. всичко е до настройки, хубави слушалки и малко усет и късмет. Вече че повечето нямат усет, не усещат кой къде е и къде тропа е техен проблем. Мога да влезна тази вечер в сървъра и да ги наливам само през стените, но знам какво ще последва максимум до 3 дни ако го правя често това. Просто горното мнение е много точно... няма все да е така, старите пушки вече намалят..
Поздрави by old school players..
Най-отгоре
{SENDPM=32246}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System