Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
WelcomE~
чт юли 08 2010, 11:43
Регистриран потребител #12
Регистриран: чт фев 19 2009, 09:54
съобщения: 1696
Американците създали компютър, който пресказвал бъдещето. Барак Обама решил да го попита:
- Ще има ли трета световна война?
- Да.
- Ще я има ли Америка?
- Да.
- Мойте близки ще бъдат ли живи?
- Да.
- А аз ще бъда ли жив?
- Да.
Обама решил да си направи майтап и попитал:
- А колко ще стува Кока-Колата след войната?
- Три рубли.
Най-отгоре
{SENDPM=12}
marip
ср юли 14 2010, 01:26

Регистриран потребител #3020
Регистриран: пт юли 17 2009, 06:15
съобщения: 83
Слонът стъпил в един мравуняк. Мравките се покатерили на него.Слонът разтърсил глава и те изпопадали. Останал само Пешо.Другите мравки започнали да викат:- Удуши го, Пешо!Слонът побягнал. След малко клон съборил Пешо.Той се върнал при другите и те го попитали:- Къде е слона?- Избяга.- Лъжеш, Пешо, още дъвчеш! :D (rofl)
Най-отгоре
{SENDPM=3020}
[No]Vla
ср юли 14 2010, 02:32

Регистриран потребител #5616
Регистриран: сб авг 15 2009, 07:02
съобщения: 148
В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали:
- В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
- Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!!
Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях.
Втори повикали французина и му казали:
- В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
- Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я!
И него го скъсали.
Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали:
- В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и са развикал:
- Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката!
Най-отгоре
{SENDPM=5616}
BuTaMuH
ср юли 14 2010, 03:40
Регистриран потребител #3121
Регистриран: нд юли 19 2009, 12:28
съобщения: 35
Манго и Айше си вървят по улицата и малкото цигане тича около тях, по едно време скочило в една локва и се окаляло цялото. Тогава Айше попитала Манго:
-Манго, ш го къпем ли или ша прайм ново ...
...................................................................................



Катаджия спира кола за проверка. Обикаля около автомобила и търси нещо да се закачи за да смъкне пари.
- Гумите ти са добре ... калобрани имаш ... стоповете са наред ...
фаровете светят ... аптечка, пожарогасител, триъгълник имаш ли?
- Имам - казва шофьора, отваря багажника и показва нещата
- Колата минала ли е ГТП?
- Минала е - казва шофьора и показва документите
- А "Гражданска отговорност" и винетка?
- Имам - отговаря човека и ги показва
- Ехе-е-е-е-е ... ама ти май за всичко редовен ще излезеш а?
- Ами така трябва да бъде - ентусиазирано отговаря шофьора
- Хмм ... а радио в колата имаш ли? - пита полицаят
- Имам - казва човека и го пуска
- Я ми намери радио "Веселина"
Шофьорът намерил станцията и усилил звучащата там чалга. Полицаят закършил снага в бурен кючек и танцувайки се приближил към шофьора.
- А сега лепни една двайсетачка на челото ми и си заминавай ...
Най-отгоре
{SENDPM=3121}
marip
чт юли 15 2010, 01:53

Регистриран потребител #3020
Регистриран: пт юли 17 2009, 06:15
съобщения: 83
- Що е то - влиза сухо, излиза мокро, носи удовлетворение и радост?

- Пакетче чай.

Дъвка
Най-отгоре
{SENDPM=3020}
BuTaMuH
чт юли 15 2010, 04:14
Регистриран потребител #3121
Регистриран: нд юли 19 2009, 12:28
съобщения: 35
Иванчо бил ратай при дядо поп.Дядо поп имал три дъщери.Една сутрин дядо поп казал на Иванчо:
-Иванчо,ставай стягай се, ще ходим да копаем лозето с попадията.
Станал Иванчо приготвил се, натоварили каруцата и тръгнали.Отдалечили се не много от къщата и видяли,че са забравили мотиките.
-Иванчо,скачай от колата и отиди да ги донесеш!-казал дядо поп-те са зад вратата.
Върнал се Иванчо в къщи и гледа трите дъщери на попа и им казал:
-Дядо поп каза да ви опъна и трите!
Те обаче не му повярвали и тогава Иванчо се провикнал:
-Дядо Попе, и трите ли?
-И трите,и трите!-отвърнал дядо поп.


