Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
WesT_Sider
нд апр 17 2016, 03:23
Регистриран потребител #16489
Регистриран: пт дек 17 2010, 09:15
съобщения: 29
Та знaчи, първо ще започна с нормалния деймич на Т, който до колкото видях е към 60-70, а с дясна ръка е 100 , и предлагам да се коригира дмг-то на Т, защото вип шопа губи всякакъв смисъл, примерно ако си купиш оръжие, което да бие от близко то бие същия дмг, колкото ако удариш с 1 дясна ръка , а проблема е в самия юмрук на Т (hands) отпреде има 1 пръстенче, което може да се смени за да бие по- малко дмг и предлагам да бие по 20-30 - 40 макс за да стават хубави игри и ако се намали дмг-то това не означава, че Т няма да могат да бунтят, напротив тогава вип шопа придобива голям смисъл и ще се пращат повече смс-и ако в шопа има дийгъл с 1 патрон пак ще е ммного добре , също от шопа да си купуваш гранати и флашки, но всичко това да бъде с points, който също да може да се дава , но само от Админи и да се дава примерно когато Саймън-а даде заповед на 3-ма затворници да изпълнят команда и само 1 от тях я изпълни на него да му се дадът примерно 5 points (нещо като награда), естествено зависиму от играта която му е дал, ако е била по-трудно повече points или по-малко, там вече Админите да си решават, също и да сложите шапки (/hats) в играта, които да можеш да ги слагаш само като си закупиш вип , също така само Админите да могат да местят T > CT и випове, но виповете в наличие на Админ в сървъра да не могат , това е за по-качествена игра , за да няма анархия в сървъра, също така само Админите да могат да дават на Т оръжия, щитове и други като гранати, флашки и т.н тези последните неща с оръжията са за цел с игри, примерно има една игра, която я има на повечето карти, 2 места на които трябва да застанат 2-ма от Т и за целта 1 Админ трябва да им даде 2 дийгъла с по 1 патрон и да се прицелят в мишената и първия уцелил мишената другия умира, а щита е за други игри, примерно когато всички са в изолатора и изолатора е затворен и 1 по желание иска да получи щит за играта и Админа му го дава и Саймън-а пуска таймер от 20 секунди примерно или 15 минимум и човека с щита целта му е да не задържи щита в него ,а да го предаде на друг и последния в , който е бил щита умира и така, играта е интересна, има много други игри за които е нужно само въображение , но за това трябва да има Админи, които да могат да дават определени неща на затворниците за да стане играта, има и други игри с щит, примерно 4-ма застават плътно до някаква стена и който е метнал щита най надалече живее и така и ще бъде хубаво ако някой полицай направи провинение в продължение на няколко пъти , примерно да фк-ва ( фрий киллва) да му се наложи забрана за Цт, това го правят само админите за определено време, може и перм да му се наложи за Цт. Също така предлагам командите 'last duck mre, last up mre и т.н' да не се забраняват щото не виждам нищо нередно в тях, те са част от играта, това пак са си заповеди и ще бъдат доста полезни примерно когато са останали 5 играча и искаш 2в2 да играят мач, а си 1 жив Цт този 5-тия от Т ще бунти и няма как да гледаш 4ма , които играят футбол и другия който няма да играе, за това се дава тази команда ' last duck... и last up...' и така можеш спокойно да си наблюдаваш играчите и това с дмг-то предложих да се намали защото според правилата в жб-то, само Саймън има право да убива, ако Т започне да бунти, по пътя на логиката ако един Т не изпълнява дадена заповед и не бунти, надзирател не може да го убие и доста често съм виждала как спазват това правило, но не става игра защото надзирателите не го бият, а той се запътва към Саймън-а да го бие и го убива с 1 дясно копче и чак след като е убил Саймън-а надзирателите го убиват, за тва предлагам и тва да се махне, демек надзирателите да могат да си ги убиват по всяко време(естествено ако не изпълнява заповед, бунти и т.н) защото не всеки, който е цт може да говори и ще му отнеме време докато напише на останалите надзиратели да убият някой , който не си е изпълнил командата, и през това време ще са го убили. Също предлагам да сложите и комбо, тва е игра също която много ще им се хареса на половината, предполагам, играта е проста, естествено не е фрагерска, Саймън-а само може да пуска комбо-то , примерно дава команда на 5 останали играчи "пускам комбо, първия го направил няма да играе футбол" и първия, който го направи няма да играе и така , или примерно са 4-ма за футбол и саймън-а пуска комбо и първия който го направи си избира съотборник за футбол или за друга игра и ще бъде по-добре, според мене и играчите да имат собствен избор, а комбото се играе с клавиатура и мишка , по средата на екрана ти изписва, но на различни редове примерно това
"Клякане
Движение на ляво *движение с стрелките*
Движение на дясно *движение с стрелките*
Скачане" а тва е доста просто, движение на дясно/ляво се прави с стрелките, просто ги местиш зависимо от тва квото ти изпише там ляво или дясно. Ще се радвам ако направите някой корекции в жб-то най-вече с дмг-то щото вип-а губи смисъл , наистина и това рандоми да не могат да се мятат Ct и забравих да допълня само, че ако само Админи могат да мятат ct и випове то когато няма Админи в сървъра само випове ще могат, смисъл един без вип да не може, просто да не му позволява когато цъкне М и 2 , ще бъде много по-добре ,щото едно 10 годишно дете няма как да прати смс за вип за да може да се мята Ct, така поне ще има сигурни Цт-та с които ще стават хубави игри и също така випове да могат да мятат играчи Цт, но в наличие на Админ/и в сървъра виповете нито да могат тях си да мятат, нито останалите играчи, това да става единствено с позволението на Админ в сървъра.
Най-отгоре
{SENDPM=16489}
Filter+
нд апр 17 2016, 03:56
Регистриран потребител #30497
Регистриран: чт мар 24 2016, 11:16
съобщения: 5
здравей: WesT_Sider
с дмг сървъра няма проблем единствения начин да те убият с един удар е глава или гръб ако те пусне с кука и ако си купиш двоен дмг от шопа

