Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
highflyers____wyrko
пт юни 03 2016, 08:53
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
Кобри, моля те спри трафика за аржентинците, 9/10 са с аймове.
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
SleepWalker
пт юни 03 2016, 08:54
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
CSF-AC/TimePass/Reallite HL Guard. Ако се настрои хубаво защитата няма да има проблеми
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
C0rpsemaker
сб юни 11 2016, 01:44
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
и понеже сме на вълна предложения за интера, ето и едно мое предложение- да се сложи добавка, с която в началото на рунда да може да се минава ПРЕЗ съотборниците. Говоря за първите 3-5 секунди. Често има афк-та и играчи които копуват с мишка през менютата за оръжия, разглеждат как изглеждат автоматите и тн... това пречи страшно много. Знам че е слаган преди и е махнат с оглед "качването на стълби". Мисля, че моят аргумент е далеч по-тежък от стълбите на СТ. И нали все пак итнера е приет за "фън" сървър, така че тези стратегии с качването не мисля, че са толков важни в масака (може би в competitive 5x5 е важно, но не и тук).
Просто мисля, че много ще спечели сървъра от тази добавка и най-малко терористите ще може по-лесно да организират ръшове.
Ако се налага мога и на колене да падна, за да го направим така.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
foreh
сб юни 11 2016, 02:11
Регистриран потребител #14899
Регистриран: нд фев 21 2010, 07:38
съобщения: 29
C0rpsemaker написа ...


С оглед на положението-трагедия в този сървър,предложението ти е нелепо,няма да мога да се качвам върху skillen и да му крада фраговете,а той няма да може да ме замерва с бомби,за да покаже гнева си. Това е огромна част от играта и не трябва да се премахва. Продължавам да изисквам да се постави някаква защита,за да можем да играем по-спокойно,а не да прекарвам 3/4 от времето си в игра,гледайки някакви олигофрени. Кубрат,написах ти преди време,че една от най-големите ти грешки е премахването на защитения dust2 only сървър,който по едно време беше най-посещаваният сървър в цяла България. Напиши ми колко човека искаш да събера с vote,за да го пуснеш отново и да не се занимаваме с глупостта наречена international.
Най-отгоре
{SENDPM=14899}
C0rpsemaker
сб юни 11 2016, 02:30
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
и аз няма да мога да се качвам нито върху скилен, така че жертвите на които съм готов са огромни! но държда пак да кажа, че този мод е въведен в немалко сървъри, които се радват на голяма посещаемост. А отностно дъст2 защитен сървър, аз съм за

ПС: Написал съм за няколко секунди само!

[ Редактирано сб юни 11 2016, 02:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
highflyers____wyrko
сб юни 11 2016, 03:40
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
21 слота, изчистен без излишни плугини и защитен. Рундовете по 3 минути.
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
foreh
сб юни 11 2016, 06:34
Регистриран потребител #14899
Регистриран: нд фев 21 2010, 07:38
съобщения: 29
highflyers____wyrko написа ...


Три минути? Не полудявай,откаченяк. Чакам Кубрат да ми отговори и ще пусна тема за защитен dust2 only сървър.
Най-отгоре
{SENDPM=14899}
~[PB]~*Just Do !t*~
нд юни 12 2016, 09:20
Регистриран потребител #30791
Регистриран: вт юни 07 2016, 12:16
съобщения: 40
masterpiece написа ...

да не говорим, че и V.I.P-ове вече, пълна безотговорност


Не мисля, че ВИП играчите са длъжни да се разправят с хакери. Особено в този сървър, в който командата, с която разполагат е доста неудобна. Ето един пример. Онзи ден, играя си в сървъра и от другия отбор имаше 2 хакерчета. Без да ги гледам си личеше играта им с помощни средства. И тук идва споменатото от мен неудобство. Трябва да съм от другия отбор, за да мога да ги засегна чрез командата amx_die. Кристално ясно ми е защо е направено по този начин, но нищо не пречи да мина за 1-2 рунда в другия отбор, след това да си се върна пак в отбора, в който ми се играе и да си ги slay-вам докато не се разкарат.
Никога не съм одобрявал снабдяването с админ права чрез заплащане. Човек, който плаща, е освободен от всякакво задължение. Не е редно да се скача срещу хора, които са платили за ВИП права, по простата причина, че може би повече от половината не знаят какво е хак. Има и такива, които, ако им се занимава, ще си пуснат кандидатура. Други пък може би се страхуват да направят нещо, за да не сбъркат и после да бъдат отговорни за грешка. Пак казвам - не е редно!

Относно проблема с многото хакери. Решението е ясно - повече админи! Играя от известно време, като прекарвам доста часове в сървъра и само няколко ника са ми се набили в главата с админ права - Give it to me, Stanev, ToyotaRAV4 и Bann (не ги помня с точност). Държа да подчертая, че не са ми се набили в главата само от писане в чата, където се вижда надписът SECTOR Admin, а от вършене на задължения. За други отличителни имена не мога да се сетя. Т'ва е!

[ Редактирано пн юни 13 2016, 12:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30791}
C0rpsemaker
нд мар 25 2018, 07:24
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
C0rpsemaker написа ...

и понеже сме на вълна предложения за интера, ето и едно мое предложение- да се сложи добавка, с която в началото на рунда да може да се минава ПРЕЗ съотборниците. Говоря за първите 3-5 секунди. Често има афк-та и играчи които копуват с мишка през менютата за оръжия, разглеждат как изглеждат автоматите и тн... това пречи страшно много. Знам че е слаган преди и е махнат с оглед "качването на стълби". Мисля, че моят аргумент е далеч по-тежък от стълбите на СТ. И нали все пак итнера е приет за "фън" сървър, така че тези стратегии с качването не мисля, че са толков важни в масака (може би в competitive 5x5 е важно, но не и тук).
Просто мисля, че много ще спечели сървъра от тази добавка и най-малко терористите ще може по-лесно да организират ръшове.
Ако се налага мога и на колене да падна, за да го направим така.

Aктуално предложение- не мога да изляза от базата!!!
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
Kobri
чт мар 29 2018, 11:45
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Сложен е във всички класици
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System