.......................................................................................


Решили служителите в пощата да видят какво си пишат хората и отворили едно писмо. То било от Иванчо до Дядо Коледа:
Скъпи Дядо Коледа, знам, че ти винаги си ме подкрепял, въпреки че майка ми умря когато бях на 7, а баща ми ни напусна когато се родих и знам, че ще ми донесеш за коледа едни ръкавички, едно шалче, една шапчица и едни ботушки.
На служителите в пощата им станало много гадно, понеже знаели, че няма Дядо Коледа и решили да съберат пари и да му купят тези работи. Но парите не стигнали за ботушките и въпреки това те пратили останалите работи.
След няколко дена получават обратно писмо от Иванчо до Дядо Коледа:
Скъпи Дядо Коледа, мерси много за ръкавичките, шалчето и шапчицата, много са хубави. Знам, че и ботушките си ми пратил, ама онея педераси от пощата са ги свили.

......................................................................................

Отива нова учителка в 5а клас. Още от вратата Иванчо казва
- Г-це ще ви сбъркам от ебене!
Разплакана г-цата отива при директорката и й разказва какво се е случило директорката казва
- Да не е едно момченце със синя блуза?
- Да.
- И сys зелени панталонки?
- Да!
- И с черна коса?
- Да!
- И със сини очи?
- Да!
- Е ми ще ви ебе тогава!!!!
Най-отгоре
{SENDPM=3121}
BuTaMuH
чт юли 15 2010, 04:27
Регистриран потребител #3121
Регистриран: нд юли 19 2009, 12:28
съобщения: 35
- Иванчо, вземи да оправиш бойлера, че няма топла вода - казала Марийка.
- Марийке Ма, аз да не сам водопроводчик!!!
- Иванчо, крушката изгориа. Ще я смениш ли?
- Марийке Ма, аз да не сам ел техник!!!
На другия ден Иванчо се прибира крушката сменена в банията тече топла вода и пита Марийка:
- Марийке, кой оправи водата и крушката?
- Комшията бе, Иванчо.
- Марийке колко му плати???
- Ами той ми каза да му направия торта или да му направия ЕДНА СВИРКА.
- И ти какво направи ли му торта???
- Иванчо Бе, аз да не съм сладкарка.

......................................................................................

Иванчо на голям купон у приятели. Гостите са много, купонът върви прекрасно, само момченцето на стопаните се мота в краката им и определено пречи. Иванчо го хванал за ръката, казал му нещо, отишли в детската стая, той се върнал и до края на купона малкият не се появил. Като си тръгвали, стопанката пита Иванчо:
- Ти си много голям педагог бе! Кво направи с моя палав Гошко, че така си играе още в неговата стая?
- Хм, нищо особено. Показах му как се правят чикии..


......................................................................................


Видимо пиян студент влиза на изпит и едвам профъфля:
- Гусн профешор, шшжжеее исзпиптате ле един пиян сжтудентт?
- Ми ше изпитам , що да не изпитам.
- Момччета..... ввнесете го!

.........................................................................

На няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях
да върви страхотна мадама.
Когато се срещнали, я попитали:
- Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш,
решаваш ти какво да правим.
- Добре. Става!
Тръгнали те към общежитието и влезли в стаята на единия от младежите.
- Какво е това: мъничко червеничко с черни точки?
- Слон!
- Не позна! - и й се изредили всички.
- Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки?
- Слон!
- Пак не позна! - и пак минали всички.
Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули:
- Моля те, кажи калинка!
- Слон!

