Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Uzunov
вт юни 30 2015, 10:34
Регистриран потребител #29148
Регистриран: сб юни 06 2015, 01:55
съобщения: 24
Угодия нямате ей ...
Най-отгоре
{SENDPM=29148}
*Swee[T]* | Boy ^_*
вт юни 30 2015, 11:57
Регистриран потребител #26723
Регистриран: вт апр 15 2014, 09:20
съобщения: 58
Ако искате нов мод може да е Assassins
Най-отгоре
{SENDPM=26723}
K-Lаinо
ср юли 01 2015, 10:26
Регистриран потребител #25868
Регистриран: ср дек 25 2013, 02:30
съобщения: 35
Uzunov! написа ...

Не е от 20г., пич. Създадена е през 1999 в Щатите, а у нас идва 2000 и малко след това.

1.1 – 10 Март 2001
1.2 – 12 Юли 2001 (За продажба)
1.3 – 19 Септември 2001
1.4 – 24 Април 2002
1.5 – 12 Юни 2002
1.6 – 15 Септември 2003

Точно през 2002 или 2003 се появяват War Craft сървърите. А какво ще играя аз или Иван и Драган тебе изобщо не те засяга. Ако ще играеш нещо играй каквото си искаш и мен АМА ИЗОБЩО не ми пука!!! Като нещеш да те думкат разни лазери и ракети няма да влизаш в тези сървъри и точка! Щял да думка... ей смешко.. играта е за забавление и думите ти ги говореха едно време дечицата на по 8г. кой е по-силен на някаква си видео игра. Дръж се като голям човек. Играта е за забавление. В един момент ми се цъка Класик, в друг Зомби, в трети Джъмп и така. Причината даде сървър да бъде махнат, че не се бил играл по света е тъпа... ако бяха пълни щяха да останат нали...


Пич, ако беше израснал с ЦС щеше да знаеш, че Counter-Stike , беше много повече от забавление!
А за забавните модове просто ти давам логично обяснение защо са празни и съответно спрени - защото всеки по-голям предпочита да влезе в класика да разпуска.
Сега Уара ти е пуснат , надявам се да кажеш на всичките си приятелчета да влизат и да го напълните, разчитам на теб ! и да ми покажеш колко си социален.


[ Редактирано ср юли 01 2015, 10:37 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25868}
Jet L1
пт юли 03 2015, 11:58
Регистриран потребител #25886
Регистриран: пт дек 27 2013, 01:30
съобщения: 100
Казахте и моментално сървъра беше пуснат,но поне тия които писахте че играете там да бяхте влизали,когато и да погледна уара е 0|21.
Най-отгоре
{SENDPM=25886}
Unlimited Power | sTeKaTa2
пт юли 03 2015, 05:11
Регистриран потребител #28851
Регистриран: ср мар 25 2015, 01:50
съобщения: 26
да влезна сам ли да си играя ? ще е забавно
Най-отгоре
{SENDPM=28851}
K-Lаinо
пт юли 03 2015, 06:49
Регистриран потребител #25868
Регистриран: ср дек 25 2013, 02:30
съобщения: 35
Стека , САМ ли ? Узунката и той плака за сървърчето, че се притесняваше и за неговите приятели къде ще играят, организирайте се поне 1в1 или 2в2 првете, нали давахте акъл, че не е редно да се спира? та каква е разликата сега би ли ми казал ? дали сървъра ще е пуснат и празен или спрян ? все е безполезен?
Най-отгоре
{SENDPM=25868}
Unlimited Power | sTeKaTa2
пт юли 03 2015, 07:48
Регистриран потребител #28851
Регистриран: ср мар 25 2015, 01:50
съобщения: 26
за мен не се притеснявай , играй си класичетата и не ме занимавай с тапня аз имам къде да играя ,ако не тук има и други сървъри,щом съм си направил труда дори да пиша в сайта значи ми харесва сървъра интересно ми е тебе какво те бърка толкова много пуснат ли е или не ?? нещо плащаш или ??
Най-отгоре
{SENDPM=28851}
trevata
пт юли 03 2015, 07:50
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Само дето джъмпа се изпразни, когато се прееба нещо, а не защото няма желание. Имаше немалък период, в който когато се опиташ да влезнеш, ти изписваше някакви глупости... и това месеци наред... е как няма да се изпразни?