гранати в шопа има достъпни са за терористите за полицаите има само смоке и флаш

от шопа са махнати оръжията понеже играта си губи равновесието

игрите който си предложил няма смисъл да се добавят симон може да си измисля всякакъв вид игра ако е по правилата

комботата също е вид игра може да им напишеш - покажеш комбинацията и да я изпълнят лично аз съм ги карал да танцуват танца на пингвина хаха .

който е вип печели точки при убиване на противоположния отбор Т - CT или обратната

всичко предложено от теб го има в сървъра освен дгл с 1 патрон или щит за напред може би ще бъдат добавени ако е възможно

и за предложението полицаите да могат да убиват затворник : те си могат да го убият ако не е изпълнил команда примерно клекнали след мен ако затворникът се изправи и почне да тича срещу тях естествено че имат право да го убият

[ Редактирано нд апр 17 2016, 04:23 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30497}
WesT_Sider
нд апр 17 2016, 04:34
Регистриран потребител #16489
Регистриран: пт дек 17 2010, 09:15
съобщения: 29
Аз ти казвам, че съм забелязала, че някой , не някой, а половината даже надзиратели стоят до последно да видят какво ще направи затворника и чак когато убие Саймън-а го убиват, току що в сървъра стана както ти обясних и пак казвам, че нещата , които съм предложила да се направят в сървъра по начина, който написах ще бъде много по-добре и ще подобри играта в сървъра, а за дмг-то не се бъркам въобще бие си по толкова, пробвала съм вече и съм видяла колко бие нормалния и с дясна ръка, но както си решите, бих искала само да добавя още едно нещо, revive (Ревайв) ако нямате, поне не съм видяла да има в сървъра, но ако няма наистина ще бъде добре да се добави, примерно ако е ласт рунд и някои Ct е убил неправомерно някой Т и няма как да му се даде фд следващия рунд, тъй като е ласт и предлагам по желание на Т, ако той иска да бъде ревайвнат от Админа да бъде , също ревайва не служи само за това, става и когато си Саймън и ти трябва още 1 от Т за някаква игра, пишеш въпрос за ревайв и първия мъртъв написал правилния отговор Админа го съживява и така, благодаря на всички за отделеното време.
Най-отгоре
{SENDPM=16489}
ToyotaRAV4
нд апр 17 2016, 05:04
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
Това със дмг-то не е вярно. Във гръб като хитнеш някой отчита по 165 дмг, в главата 221 и задна глава отчита 633. Това с шапките е добра идея може да се доваби. Виповете си имат достъп до amx_Swap и не е забранено да се преместват от CT -> T или T -> CT. Нито пазачите, нито админите нямат право да дават оръжия на затворниците! Саймъна си определя какви команди да казва, какви игри да се играят и тем подобни. Ако някой иска повечко точки, то той трябва да си купи ваучер за 5- или 10 лева от ийсипей или пайпал, няма как админите да дават на последния и т.н. На всеки килл дава определини точки (не съм гледам по колко дава). Това с мятането от виповете няма как да стане, само админите го могат (така е във всички сървъри)! Ще обсъдим с останалите от екипа и ще се добавят нови неща, просто имайте малко търпение.