..................................................................................................


Баща посъветвал сина си студент:
- Сине, като ти трябват пари за учението, пиши ми че са за учението. А като ти потрябват за любов, пиши че са за лов.
- ОК!
Минало известно време и сина пише:
"Тате, прати ми 20 лв. за тетрадки и 50 лв. за лов...".
Пак след време:
"Тате, прати ми 20 лв. за тетрадки и 50 лв. за лов...".
Това се повторило неколкократно. В един щастлив ден:
"Тате прати ми 20 лв. за учебници, 50 лв. за храна и 300 лв. да си оправя пушката".
Отговор на писмото:
"Сине, ето ти 70 лв., ама 300 за пушката няма да ти дам! Да си гледал накъде си стрелял!".
Синът възмутен:
"Тате, прати ми 300 лв., за да не си дойда! Ако си дойда, от мен ще го прихване прислужницата, от нея - ти, от тебе - мама, от мама - градинаря, от градинаря - сестра ми, а хване ли го сестра ми, тежко и горко на целия град...".

...........................................................................................

Дмата студенти по атомна физика имали през семестъра само шестици и убедени в своите знания, решили преди изпита не както всички останали, да седнат да преговаря и да учат, ами да се напият като свине. След въпросната вечер, се събуждат на другата сутрин много след като е минал изпитът. Знаейки какво ще ги направят техните родители решили да се помолят на изпитващия да им даде втори шанс, като се извинили с това, че са ходили до далечно място и на връщане са спукали гума, а са нямали резервна и е трябвало да се прибират на стоп. Склонил се преподавателя и им дал втори опит. Идват в определения ден двамата изяли учебниците с кориците. Разделил ги изпитващия в две стаи отделни всеки сам, след което им дал изпитните листовки.
Първи въпрос 5 точки:
От какво е изградено ядрото на атома?
- Хехе, това е много лесно - помислили си двамата студенти.
Втори въпрос 95 точки:
Коя гума сменяхте?

....................................................................................................

Студент отива до личния си лекар за да си вземе бележка че е избягал от лекцйи!
- Докторе, много ме боли корем..
- Ако си дошъл за бележка, няма да ти дам... - отговаря докторът.
- Не точно, но ме е срам да кажа боли ме кура докторе.
- Ахм.. сваляй да видя какво ти има...
Барал докторът, барал.. и накрая казал на студента:
- Абе нищо ти няма!
При което ученика му отвърнал:
- Знам, но поне като не ми дадете бележка да ме хванете за кура.
Най-отгоре
{SENDPM=3121}
WelcomE~
вт юли 20 2010, 09:36
Регистриран потребител #12
Регистриран: чт фев 19 2009, 09:54
съобщения: 1696
Ххахаххахахаххахахаххахахахх
Най-отгоре
{SENDPM=12}
R..PSkoBarA
вт юли 20 2010, 10:34

Регистриран потребител #14397
Регистриран: сб яну 02 2010, 06:37
съобщения: 213
ахахах
Най-отгоре
{SENDPM=14397}
WelcomE~
чт юли 22 2010, 01:51
Регистриран потребител #12
Регистриран: чт фев 19 2009, 09:54
съобщения: 1696
Седи осъден на смърт в килията. Време е вече да дойдат за изпълнението на присъдата. И изведнъж влиза при него в килията група хора. Един от тях казва:
- Ние подадохме обжалване по вашето дело, разгледаха го и ви оправдаха - сега сте свободен.
Осъденият направо заплакал от радост, прегръща всички, ръкува се. Обажда се и една жена:
- А ние от обществото за правата на човека заради причинените морални щети ви компенсираме с един милион долара.
Осъденият вече съвсем се побъркава от радост и не знае какво да каже, когато един казва:
- Виждате ли червената лампичка - усмихнете се, снима ви скрита камера.
Най-отгоре
{SENDPM=12}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System