Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Unlimited Power | sTeKaTa2
пт юли 03 2015, 11:37
Регистриран потребител #28851
Регистриран: ср мар 25 2015, 01:50
съобщения: 26
човече ти прост ли си или да ?? на какъв език да ти се обясни че САМ НЕ СТАВА ИГРА !!! предлагаш да влезна и да започна да си играя сам ли ??когато има поне няколко човека в сървъра влизам и разцъквам,може да съдиш по фраговете ми (в топа) колкото до развиването на сървъра немисля че това е моя работа или на узуов или който и да е било,това си е работа на админите нали за това са на този пост и имат права .. спирам да спамя че ми писна да се занимавам с глупости да го спира кобри окончателно и тва е да няма дразги повече ......
Най-отгоре
{SENDPM=28851}
1papur
сб юли 04 2015, 12:22
Регистриран потребител #19687
Регистриран: нд дек 11 2011, 05:40
съобщения: 142
Точно заради такива като теб, сървърите стоят празни! След работа днес в 9 4аса се прибирам и гледам нормала е 3/21, d2only 2/21, влизам в d2only и написах, влезте в нормала, пичагите веднага влезнаха и след 10 минути сървъра беше фул до капата... така че с това мислене като твоето, ще си играете само при хакерите и ще гълтате жаби...

[ Редактирано сб юли 04 2015, 01:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=19687}
Kobri
сб юли 04 2015, 03:25
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

SCNDL написа ...
Kobri написа ...
Съвременните деца за съжаление израстват изгърбени пред таблети и смартфони, разцъквайки поредната зарибяваща щракалка с шарени картинки и удобно покачващи се цифрички индикатори на "прогреса". Ако играят нещо на компа ще е някоя модерна кретения с герои, левели, експириънс и милион предмети, в която успеха ти се определя от всичко друго, но не и от твоята моторна координация, пространствено мислене, съобразителност и находчивост в критични ситуации. Цееса винаги ще се играе под една или друга форма, просто скоро време няма да имате "удоволствието" да убивате разни подрастващи сополанковци защото ще са прекалено заети да събират кожички и предмети в цс:го(вно), а и дори да се престрашат за 1.6, нивото на игра в масаците ни ще им е прекалено шокиращо
Кобри, с цялото ми уважение, изобщо не си прав. CS:GO е съвсем логичното продължение на класическия CS, след неуспешния Source и след не толкова доброто начало на GO, в момента играта е номер едно шутър. Физиката и графиката на CS:GO е много много по-добра от тази на 1.6, което логично, имайки предвид разликата в години, да не говорим за нивото на играчите и системата за 5vs5, така наречения competitive matchmaking. Истинския cs не е в масака и това го знае всеки играч над средното ниво. Трудно ми е да разбера защо продължавате да блъскате и да тъпчете на едно място, 1.6 умира от години. Колкото до нивото на играчите в сектора - положението е повече от плачевно, през последните години добрите играчи се броят на пръстите на ръцете, а бяха много много повече. Аз лично съм безкрайно изненадан колко стари забравени муцуни продължавам да срещам в CS:GO, a играя едва от 3-4 месеца. Разбира се не омаловажавам нещата, които си направил за cs-a в България, но 1.6 е потънал кораб от миналото. CS:GO се случва сега и е най-популярния CS създаван изобщо. Всеки може да види какви турнири и лиги се правят, какво е нивото на професионализъм и какви са наградите. Колкото до "кожичките и предметите", мен лично не ме вълнуват и си ги продавам постоянно, за няколко месеца, не само че не съм дал една стотинка, за да играя, а съм плюс 24 евро. Ако мога да си позволя един приятелски съвет - върви напред, еърсофтът е нещото с бъдеще, а ако все още имаш слабост към мишката и клавиатурата пробвай CS:GO - поне за 20-30 часа. Всичко това го пиша като човек, който имаше крайно негативно отношение към всичко различно от CS 1.6 P.P. Отворих случайно сайта, все още ми е буукмаркнат в лентата. Поздрави! Ben Klock


Играта в момента е номер едно шутър защото валв и разни други наливат огромни суми за наградни фондове и съответно всеки сополанко си мечтае да стане прогеймърче киберспортистче и жули петици до обезумяване вместо да си прави кефа в масаката.

Като мрежов код и физика е пълна пародия спрямо 1.6, но на кого му пука, нали е шаренко, ново и пълно с ламерчета жадни за пари и слава. Официалните сървъри са на 64 тикрейт, тоест независимо от пинга, има над 15мс закъснение, а дори да си направиш сам сървър с тикрейт на макс, енджина е ограничен до 128. Много интересно решение от страна на разработчиците, уж играта е правена с цел състезания, пък сървърите са осакатени и вървят със скоростта на лагава домашарка от миналото десетилетие.

Няколко пъти съм пробвал да го заигравам през годините, но всеки път ми е все по-отвратителен, и после като вляза на 1.6 ми се струва че припадат още преди да съм натиснал копчето за стрелба.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
100kilaMastika
сб юли 04 2015, 04:44
Регистриран потребител #18473
Регистриран: вт юли 12 2011, 10:05
съобщения: 340
На времето,когато излезе ЦС:Сорсе,писах че 1.5/1.6 ще се играе дълго след, като Сорсе умре. Разни не вярваха,смееха се,цс:сорсе било бъдещето и така..
Сега ви казвам ,че същото ще се случи с ЦС:го. В момента в който Вулв "вдигнат крака от газта" и ГО ще се забрави в полза на поредната мода. Това ще се случи,може да сте сигурни - корпорациите,'кат Вулв, не обичат застой/статукво.
Най-отгоре
{SENDPM=18473}
SCNDL
сб юли 04 2015, 07:56
Регистриран потребител #26033
Регистриран: пт яну 10 2014, 04:05
съобщения: 17
Kobri написа ...


<div>
SCNDL написа ...
Kobri написа ...
Съвременните деца за съжаление израстват изгърбени пред таблети и смартфони, разцъквайки поредната зарибяваща щракалка с шарени картинки и удобно покачващи се цифрички индикатори на "прогреса". Ако играят нещо на компа ще е някоя модерна кретения с герои, левели, експириънс и милион предмети, в която успеха ти се определя от всичко друго, но не и от твоята моторна координация, пространствено мислене, съобразителност и находчивост в критични ситуации. Цееса винаги ще се играе под една или друга форма, просто скоро време няма да имате "удоволствието" да убивате разни подрастващи сополанковци защото ще са прекалено заети да събират кожички и предмети в цс:го(вно), а и дори да се престрашат за 1.6, нивото на игра в масаците ни ще им е прекалено шокиращо
Кобри, с цялото ми уважение, изобщо не си прав. CS:GO е съвсем логичното продължение на класическия CS, след неуспешния Source и след не толкова доброто начало на GO, в момента играта е номер едно шутър. Физиката и графиката на CS:GO е много много по-добра от тази на 1.6, което логично, имайки предвид разликата в години, да не говорим за нивото на играчите и системата за 5vs5, така наречения competitive matchmaking. Истинския cs не е в масака и това го знае всеки играч над средното ниво. Трудно ми е да разбера защо продължавате да блъскате и да тъпчете на едно място, 1.6 умира от години. Колкото до нивото на играчите в сектора - положението е повече от плачевно, през последните години добрите играчи се броят на пръстите на ръцете, а бяха много много повече. Аз лично съм безкрайно изненадан колко стари забравени муцуни продължавам да срещам в CS:GO, a играя едва от 3-4 месеца. Разбира се не омаловажавам нещата, които си направил за cs-a в България, но 1.6 е потънал кораб от миналото. CS:GO се случва сега и е най-популярния CS създаван изобщо. Всеки може да види какви турнири и лиги се правят, какво е нивото на професионализъм и какви са наградите. Колкото до "кожичките и предметите", мен лично не ме вълнуват и си ги продавам постоянно, за няколко месеца, не само че не съм дал една стотинка, за да играя, а съм плюс 24 евро. Ако мога да си позволя един приятелски съвет - върви напред, еърсофтът е нещото с бъдеще, а ако все още имаш слабост към мишката и клавиатурата пробвай CS:GO - поне за 20-30 часа. Всичко това го пиша като човек, който имаше крайно негативно отношение към всичко различно от CS 1.6 P.P. Отворих случайно сайта, все още ми е буукмаркнат в лентата. Поздрави! Ben Klock
<br /><br />Играта в момента е номер едно шутър защото валв и разни други наливат огромни суми за наградни фондове и съответно всеки сополанко си мечтае да стане прогеймърче киберспортистче и жули петици до обезумяване вместо да си прави кефа в масаката. <br /><br />Като мрежов код и физика е пълна пародия спрямо 1.6, но на кого му пука, нали е шаренко, ново и пълно с ламерчета жадни за пари и слава. Официалните сървъри са на 64 тикрейт, тоест независимо от пинга, има над 15мс закъснение, а дори да си направиш сам сървър с тикрейт на макс, енджина е ограничен до 128. Много интересно решение от страна на разработчиците, уж играта е правена с цел състезания, пък сървърите са осакатени и вървят със скоростта на лагава домашарка от миналото десетилетие.<br /><br />Няколко пъти съм пробвал да го заигравам през годините, но всеки път ми е все по-отвратителен, и после като вляза на 1.6 ми се струва че припадат още преди да съм натиснал копчето за стрелба.</div>