[ Редактирано нд апр 17 2016, 05:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
WesT_Sider
нд апр 17 2016, 05:12
Регистриран потребител #16489
Регистриран: пт дек 17 2010, 09:15
съобщения: 29
Имам търпение, просто имам доста идеи и реших да ги споделя с вас, а относно дмг-то точно тва имах предвид , че нормалния и този с дясното копче са много и за тва предложих да се намали , поне малко. Може би и за точките сте ме разбрали грешно, но нека опитам по друг начин , това са пакове и нямах предвид да се дават само на последния, ще обясня по прост начин, примерно са 5-6 Т-та и Саймъна дава команда примерно на 'Sector player' Давам ти 5 секунди да скочиш от червената маса на синята, ако успееш получаваш 5 пака, ако не умираш; това имах предвид, а за оръжията също имам предложение, примерно Саймъна пита някой от Т дали иска да премести оръжието за да не пречи на някоя игра или друго нещо и той по собствено желание ако се съгласи го мести също така независимо от това, че Саймъна го е попитал, дори да го е преместил надзирателя пак да има право да си го убие след като е преместил оръжието, това е въпрос на избор, точно за това в началото казах, че само ако Т има желание да го премести да го направи и ако му се рискува. Всичките тези неща ги предлагам за да стане по интересна и качествена играта в този сървър, а Filter относно това, което каза, че игрите могат да се дават примерно (комбо) и без да се добавя този плъгийн , а саймъна да покаже движенията.. да , но ако се добави самия плъгийн ще улесни много повече играта и интереса ще се повиши, едва ли ще ви е интересно да играете 10 карти и само игрите от самите карти, за това предложих всички тези неща свързани с игрите да се сложат щото има доста игри за, което е нужно въображение и няма как да ги намериш някъде по картите тези игри.

[ Редактирано нд апр 17 2016, 05:17 ]
Най-отгоре
{SENDPM=16489}
Dimitrowa
нд апр 17 2016, 08:41
Регистриран потребител #29619
Регистриран: чт ное 26 2015, 10:25
съобщения: 4
Аз съм ЗА за всичко, което написа! смятам, че идеите са добри и ще подобри играта в сървъра, а това с мятането Т>ЦТ само от Админите и випове също е доста добро и това със комбото, успех.
Най-отгоре
{SENDPM=29619}
MoNikA
вт апр 19 2016, 02:52
Регистриран потребител #15308
Регистриран: ср юни 16 2010, 02:59
съобщения: 103
Аз също съм за предложенията на West_Sider. В началото, когато сървъра стартира и аз имах почти същите предложения Особено за ревайва и комботата.
Най-отгоре
{SENDPM=15308}
WesT_Sider
вт апр 19 2016, 03:44
Регистриран потребител #16489
Регистриран: пт дек 17 2010, 09:15
съобщения: 29
Радвам се, че някой от вас са съгласни с предложенията ми, но освен комбото и ревайва ще бъде добре и да добавят някакъв плъгийн, Админите да могат да дават на Т, дийгъли и щитове за игри... и разбира се да не бъдат само дийгъли , по повечето мапове сигурно сте виждали някаква стаичка с кашони само или някакви стени, тази игра е точно за тази цел с оръжията, Админ дава примерно по един калашник на всички и почват да се бият или usp за да не пробиват стените и да не убият надзирателите.
Най-отгоре
{SENDPM=16489}
ToyotaRAV4
вт апр 19 2016, 04:25
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
Ще обсъдим с другите от екипа какво може да се добави и ще ви уведомим!
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
WesT_Sider
чт апр 21 2016, 07:47
Регистриран потребител #16489
Регистриран: пт дек 17 2010, 09:15
съобщения: 29
Относно това с щита, което бях предложила, наскоро един играч от сървъра ме светна, че не може да се осъществи тази игра с щита понеже тези, които са с античийтове ще ги слейва, жалко за което, щяха да стават много хубави игри ( :
Най-отгоре
{SENDPM=16489}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System