Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SweetB
ср май 27 2020, 06:42
Регистриран потребител #33260
Регистриран: пт сеп 07 2018, 06:34
съобщения: 240
Рота от шопи. Командирът дава заповед:
- Отляво надясно - преброй се!
и почват:
- Първи!
- Я до него!
- Он до мене!
- Я сам до тех...

- Толкова години сте женени с жена ти, а колкото пъти ви срещна в града винаги се държите за ръка. Възхищавам се на чувствата ви!
- Ако я пусна веднага ще купи нещо

- Скъпи, да не би да искаш да кажеш, че съм проклета!?! - Не, бе, мила, просто, ако беше мома, затворена в пещера от змей, юнаците щяха да се надпреварват да се бият с тебе за да спасяват змея!!!

[ Редактирано пн фев 06 2023, 12:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33260}
The signal from the dream
нд май 22 2022, 05:28
Регистриран потребител #36544
Регистриран: нд апр 03 2022, 04:44
съобщения: 17
Имало едно време преди доста часове и секунди минути и прескачащи огън времена , времена на сити и богато освинени свине , свинете си имали имена Делиан Пеевски , Бойко Борисов , Гешев , Волен , Каракачанов , Копейкин , путин , байдан , папата и още няколко преподобни на съвремената идеология за разум под проклетия закон измислен да господстват свинската сгант . Така вица до тук е смешен . Обаче по време на влизането на една идея да се премахне кораба , който плавал към без дъно яма се чул глас от небето и свините забравили да пуснат грохут към одвъдното , там от където свещената ярма била полезно забъркана от праведния се явил последния замърсител на кочината .
Той извикал със силен глас и презовал свините да се изгрохтят с трясак от свинщина да покажат яросния си подъл ХОд . Изненадан от подхода на свините , че грухтенето било не като на свини акато на прасета преди клане ножа се забил в ярмата !
Най-отгоре
{SENDPM=36544}
pwns
пн май 23 2022, 08:42
Регистриран потребител #36565
Регистриран: пн апр 11 2022, 08:34
съобщения: 12
Нещо по темата за Qkob
Обява в бар:
- Поради нуждата от социално дистанциране барът работи с 1/3 от възможностите си. Затова, най-учтиво молим, тези, които не могат да пият за трима, да напуснат и да отстъпят място на професионалистите!
Най-отгоре
{SENDPM=36565}
URUS
пн май 23 2022, 09:43
Регистриран потребител #36236
Регистриран: чт яну 06 2022, 12:02
съобщения: 54
В дискотеката младеж ще сваля засукана мадама.
- Как е маце....от тук ли си?
- Hi, nice to meet you.
- Къв Митю ма , Стамат съм аз...
Най-отгоре
{SENDPM=36236}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System