Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Zombie
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Екстри и подобряване на сървъра Zombie Apocalypse !!!!
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
~[CrAzY]~-{InfeCtioN`}
нд мар 27 2016, 09:44
Регистриран потребител #30376
Регистриран: чт мар 03 2016, 12:30
съобщения: 24
Здравейте!Помниме сървъра от около 2 години тогава беше най-хубавия
а,сега няма толкова хубави неща например пласмата има голям проблем като стреляш зомби от по близо те само убива.Имаше базука махнахте и базуката поради причина че не се е ползвала като тя не спираше да се ползва след това махнахте и молтова.Сървъра му трябва малко и стари неща като например молтова базуката и др по едно време сменихте немесиса но пак го върнахте направете така че виповете да имат повече екстри от нелбитата намаляват виповете няма смисал да се правиш вип поради причината че имат пощи едни и същи ексти като с нелбитата.Сложете Anti-Cheata защото не спират да влизат speedove в сървъра преди имаше поне един админ който не излизаше от сървъра и нямаше нито едно хакерче!!
Най-отгоре
{SENDPM=30376}
ToyotaRAV4
нд мар 27 2016, 10:33
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
1. Искахте стария Nemesis+други стари неща
2. Добавихме ги
3. Почнахте да се оплаквате , че сме ги сложили и трябваше да ги махнем
Първо искате да сложим нещо, а като се сложи на вас не ви харесва...

П.С: спри с безсмислените теми!


[ Редактирано нд мар 27 2016, 10:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
^^ARROW^^
нд мар 27 2016, 10:36
Регистриран потребител #29370
Регистриран: пн окт 19 2015, 08:25
съобщения: 30
Здрасти crazy относно тези неща които предлагаш виж какво е моето мнение:
1-во за плазмата това, че когато зомби или човек се доближи до теб и ти стреляш по него/нея се самоубиваш не защото това е някакъв бъг или проблем, а просто така е направена тъй като иначе ти ставаш направо недосегаем от другите;
2-ро базуката беше маханта не защото не се играеш със нея, а защото разбалансирваше играта тъй като тя беше много силно оръжие;
3-то молотова го няма тъй като той действа като НЕ-гранатата и няма смисъл да товарим сървъра с още модели;
4-то а хора които играят със speed хак не съм виждал в сървъра от доста време, а това да има непрестанно админ в зомбито е мисия невъзможно.
Най-отгоре
{SENDPM=29370}
uNk.Silvestar*
пт яну 13 2017, 09:13
Регистриран потребител #17216
Регистриран: пт фев 18 2011, 12:00
съобщения: 149
Здравейте,
Играя от много време в сървъра, но никога до сега не е било толкова несправедливa спрямо Зомбитата! Човеците имат Много Килл Бомби, трябва да се намалят на човек по 3 максимум, иначе се преебава играта! Щита и молотова също трябва да са по 3 максимум на човек! Така играта ще е по-интересна! Всеки ще мисли кога ще му бъдат нужни и дали наистина сега трябва да ги използва или може да мине и без тях. Бабичката с Прилепите също прецаква цялата игра, защото каквото и да правиш като пусне прилепите, които имат нереално голям обхват и са по-бързи от човек те дърпа идват още 1-2 зомбита и си мъртъв! Това зомби трябва да се Махне, ще подобрите играта в сървъра с това! Немесиса е 1500 Аммо!? Прекалено Много е! Нов играч как да си го купи, ако се намали на 1000 аммо ще е справедливо! Топа не е Рестартиран не знам от кога, това е Демотивиращо! Трябва на всеки 3-4 Месеца да се рестартира! Надявам се да обърнете внимание на това което съм писал, не го пиша, защото ми се пише много, а защото според мен сървъра има косури които трябва да се премахнат!

[ Редактирано пт яну 13 2017, 09:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17216}
Mortuary
пт яну 13 2017, 09:20
Регистриран потребител #27046
Регистриран: чт юни 05 2014, 11:10
съобщения: 265
Най-сетне някой да даде адекватно мнение. Ще видя какво може да се направи.
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
fоК
пт яну 13 2017, 02:52
Регистриран потребител #24340
Регистриран: сб май 18 2013, 10:30
съобщения: 154
uNk.Silvestar* написа ...

Здравейте,
Играя от много време в сървъра, но никога до сега не е било толкова несправедливa спрямо Зомбитата! Човеците имат Много Килл Бомби, трябва да се намалят на човек по 3 максимум, иначе се преебава играта! Щита и молотова също трябва да са по 3 максимум на човек! Така играта ще е по-интересна! Всеки ще мисли кога ще му бъдат нужни и дали наистина сега трябва да ги използва или може да мине и без тях. Бабичката с Прилепите също прецаква цялата игра, защото каквото и да правиш като пусне прилепите, които имат нереално голям обхват и са по-бързи от човек те дърпа идват още 1-2 зомбита и си мъртъв! Това зомби трябва да се Махне, ще подобрите играта в сървъра с това! Немесиса е 1500 Аммо!? Прекалено Много е! Нов играч как да си го купи, ако се намали на 1000 аммо ще е справедливо! Топа не е Рестартиран не знам от кога, това е Демотивиращо! Трябва на всеки 3-4 Месеца да се рестартира! Надявам се да обърнете внимание на това което съм писал, не го пиша, защото ми се пише много, а защото според мен сървъра има косури които трябва да се премахнат!


+1,защо не се променят тези неща защото няма админи вече мах влизат 2,3 админа... На месеца влизат в сървъра 4 админа пъти...Този мариян,защо не го махнете изобщо той не влиза,не съм го виждал от 2 месеца,но ви е си знаете,не е мой сървъра...Ето готов съм тук да ви помогна а вие,а не човек ще се промени сървъра и аз ми окей не съм главен админ и нищо не мога да кажа и си играя играта просто да ви го напиша веднъж за винаги

[ Редактирано пт яну 13 2017, 03:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24340}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System