Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Дискусии :: Общи теми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с отчитане на абонамент!
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
trevata
сб фев 06 2016, 12:45
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Здравейте!

Преди няколко дена реших да си взема слот за дух мода. Дадох 2 000 кредита. Оставаха ми още 4,5 дена от стария абонамент. Естествено, взех си и имунитет. Дотук добре. После обаче, реших да си взема Глобален слот, като дадох 4 000 кредита, защото исках в още 1,2 сървъра да съм вип. естествено, за дух мода си взех отделно, защото там най-често играя и исках отделно да си върви слота, да стане общо 60 дена като се прибави общия слот. Сега обаче разбирам, че съм прецакан мощно. След като съм взел глобалния слот, той е отчел вип абонамент във всички други сървъри, но не и дух мода...

Как може да е направено по-такъв начин? Това е абсолютна лъжа! Там отдолу пише, че е за ВСИЧКИ СЪРВЪРИ. Аз не видях да ми е отчетен абонамент за дух мода. Имам 1 отчетен абонамент, а аз се абонирах 2 пъти. Един път си взех отделен резервиран слот за дух мода и 1 път взех резервиран слот за всички сървъри, което прави двоен абонамент за дух мода, а не единичен. Не може за духа и за всички сървъри като дни да имам равни абонаменти, при положение, че съм взел един абонамент за всички сървъри и един отделен абонамент само за духа.

Излиза, че или този глобален, който уж е за всички сървъри, не е отчел дух мода или съм дал 2 000 кредита на вятъра, за отделния абонамент на духа... и в двата случая има грешка. Моля да се провери!

[ Редактирано сб фев 06 2016, 12:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
Kobri
нд фев 07 2016, 08:00
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Глобалният резервиран слот е самостоятелна екстра а не множество абонаменти за всеки един сървър по отделно! Така както ти си го направил просто са ти се припокрили във времето, но не си губиш нито единичният слот нито глобалният.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
trevata
пн фев 08 2016, 06:10
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Е как да не губя единичният? Той в случая става излишен! Оставаха ми 5 дена до края на изтичането на стария абонамент към дух мода. Аз си взех още 1 абонамент и станаха 35 дена. После решавам да си взема глобален слот за всички сървъри. Дните за духа не се увеличиха, а си останаха същите. Кажи ми, как да не става излишен единичния абонамент, след като дните се препокриват и аз щях да бъда вип с или без единичният? Чисто и просто 2 000 кредита отидоха на вятъра. Но аз определено нямаше да го направя, ако знаех крайният резултат. Усетих се, но малко късно. Виновен съм, но мисля, че вина носите и вие, защото никъде не е оторизирано това. Човек лесно се залъгва... отдолу пише за 'всички сървъри'. казваш си.. а един отделен 30 дена и един от глобалния стават 60, а всъщност не е така. Всъщност са отделни услуги. Ще е добре в един сбит текст отдолу да се напише, че единичният и глобалният слот се препокриват.

[ Редактирано пн фев 08 2016, 06:44 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
smeEh
пн фев 08 2016, 08:06
Регистриран потребител #29548
Регистриран: пн ное 16 2015, 06:30
съобщения: 19
Всичко си пише точно и ясно в biling-a кое за какво е,ЗА КОЛКО ВРЕМЕ и кое-какво изисква за активацията му.Щом си имал и преди това абонамент, явно си забелязал, че след като си активираш даден екстра тя започва да тече за 1 месец. За това са на отделни графи, защото са отделни услуги. Това че ти искаш за 2 000 кредита да имаш глобален слот за 2 месеца е друго Мисля че екипа не е виновен че си се "залъгал".
Най-отгоре
{SENDPM=29548}
F0
пн фев 08 2016, 09:53
Регистриран потребител #30161
Регистриран: пн фев 01 2016, 08:15
съобщения: 32
smeEh написа ...

Всичко си пише точно и ясно в biling-a кое за какво е,ЗА КОЛКО ВРЕМЕ и кое-какво изисква за активацията му.Щом си имал и преди това абонамент, явно си забелязал, че след като си активираш даден екстра тя започва да тече за 1 месец. За това са на отделни графи, защото са отделни услуги. Това че ти искаш за 2 000 кредита да имаш глобален слот за 2 месеца е друго Мисля че екипа не е виновен че си се "залъгал".

Пича ясно и точно е написал че си е взел и глобален слот и отделно резервиран слот за 1 сървър в неговия случай - гоуст
Дал е 6000 кредита - 2000 за резервиран слот и още 4000 за глобален това вече прави 2 месеца

[ Редактирано пн фев 08 2016, 09:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30161}
smeEh
пн фев 08 2016, 10:41
Регистриран потребител #29548
Регистриран: пн ное 16 2015, 06:30
съобщения: 19
F0, не знам защо изобщо пишеш безцелно из форума, да събираш съобщения, да дразниш или просто търсиш внимание.Образно казах 2 000. И пак не си прав.2 000 за слот в ghost. Имунитет 2 000 и глобален 4 000. Математиката сочи друго. Ще те помоля ако няма да помагаш, не пиши. А и за това е глобален слота...да бъде за всички сървари... и пак казвам, това че Вие си мислите че можете да излъжете системата за 2 лева няма как да стане. Как останалите хора не се бъркат, не знам.
Най-отгоре
{SENDPM=29548}
F0
пн фев 08 2016, 10:49
Регистриран потребител #30161
Регистриран: пн фев 01 2016, 08:15
съобщения: 32
Добре , извинявам се!


