Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Amphetamine.
ср апр 13 2022, 04:18
Регистриран потребител #35698
Регистриран: вт май 04 2021, 08:28
съобщения: 20
Ник - Corona Virus.
Сървър - SECTOR.BG Classic DUST2 #1 ANTI-COVID 18+
Причина - Aim
Доказателство / Демо - [натисни тук] - Още първите секунди се вижда как му трепери мерника .
Снимка от форума с датата и часа , в демото липсва команда "thetime" , разликата е не повече от 30 секунди . [натисни тук]

Наказан!

[ Редактирано ср апр 13 2022, 06:27 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35698}
DeLuSioNn^
пт апр 15 2022, 10:56
Регистриран потребител #33041
Регистриран: пт май 25 2018, 09:54
съобщения: 38
Ник. Grigorrrr
Сървър. Jailbreak.Extreme
Причина. Bez Причина Fre Kill
Доказателство с / [натисни тук]

Наказан!

[ Редактирано нд апр 17 2022, 06:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33041}
OBONGO NO WALL
нд май 01 2022, 06:23
Регистриран потребител #35880
Регистриран: сб авг 21 2021, 11:28
съобщения: 23
Ник: Un1mag1nabl3
Сървър: MASSIVE
Причина: Не спира да обижда и да провокирва по време на игра!
Доказателство: [натисни тук]

Невалидно!
ThugLife: По-сериозни доклади моля!


[ Редактирано нд май 01 2022, 06:46 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35880}
Cekin
нд май 01 2022, 11:34
Classic Admin
Регистриран потребител #28734
Регистриран: чт мар 05 2015, 08:35
съобщения: 6
Nick: Sllingshot*
Server Normal
Reason: Обижда
[натисни тук] - Линк за сваляне

Наказан!

[ Редактирано пн май 02 2022, 08:12 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28734}
URUS
чт май 05 2022, 08:10
Регистриран потребител #36236
Регистриран: чт яну 06 2022, 12:02
съобщения: 54
nick: velkatair
server: dust2 #1
reason: неправомерен slay
доказателството е към края на демото. [натисни тук]

Наказан!

[ Редактирано пт май 06 2022, 06:42 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36236}
velkatair
пт май 06 2022, 04:11
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 99
* 1./3/ Забранено е да мятате флашове пред съотборниците Ви и да пречите на играта на вашия отбор! Това включва:
/1/ запушване на вратите по картите;
/2/ флашване на отбора с цел дразнене;
/3/ каширане по картата и бавене на играта. Единия отбор има бомба, а другия трябва да я обезвреди - не забравяйте смисъла на играта!
Добро наказание, а гага няма да го коментирам КЛАСА, просто high skill и класа във веригата - отново
Странно как се наказва играч за неправомерен слай толкова нагло, докато има демо, че той е правомерен и същевременно админа ме слайва по същата причина, поради която аз съм наказан, че слайвам УРУД.
Тоест, трябва и на него да се махнат правата?
Между другото след неправомерен гаг и неправомерно наказание за слай реших да чилвам малко, и последва слай от "админска" страна..са нещо не разбрах..всеки ден всеки рунд едни и същи хора са последни по базите и Х включително и жалкия колектив, а аз, когато го направих 1 рунд - наказан.
Вие сте като тези в парламента, незнайно защо са там и с какво са доказали, че разбират от нещо, но обичащи да се изразяват и "наказват" другите.
Нямам оплаквания относно 1. неправомерен гаг 2. неправомерен слай и 3. неправомерно наказание, въпреки, че пича сам е качил демото как всеки рунд нарушава точка 3. Интересното е сега, след като той сам качва демо как нарушава правилата какви ще са последиците към него и админа? Аз знам - никви
Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти,
аз вече нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!
- Христо Ботев


Не е по темата. Следващия път пиши по образец
Въздържай се от епитети към други играчи

[ Редактирано нд май 08 2022, 09:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
pochti perfekten*
пт май 06 2022, 05:05
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 101
Разликата в двете ситуации е, че УРУС нямаше заложена бомба и имаше 40 секунди до края на рунда, докато ти 2 пъти поред имаше, умишлено с авп си седеше на другия лок, клечейки и чакайки за фраг. Първият път изби 3-4 човека и умря от време, вторият последвал беше след няколко рунда. Ако не беше този слей щеше да има и 3, 4 и тн такива случая. А за гага мисля, че няма какво да се коментира. Даже беше леко закъснял в случая.

