Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
highflyers____wyrko
ср май 11 2016, 04:40
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
Здравейте, стрелци. Имам едно предложение за Интернационал, който както знаете не е защитен и то е да бъде сложен плугин, който ограничава играта с Wall hack и някакъв Guard дето засича поне малко от малко. Мисля, че това ще допринесе за по-чистата игра и ще изгони известен брой от хакерите, а отношението за сметка на това към добрите играчи ще бъде друго. Благодаря предварително на всички отзовали се, поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
highflyers____wyrko
чт май 26 2016, 04:43
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
Айде де, уж всички се оплаквате пък никой не споделя мнение? Нали предназначението на дъста е да бъде без флекс? Представих ви алтернатива, с която сървъра ще бъде по-добре защитен и това няма да засяга античийта.
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
Stanev
ср юни 01 2016, 11:56
Регистриран потребител #30145
Регистриран: пт яну 29 2016, 10:50
съобщения: 11
Имаше плъгин който и да си с WH, пак не ги виждаш през стените. Естествено имаше и дразнещи бъгове. Но и сървъра смятам че е достатъчно тежък и без допълнителни плъгини.
Най-отгоре
{SENDPM=30145}
highflyers____wyrko
ср юни 01 2016, 05:30
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
Има, аз затова ги карам да го сложат, пък нека сървърът да си стои без FlexAC. Също така и да се отреже целия трафик за Аржентина, защото влизат постоянно някакви хакерчета с aim-ове, wall-ове... само спийд хакери още не са влизали от там. Ако бъде взета под внимание темата, която съм пуснал и предложението ми съм абсолютно сигурен, че ще има просперитет и хакерите ще намалеят драстично, а отношението към добрите играчи ще стане съвсем друго.
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
C0rpsemaker
ср юни 01 2016, 07:19
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
Ако има начин да се спрат аржентинците (само те) наистина ще е добре. Натоварват мрежата с техните 300-400мс лаг.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
masterpiece
ср юни 01 2016, 07:33
Регистриран потребител #30735
Регистриран: ср май 25 2016, 07:54
съобщения: 6
Най-добре, ако питате мен да се спре изцяло сървъра и без това почти не виждам админи, вчера цяла вечер нито един админ не влезе, хакери има постоянно, да не говорим, че и V.I.P-ове вече, пълна безотговорност, няма смисъл и да се правят теми, на които не им се обръща внимание, но още по-добре ще е да се върне старият дъст, който си беше с FLEX AC та дори и пак да си е за 31 човека, не вярвам, че някакви си талибани поддържат сървара пълен.
Най-отгоре
{SENDPM=30735}
Murou
чт юни 02 2016, 10:43
Регистриран потребител #27305
Регистриран: пн юли 28 2014, 07:20
съобщения: 75
Лично аз не виждам смисъл да се спира сървър от веригата на сектор. Има си фенове на всеки от по-известните модове следователно и посещаемост, приходи от кредити и т.н. "Колкото повече, толкова повече.. казал Мечо Пух и умрял от свърх доза" проблема от моята гледна точка е АМХ-мода, чисто софтуерно при такива "зверски" машини и гигабитова връзка някак си няма връзка да има лаг и т.н. Още преди 10 години имаше изчистени качествени модове с които една домушарка си беше перфектна за сървър с 20 човека. Отново и не виждам проблем да се сложи едно ограничение до 100 пинг, дори редовните играчи в масива които играят от англия или германия или някоя не толкова далечна държава имат макс 60 пинг, като с лека настройка от тяхна страна заради по-слабият им интернет се справят с лага и си играят добре. Сегашните компютри и Българските интернет доставчици са прекалено добри за толкова стара игра дори и през флекс (която има по-високи изисквания от самата игра). Друг е въпроса с каква версия на играта се използва, и дали връзката е през оптика, рутер и т.н.

Да се върна към АМХ-мода... Добре изпипан мод без глупави добавки променя коренно поведението на сървъра, ограничението за максимален пинг е чудесен филтър за лагавите играчи, античиит системите не само и единствено флекс както казва highflyers____wyrko желателно е да се сложи гард. Понеже играя през стийм и понякога любимия ми Масив е празен влизам в някой чуждестранен сървър да проверя как са нещата там, с изненада установявам че в немски сървър играя с 50 пинг без абсолютно никакъв лаг, та щом в Германия при техния слаб интернет в сървър с 32 човека нямам проблем с играта не би трябвало и в България да има проблем, ако не се лъжа беше нагласен да киква над 60 пинг...

В заключение оправете мода, намалете пинга.

П.П. В момента си текат кандидатури за админи конкретно за Интернешанъл което е добре от гледна точка на това, че поне ще има повече хора който да следят за злоупотреби.
Най-отгоре
{SENDPM=27305}
highflyers____wyrko
пт юни 03 2016, 02:34
Регистриран потребител #30307
Регистриран: сб фев 20 2016, 04:14
съобщения: 64
Мъро е прав, в чуждестранни сървъри и аз не съм срещал лаг досега, въпреки, че съм играл с 40-50+ пинг. Идеята ми беше да се сложи плугин, който блокира wall хака и някакъв guard, който да засича хакове и да банва за по 24 часа да речем. Нека сървърът си остане без FlexAC, то тези 2 плугина ще бъдат равносилни на него и всички, които имат проблеми с Flex пак ще си имат античийт, само че глобален. Помислете, защото сървърът наистина много западна в последно време. Пълно е с хакери, а админите са рядкост. Нощно време влизат по 6-7 аржентинци с програмките и кой по-напред да бъде слейнат?
Най-отгоре
{SENDPM=30307}
Kobri
пт юни 03 2016, 05:51
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Сървъра разбира се няма да се спира.

Ще се добавят нови админи а най-вероятно ще има и допълнителни екстри с които виповете да наказват дразнителите в случай че липсва админ.

Уалблокера прави аномалии по ъглите и затова не е сложен.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
foreh
пт юни 03 2016, 06:48
Регистриран потребител #14899
Регистриран: нд фев 21 2010, 07:38
съобщения: 29
Кубрат,този сървър има нужда от някаква защита,каквато и да е!
Най-отгоре
{SENDPM=14899}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System