[ Редактирано пн фев 08 2016, 10:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30161}
trevata
вт фев 09 2016, 03:25
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Аз се опитвам да излъжа системата? Ти в час ли си бе? Айде без обвинения!
Аз давам 4 000 кредита за едното и 2 000 кредита за другото. Къде го виждаш този опит за лъжа? Къде е шмекерията? Къде е минавката за системата? Айде помисли малко!

"Това че ти искаш за 2 000 кредита да имаш глобален слот за 2 месеца е друго"
Ебаваш ли се? Къде видя, че искам подобно нещо? Не знам дали Фо-то пише, колкото да събира съобщения, но ти определено с подобни постове, само това правиш!

И като са 2 лева, ще ми ги дадеш ли? Айде прати 1 СМС за 2 лева и ми дай кредитите, като са 2 лева.
Ти молиш ФО, аз моля теб - Като няма да помагаш, моля не пиши.

Колкото до гршките има много начини, защото в момента по-скоро системата е направена да лъже, ако може въобще да се говори за лъжа, отколкото ние да лъжем по-какъвто и да е начин. Когато имаш активен какъвто и да е абонамент, било ти глобален или единичен.. примерно си се абонирал за глобален и искаш да се абонираш с единичен слот за някой сървър, може лесно да ти излезе едно съобщение от сорта: "Вече имаш активен абонамент от глобалния слот за този сървър. При закупуване абонаментите ще се припокрият и няма да имаш пълна услуга за кредитите, които даваш. Наистина ли искаш да се абонираш?"

Защото грешки стават навсякъде и това е най-нормалното нещо. Но когато въпросната система или фирма е допуснала това веднъж е редно да не го прави втори път. Не е редно да ти се дава право да взимаш почти едновременно и глобален и единичен слот. Простата логика показва, че това е напълно безсмислено и загуба на пари за въпросния куповач и че човека, който си е взел тези услуги по този начин, просто е сгрешил и надали е щял да го направи, ако е знаел крайният резултат. В такъв момент би трябвало човека да се предупреди да не го прави втори път и да се компенсира. Би трябвало и самата фирма да направи нещата така, че да не се допускат и други потребители да грешат.
Така вървят фирмите нагоре и това е моето разбиране за нещата.

[ Редактирано вт фев 09 2016, 03:39 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
smeEh
вт фев 09 2016, 03:44
Регистриран потребител #29548
Регистриран: пн ное 16 2015, 06:30
съобщения: 19
Както и ти,както и другите играчи така и всеки админ си плаща за ВИП в серверите които и когато иска. Не съм за 2 лева, пиши на лично че искаш и ще ти пратя. Просто въпроса е че си се издънил и търсиш вина в системата. Това че ти си сбъркал, не значи че и останалите примерно 1000 човека са го направили. Не виждам друга подобна тема като тази. А и логиката да искаш единичен слот при положение че имаш глобален не знам как му се вика на това. А и да знам ако го кажа .. нали .. ще те убидя. Има толкова начина да разбереш какво да правиш.. било тук като тема, чат, скайп или в игра да попиташ като не ти е ясно как да си закупиш желаната от теб потребност. Но нали аз си плащам - аз съм човека. Спирам поне аз по темата.

[ Редактирано вт фев 09 2016, 03:46 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29548}
trevata
вт фев 09 2016, 05:59
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Не е въпроса колко хора са се объркали по подобен начин. Не е въпроса, за колко пари става въпрос. Въпроса е, да не се допуска още хора да правят тази грешка.
Може аз да съм първият, който виждаш, да се оплаква от това и да е сгрешил с това, но ако погледнеш форума... грешки в различни неща колкото искаш..из сървърите, билинга, цс като цяло и т.н.. Работата на всеки един админ включително и теб, е да се опита да подобрява предоставените услуги, точно като се вслуша в намерените от потребителите неточности.
Няма нищо идеално.. не може всичко да се провери от админите, не може всичко да се тества от вас и точно затова сме потребителите, да помагаме...защото в момента от мен разбираш, че там може да дадеш кредити на вятъра, ако направиш това и това, нали така? От друг ще разбереш нещо друго, за да бъде евентуално поправено и т.н.
Аз не съм обвинил никой. Казах, че сам съм си виновен, но и казах, че според мен не трябва да ти се позволява да купуваш почти едновременно и единичен и глобален слот, поради тази и тази причина. Това не е обвинение. Ти беше този, който ме обвини, че съм се опитал да излъжа системата, което беше нелепо, но нали спряме тая тема.
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System