Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb, StuntLife
Автор Отговор
pencheloti
пт май 22 2020, 07:26
Регистриран потребител #16868
Регистриран: нд яну 16 2011, 07:50
съобщения: 5
Ник в игра: pencheloti
Сървър в който искате да сте админ: WAR3FT [10LVL] [SaveXP]
Вашето име: Пенчо Радковски
Актуална снимка: качена на линка предоставен от форума
- качвайте тук - [натисни тук]
Години: 37
Време, което може да отделите за игра: 5-6 часа на ден
Град: София
С какво се занимавате: Предприемач - Собственик на Ескейп стаи
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: В ежедневието, в което желая средно по 20 човека да убия на ден точно този сървар ми дава утехата от която имам нужда. Играя CS от повече от 20 години но точно този mode ме върна в играта преди четири пет години. Винаги гледам да съм VIP потребител и да подпомагам този сървар, защото не мога да си представя живота без него. Като потребител често се дразня на играчи, които развалят играта и не познават правилата на сървара. Винаги искам отборите да са равностойни така че да се получава забавна игра. Не понасям обидите и не ги толерирам. Винаги съм справедлив и следвам пдословно правилата на играта, защото вярвам в законите и тяхното значение. Имам си и минуси, за съжаление не разбирам от хакове, не знам как се ползват и съответно как да ги хващам. Не познавам командите на сървара, но ако някои ми посочи четиво, не ми е проблем да се науча, стига да не е свързано с програмиране, тъй като това ми е изключително неприятна дейност.
Ще се радвам да стана част от екипа.
Благодаря ви за отделеното време за разглеждане на молбата ми.

Най-отгоре
{SENDPM=16868}
Str82DHeaD
сб май 23 2020, 12:55
Регистриран потребител #33157
Регистриран: ср юли 18 2018, 02:46
съобщения: 4
Вашето име: Ивайло
Актуална снимка: профилната
Години:34
Време, което може да отделите за игра: Предимно вечер към момента - 3-5 часа.
Град: София
С какво се занимавате: Linux System Administrator
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Коректно отношение към потребителите, както и съпорт на сървърите, ако е необходимо А и късно през нощта често няма админи и се усеща липсата тогава.

[ Редактирано ср май 27 2020, 09:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33157}
Waffen-SS | DDeMoH
сб май 30 2020, 11:53
Регистриран потребител #34747
Регистриран: нд апр 26 2020, 05:10
съобщения: 8
Ник в игра: foK
Сървър в който искате да сте админ: GunGame [Combos] 18+
Вашето име: Стоян
Актуална снимка: Ще я дам при поискване от главен на лично.
Години: След няколко дни 18
Време, което може да отделите за игра: 4-5 часа на ден.
Град: Бургас
С какво се занимавате: Предимно с учене за сега.
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: По-спокойна и приятна игра.Съдействие на играчите при затруднения във връзка с играта.Разрешаване на спорове и конфликти между играчи!

[ Редактирано сб май 30 2020, 11:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34747}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF