Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Пинг лимит 50 в класик сървърите?
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Darkkiller4o
сб яну 09 2016, 04:11
Регистриран потребител #29436
Регистриран: пт окт 30 2015, 06:45
съобщения: 5
Забелязах че по някое време покрай празниците пинг лимита в класик сървърите е бил свален до 50, в резултат на което ако не си регистриран не може да играеш от чужбина обикновено. Не знам точно по какви причини сте го направили, предполагам че е било за да се ограничат лагващите индивиди. Обаче, би трябвало техническия ви екип да знае че големината на пинга не предизвиква лаг сама по себе си, това го правят колебанията в него или слабия/неоптимизиран за цс компютър. Давам и 2 примера:

- поради това че играя от чужбина пинга ми не може да падне под 60, но като цяло е доста стабилен и винаги се движи около 65. Лаптопа ми е мощен, и в резултат на това абсолютно никога не съм имал проблеми с лаг или нацепване - ако ще и 10 смоука да се хвърлят на едно място FPS-a ми е закован на 99.

- по празниците се прибрах в България и пробвах от настолния компютър вкъщи да играя - нов е, но не много бърз и с вградено видео. Пинг - около 5, лаг - ОГРОМЕН, FPS-a играеше от 100 до 30-40, невъзможно за игра.

- случвало ми се е да играя с аржентинци в сървъра дето бяха с по 300 пинг - не съм имал никакви проблеми!

Затова ще ви помоля да върнете лимита от 100, а ако искате да ограничите лага въведете лимит на колебанието в пинга (май имаше по едно време), например 20
Най-отгоре
{SENDPM=29436}
Kobri
сб яну 09 2016, 05:20
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Лимита е сложен за да се отървем от влизащите през проксита и впн-и тарикати, които иначе си сменят ип-то с един клик и няма как да бъдат баннати.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Darkkiller4o
сб яну 09 2016, 05:44
Регистриран потребител #29436
Регистриран: пт окт 30 2015, 06:45
съобщения: 5
Тоест от чужбина или пускаме вип, или не играем..?
Най-отгоре
{SENDPM=29436}
Kobri
нд яну 10 2016, 11:20
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Няма нужда да си вип, достатъчно е само защита на ника
Най-отгоре
{SENDPM=45}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System