лоооооооооооооооооооооооооооол
в ГОУСТА е пълно с хакери, ама око да ти види...... влезнах за малко, не бях влизал отдавна.... ами то е леш бе. Перат си глави с авп-тата, отнаспт те от 200 метра с каквото си искат... определено да махнете античийта не е хава!

[ Редактирано пт юли 03 2015, 08:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
SCNDL
пт юли 03 2015, 08:43
Регистриран потребител #26033
Регистриран: пт яну 10 2014, 04:05
съобщения: 17
Kobri написа ...

Съвременните деца за съжаление израстват изгърбени пред таблети и смартфони, разцъквайки поредната зарибяваща щракалка с шарени картинки и удобно покачващи се цифрички индикатори на "прогреса".

Ако играят нещо на компа ще е някоя модерна кретения с герои, левели, експириънс и милион предмети, в която успеха ти се определя от всичко друго, но не и от твоята моторна координация, пространствено мислене, съобразителност и находчивост в критични ситуации.

Цееса винаги ще се играе под една или друга форма, просто скоро време няма да имате "удоволствието" да убивате разни подрастващи сополанковци защото ще са прекалено заети да събират кожички и предмети в цс:го(вно), а и дори да се престрашат за 1.6, нивото на игра в масаците ни ще им е прекалено шокиращо


Кобри, с цялото ми уважение, изобщо не си прав. CS:GO е съвсем логичното продължение на класическия CS, след неуспешния Source и след не толкова доброто начало на GO, в момента играта е номер едно шутър. Физиката и графиката на CS:GO е много много по-добра от тази на 1.6, което логично, имайки предвид разликата в години, да не говорим за нивото на играчите и системата за 5vs5, така наречения competitive matchmaking. Истинския cs не е в масака и това го знае всеки играч над средното ниво. Трудно ми е да разбера защо продължавате да блъскате и да тъпчете на едно място, 1.6 умира от години. Колкото до нивото на играчите в сектора - положението е повече от плачевно, през последните години добрите играчи се броят на пръстите на ръцете, а бяха много много повече. Аз лично съм безкрайно изненадан колко стари забравени муцуни продължавам да срещам в CS:GO, a играя едва от 3-4 месеца.
Разбира се не омаловажавам нещата, които си направил за cs-a в България, но 1.6 е потънал кораб от миналото. CS:GO се случва сега и е най-популярния CS създаван изобщо. Всеки може да види какви турнири и лиги се правят, какво е нивото на професионализъм и какви са наградите. Колкото до "кожичките и предметите", мен лично не ме вълнуват и си ги продавам постоянно, за няколко месеца, не само че не съм дал една стотинка, за да играя, а съм плюс 24 евро.
Ако мога да си позволя един приятелски съвет - върви напред, еърсофтът е нещото с бъдеще, а ако все още имаш слабост към мишката и клавиатурата пробвай CS:GO - поне за 20-30 часа.
Всичко това го пиша като човек, който имаше крайно негативно отношение към всичко различно от CS 1.6

P.P. Отворих случайно сайта, все още ми е буукмаркнат в лентата.
Поздрави!
Ben Klock
Най-отгоре
{SENDPM=26033}
K-Lаinо
пт юли 03 2015, 09:05
Регистриран потребител #25868
Регистриран: ср дек 25 2013, 02:30
съобщения: 35
Unlimited Power | sTeKaTa2 написа ...

за мен не се притеснявай , играй си класичетата и не ме занимавай с тапня аз имам къде да играя ,ако не тук има и други сървъри,щом съм си направил труда дори да пиша в сайта значи ми харесва сървъра интересно ми е тебе какво те бърка толкова много пуснат ли е или не ?? нещо плащаш или ??



Последно отговарям и спирам да спамя.
Мен слабо ме интересува къде ще играеш ти или Узунов, въпроса е, че Кобри удовлетвори желанието ви и върна сървъра , а ви дори не си правите труда да влезете? не стига, че ви се връзва на акъла ами и не се опитвате да развиете любимия си сървър, ако бях на Кобри, щех да ви тегля 1 хубава българска.
Най-отгоре
{SENDPM=25868}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System