[ Редактирано пт май 06 2022, 05:05 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
URUS
пт май 06 2022, 06:40
Регистриран потребител #36236
Регистриран: чт яну 06 2022, 12:02
съобщения: 54
@velkatair, искрено съжалявам, че ти отговарям, не исках да ти падам на нивото, а и това е тема за нарушители, която си има образец. Извинявам се за спама предварително!
Значи, първо, нито един играч от съвръва не може да те търпи. Второ, не знам какви комплекси избиваш и за какъв си се помислил, при положение, че това е една проста игра за развлечение и на никого не му зависи от теб живота. Трето, не спираш да провокираш всеки един от сървъра, явно това ти доставя удоволствие, незнайно защо. Четвърто, не знам къде съм нарушил правилата, явно живееш в някаква заблуда. На близо 50 секунди от края на рунда, дори БЕЗ заложена бомба, ти ме slay-ваш. Запушване няма как да има вече, това беше преди. За флашване на съотборници да не говорим просто, защото аз флаш почти никога не взимам, а и на демото не видях да съм флашнал съотборник. Но знаеш, понякога стават такива team флашове неволно, въпроса е да не е нарочно:) Играя като CT и мога където си искам да се скрия, защото моята работа е да пазя бомбите и при заложена бомба да тръгвам към нея, за да я обезвреждам. Не видях къде и как нарушавам правилата. Да не си сънувал случайно нещо, знам ли?! Разбирам, че си платил, мислиш се за велик и недосегаем, но ако изчакаш поне да ме kill-нат, не виждам къде е проблема. Мапа е 1 час Ще имаш достатъчно време да си цъкаш. Пето, тебе админа те slay-на, защото ти имаше ЗАЛОЖЕНА бомба и ти не отиде за нея, а се кри до последно за толкова важните фрагове, от които явно ти зависи живота. Напук на всичко, ти започна да играеш още по-мръсно след въпорсния slay от админа и започна да правиш детски номера. Не ти издържа явно слабата психика и лефтна. Да не говорим, че те и гагнаха. Не се прави на света вода ненапита, ако може Ясен си на всички какъв си. Като не ти харесва веригата, просто спри да играеш в нея, а не постоянно да мрънкаш по форума като някакъв 14-годишен пубер. Сървъри бол. Все някъде ще ти минат номерата Интересно ми е как всеки втори, които бива наказан започва да храни веригата, но си остава да си играе тук. Ми изтърпете си наказанието просто. Каквото и да си говорим сектора си е сектор, по-силна верига в БГ няма.
Съжалявам, че отделих толкова много време за теб, не си ми фактор, нито си ми на нивото. И за твое сведение с такива цитати не излеждаш по-умен, защото явно не си
И благодаря на админа "Ivancho Kalpazancho" за реакцията и разбирането. Дано все така си върши работата. Top админ

[ Редактирано пт май 06 2022, 06:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36236}
Vqra@sector
нд май 08 2022, 01:45
Регистриран потребител #36590
Регистриран: пн апр 25 2022, 04:22
съобщения: 3
Nick: Un1mag1nabl3
Server Normal
Reason: Обижда
Линк за сваляне [натисни тук]

Наказан!

[ Редактирано нд май 08 2022, 09:35 ]
Най-отгоре
{SENDPM=36590}
r6 - | GALAXY-S
нд май 08 2022, 03:58
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 35
Nick: Un1mag1nabl3
Server Normal
Reason: Обижда, провокира
Линк за сваляне [натисни тук]

Тоя явно е клиничен случай, жена му ли или го травмира или има комплекс останал от детските годики или просто толкова му е от господ, Колко пъти е гагван, наказван.. Гагвате го в масива идва в нормала да провокира, но не сме длъжни всеки път да търпим простотията която лъха от него.

Влиза на азтец_1.5 възможно най CT Map и започва да дразни веднъж,втори път провокация, лични обиди, семейни.. Не съм от хората които си траят и съм на принципа: на лай*ото трябва да му се показва къде му е мястото( извинявам се за репликата,но това е истината)
[натисни тук] <<<- Убива го момиче и почва да лае на момента
[натисни тук] <<- Втора провокация, след това почва да се прави на ощипана ученичка и да снима
[натисни тук] <<- Убиеш ли го, обижда и дори админ е викал: тоя е хак, тоя му подсказват.

На това нещо, Лично ще платя титлата пред ника му да е "Miss Sector", щото освен да мърмори и да се оплаква в сървъра друго не умее, а женски конкурс отдавна не е имало в Сектора.

Лудите в лудницата.

Наказан!


[ Редактирано нд май 08 2022, 12:27 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System