За някои неща си прав, за други не. Има огромна разлика между шаренко и реалистично. Аз си купих играта още когато излезе, бях доста разочарован и през годините съм я пускал 3-4 пъти и всеки път бях безкрайно разочарован, но е факт, че VALVE наистина вложиха страшно много ресурс, за да я направят и продължават да я усъвършенстват. Като айминг и стрелба играта е доста по-различна от 1.6, доста по-трудна в този аспект, затова много хора се отказват още на първия мап. Няма ги всичките глупави wallbang-ове или пък някоя граната да те убие през стената, не те чуват от другия край на картата, което само по себе допринася за по-реалистичното изживяване. Енджийнът e коренно различен, но все пак това е игра от 2012-та година.
И пак ще се повторя - за мен CS:GO беше нелепа и безумна игра, но след като поиграх 20-30 часа за една седмица, провокиран от приятели, с които сме цъкали точно тук в сектора, си дадох сметка, че това е една наистина по-добра версия на Counter-Strike. Разбира се, това е мое мнение, има хора които я играят и не спират да повтарят "Ако имаше такава система и за 1.6"...
Основната причина, поради която започнах да играя е точно този застой, за който говори 100kilaMastika в предния пост. Тук, в сектор, обаче не ставаше въпрос само за застой, а за деградация, направихте админчета някакви хора, които не знаят къде се залага бомбата или те слейват, защото пазиш да не ти набият в гръб от ярда. Няма да коментирам грамотността и поведението им. Та след като тук неща вървяха надолу от години, просто се преориентирах, оказа се, че греша много относно CS:GO и въпреки огромната носталгия по 1.6, реших да дам шанс на новото. Вероятно ще влезна пак да разцъкам 1.6, да си припомня добрите стари времена, но истината е, че в момента ми изглежда като 16 битова боза с комичен муувмънт и стрелба и графика като на Super Mario. В този ред на мисли ще е хубаво да си го има сектора, че като решиш да се върнеш малко в миналото да има къде да поиграеш 1.6, но поддръжката на повече от 2-3 сървъра си е чиста загуба на ресурс и енергия.
Най-отгоре
{SENDPM=26033}
100kilaMastika
сб юли 04 2015, 10:14
Регистриран потребител #18473
Регистриран: вт юли 12 2011, 10:05
съобщения: 340
SCNDL, точно идеята някой да променя нещо по играта,когато му скимне, ми се струва отвратителна.
Най-отгоре
{SENDPM=18473}
Shiftonyou
нд юли 05 2015, 09:56
Регистриран потребител #29190
Регистриран: сб юни 20 2015, 12:15
съобщения: 3
Здравеите на всички аз съм [DrvilS]LuCky, така както виждам сървърите са празни това не е хич добре за най-добрата верига сървъри в България.
Аз имам проблем, не мога да изтегля играта от сайта също така писах на мои приятели да ми я пратят, но ти те не можаха, а да не говорим за Classic Massive 3 какви карти се играят, какви тъпи с извиение карти има, и хората 70% от тях постоянно набиват RTV да се смени мапа, но защо ги държите тези карти нз.
Лично за мене това не е класик сървър, а някакъв децки сървър, а да не говорим за Classic Normal #2, че там са най-добрите мапове, но пък хора няма проверете защо не може да се тегли играта от сайта 1-во ми показваше,че трябва а вкарам там нещо си в изключенията на Антивирусната или Защитната стена, а там всичко си е ОК и пак не може.

Относно Classic Massive #3 много карти са за DELETE и много карти трябва да се вкарат наистина CLSSIC.

[ Редактирано нд юли 05 2015, 09:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29190}
1papur
нд юли 05 2015, 02:06
Регистриран потребител #19687
Регистриран: нд дек 11 2011, 05:40
съобщения: 142
играта я има и във zamunda.
Най-отгоре
{SENDPM=19687}
`ACAM BOK`
нд юли 05 2015, 02:39
Гост
Защо не върнете тестово КА сървъра? Верно, че на няколко пъти го пускате и след това спирате ама трябва да се има в предвид, че не останаха вече много такива сървъри в България а това може да ви е като предимство. С някои и други подобрения като допълнителен магазин за ВИП (както е в гоуста и детръна).

[ Редактирано нд юли 05 2015, 02:39 ]
Най-отгоре
Kobri
нд юли 05 2015, 10:19
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Shiftonyou написа ...
Здравеите на всички аз съм [DrvilS]LuCky, така както виждам сървърите са празни това не е хич добре за най-добрата верига сървъри в България. Аз имам проблем, не мога да изтегля играта от сайта също така писах на мои приятели да ми я пратят, но ти те не можаха, а да не говорим за Classic Massive 3 какви карти се играят, какви тъпи с извиение карти има, и хората 70% от тях постоянно набиват RTV да се смени мапа, но защо ги държите тези карти нз. Лично за мене това не е класик сървър, а някакъв децки сървър, а да не говорим за Classic Normal #2, че там са най-добрите мапове, но пък хора няма проверете защо не може да се тегли играта от сайта 1-во ми показваше,че трябва а вкарам там нещо си в изключенията на Антивирусната или Защитната стена, а там всичко си е ОК и пак не може. Относно Classic Massive #3 много карти са за DELETE и много карти трябва да се вкарат наистина CLSSIC.


Добавен е алтернативен линк за сваляне на играта и античийта [натисни тук] ползвай го него.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System