Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Furien
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бързо придвижване по стените във Furien чрез x-mouse
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
BLADE777
сб юли 07 2018, 01:43
Fun Staff
Регистриран потребител #2539
Регистриран: сб юли 11 2009, 10:08
съобщения: 43
Тъй като напоследък доста често ми се налага да обяснявам за настройките на програмата x-mouse реших да ви покажа как се прави и да си направите сами настройките без да се налага да обяснявам на всеки отделно. Да започнем с избора на бутон ,чрез който ще се придвижвате бързо по стените.Ако мишката ви има странични бутони препоръчвам ви да изберете някой от тях , но ако няма може да ползвате scroll-а като бутон и чрез натискането му да извършвате придвижването.След като вече сте решили кой бутон ще използвате го натискате и в x-mouse ще ви светне реда на съответния бутон както е на снимката


След което натискате падащото меню и от там избирате Simulated keys


След като изберете Simulated keys ще ви се отвори нов прозорец в който ще въведем кода за бързото придвижване по стените , който е {PRESS}{SPACE}{WAITMS 25}{RELEASE}{SPACE} и се избира от падащото меню с опциите(което е под реда на който пишем кода) 6 опция .След въвеждането на кода прозореца трябва да изглежда по този начин.


Натискате ОК и готово.
Относно бързото стреляне с пистолетите процедурата е същата само има малка разлика в кода който е {PRESS}{LMB}{WAITMS 40}{RELEASE}{LMB} и отново се избира 6 опция. Ето ви и скрийн как трябва да ви изглежда прозореца за бързото стреляне.



Това са настройките и се надявам , че без проблем ще си ги направите и сами.

[ Редактирано сб юли 07 2018, 01:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2539}
Uns70ppabl3
сб юли 07 2018, 08:13
Регистриран потребител #31916
Регистриран: пт мар 31 2017, 02:32
съобщения: 24
Това също е вариант, но при мен лично насича и не върви гладко по този начин. Всичко, което правя аз е да настроя избрания бутон на Mouse wheel up и си вървя гладко без засечки.

[натисни тук]

Хората, които нямат допълнителни бутони на мишката, трябва да си настроят middle button-a по същия начин и ще ходят бързо по стените натискайки(не въртейки!) скрола.

[натисни тук]

При някои по-стари модели мишки обаче и това не върши работа и няма начин да се постигне този ефект.

Посочените настройки се отнасят за всички, които скачат в цс-а с Mouse wheel up. Хората, които скачат с Mouse wheel down, трябва съответно да настроят него вместо Mouse wheel up.

Програмата си сваляте от линка, натискайки върху "latest version". [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=31916}
HepBeH1948
нд апр 12 2020, 08:03
Регистриран потребител #33949
Регистриран: пт сеп 20 2019, 06:02
съобщения: 20
Направих същото като на снимката и работи, но моят герой скача през цялото време, но в настройката за скачане не е същия бутон.

CTава дума за начина на Blade

[ Редактирано нд апр 12 2020, 08:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33949}
BLADE777
нд апр 12 2020, 09:47
Fun Staff
Регистриран потребител #2539
Регистриран: сб юли 11 2009, 10:08
съобщения: 43
При моя вариант за x mouse е настроено да се ползва ако за скок ти е space. Ако смениш бутона за скачане да е друг трябва да промениш и самия код и да гледаш за поставяне на правилната опция в падащото меню под кода - 6 - постоянно докато е натиснат бутона. Ако все още имаш проблем с x mouse ми изпрати на лс скрийн от x mouse и ми напиши с кой бутон скачаш и ще ти кажа как да го настроиш.
Най-отгоре
{SENDPM=2539}
CanT kill mE
пн ное 09 2020, 04:21
Регистриран потребител #33645
Регистриран: нд фев 17 2019, 05:54
съобщения: 4
Blade, нагласих си както трябва настройките за бързо стреляне, но не става
Най-отгоре
{SENDPM=33645}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System