Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Y4a Ce oLL|e!!!
чт май 26 2016, 05:29
Регистриран потребител #30332
Регистриран: ср фев 24 2016, 01:04
съобщения: 7
Здравейте, понеже админите не им пука какво се случва около сървърите няма никаква връзка със тях днеска в продължение на 3-4 часа едно пуберче тормози целия сървър ( classic:normal ) и накрая реших да купя " Имунитет и команди за наказване " да ама не, командата работише докато дадения човек не се написа Y4a се и не можех да го убивам, изписваше " ( There is more than one client matching your argument ) "
Така молбите са ми няколко.
1-во. Оправете си този проблем в сървъра.
2-ро. Вземете се в раце и го накажете свидетели много има демо няма понеже ако взема да върша всичката ваша работа вие за какво ще сте ?
3-то. Хем искате да ви облекчим работата като слагате такива команди хем и всичко го правите платено да смучите. Никаква изгода от нито един ВИП.
Може да направите поне тези команди за наказание да ги включва в глобалния слот, тогава с удоволствие ще плащам по 4000 кредити вместо 3000 замислете се и прочетете малко за мениджмънта отколкото да мислите само как да смучите повече пари от потребителите си защото ще стане като с man1a-та един голям Shut Down..
имената с който дразнеше въпросния човек:
" eee "
" Y4a Se "
" The Skull "
" Aim Pro "
" cs.SECTOR.BG "
" KO "
" shasa "
" OSmall "
" Can "
" xPrize "
" HANT "
" Discavary CHAN "

Aко съм пропуснал някой съм сигурен че спокойно може да му проследите логовете на ИП-то и да ги видите, но като цяло не мисля че обикновен потребител може да постъпва така безнаказано и да няма последствия, ако е така за какво си плащаме ние за един резервен слот при положение че едва се напълват сървърите вече ли ?

п.С. Относно админите дайте си малко контакти към играчите къде да ви търсим не може само във форума 21 век е все пак...

Благодаря за отделеното време! С уважение Борис Костов.
Най-отгоре
{SENDPM=30332}
Lummox
чт май 26 2016, 05:47
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
напиши в конзолата "воте" и виждаш номера на въпросния играч... Трябва да изглежда така : amx_die #50 и няма да ти изписва "There is more than one client matching your argument."

[ Редактирано чт май 26 2016, 05:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26932}
SleepWalker
чт май 26 2016, 08:24
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Y4a Ce oLL|e!!! написа ...


п.С. Относно админите дайте си малко контакти към играчите къде да ви търсим не може само във форума 21 век е все пак...


Борка, тук всичко е строго секретно Форума е единственият начин за комуникация, ако си оставят скайповете все едно светът ще свърши..
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Kobri
чт май 26 2016, 08:53
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820

Здравей Борис,

На админите им пука, но е трудно денем да осигурим хем зрели хора хем да са на линия, ще бъдат добавени още.

Хакера влиза през проксита, т.е. всеки път е с различно ип от колосален брой мрежи, които няма как да бъдат блокирани, освен ако не отрежем целият международен канал, а заради играчите от чужбина е неприложимо.

Щом ти имитира ника трябва да го наказваш по ID, както ти е обяснил админа по-горе.

Командите за наказване са отделно от ВИПа в сървърите с флекс за да се сведат злоупотребите до минимум, но ако хакерските набези продължават и админите не могат да се справят ще има промяна.


[ Редактирано чт май 26 2016, 08:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=45}
DragonClaw
чт май 26 2016, 08:54
Регистриран потребител #18
Регистриран: пт фев 20 2009, 01:58
съобщения: 791
Когато има препокриващи се никове, не знам как очаквате командата да знае кого точно имате предвид. Индексът от vote комбиниран с # отпред винаги е бил решението. Това не е проблем, който трябва да си оправим, това е начинът по който се случват нещата.
Най-отгоре
{SENDPM=18}
kras1o
пт май 27 2016, 08:53
Регистриран потребител #27545
Регистриран: сб сеп 06 2014, 01:20
съобщения: 13
А този тип който го издирвахте толкова много време го намерих,живее в Казанлък играе с динамично ип но не искаше да ми каже как спира сървърите става въпрос за Марински,набарах го в Интернет зала да играе в дъст2онли,но когато си е в тях детето започва да избива комплекси и започва да тормози юзърите.Помолих го по-най културния начин надявам се повече да не прави тази грешка че и училището му е на 10 мин път от нас.

By/ JeT L1
Най-отгоре
{SENDPM=27545}
_M_A_R_I_N_S_K_Y_
чт юни 16 2016, 02:27
Регистриран потребител #30723
Регистриран: пн май 23 2016, 05:02
съобщения: 4
kras1o написа ...

А този тип който го издирвахте толкова много време го намерих,живее в Казанлък играе с динамично ип но не искаше да ми каже как спира сървърите става въпрос за Марински,набарах го в Интернет зала да играе в дъст2онли,но когато си е в тях детето започва да избива комплекси и започва да тормози юзърите.Помолих го по-най културния начин надявам се повече да не прави тази грешка че и училището му е на 10 мин път от нас.

By/ JeT L1


В къв филм си се вкарал брато :Д . Къв Казан къв Лък , кви 5 лева за зала. Ако искаш да се запознаем, ела до моренцето да ти покажа от къде изгрява слънцето. И да се поохладиш малко, че нещо си прегрял/преиграл/ от толкова много fps. Мога да ти дам личен адрес , но няма да си единствения който ще иска да ме посети. Който иска да ме търси да се отбие до Царево и рано или късно ще се намерим .

_M_A_R_I_N_S_K_I_
Най-отгоре
{SENDPM=30723}
elif
чт юни 16 2016, 07:17
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 85
На кое да се смея повече? На това,че някакъв с ръстът на Тириън Ланистър заплашва със саморазправа деца или това,че Марински се е помислил за нещо повече от шейсет килограмов ходещ некролог,който ако го посети някой по-сериозен,ще си правят компания с Митьо Очите в ''Реанимацията''.

[ Редактирано чт юни 16 2016, 07:47 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
_M_A_R_I_N_S_K_Y_
чт юни 16 2016, 10:52
Регистриран потребител #30723
Регистриран: пн май 23 2016, 05:02
съобщения: 4
Не няма нищо такова, смей се на квото искаш то си е твое мнението, но знай, че не ме интересуват заплахите които ми отправят повечето играчи в тази верига. на 18 години съм, 72 kg и знам, че няма как някой си от на бабаси сървъра да дойде и да ми прави проблем.
Всеки един кадърен човек ще знае, че проблемите в интернет пространството си остават там, освен ако не са прекалено сериозни. Това че преча на 10-20-30К човека, не е причина да го отнеса в real live, но е възможно, защото ги има сякви изперкали нинЖи :Д
Най-отгоре
{SENDPM=30723}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System