Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
KVAZIM0D0
пт яну 12 2024, 01:52
Регистриран потребител #37490
Регистриран: пн ное 13 2023, 08:00
съобщения: 4
Тъй като последно време Massive вечерта е 32/32 нон-стоп и аз и още хора не може да влезем с часове в съвръва имам няколко предложения 1. Или да се сложи някъв плъгин който киква троловете които за 15-20 мин са по 5-6 фрага и са дошли на маса в сървъра , с едната ръка държат мишката с другата режат луканки и са на 5-та ракия 2. Или Да се сложи някъква допълнителна екстра за 5-6 лева с лимитиран брои която да прави слот и киква супер випа
Не може играчи който правят по 50 над фрага на мап и са дошли да играят играта да не влизат с часове в сървъра , защото безработните пияници и тролове са налазили в сървара от 5 часа и е 32/32 до 10 вечерта и използват сървъра за skype да говорят кой каква салата е направил, кой колко ракия е изпил ,колко набил детето си
"Светкавично бързо влизане дори при пълен сървър!
Писнало ти е да чакаш докато се освободи местенце в любимият ти сървър?
Няма проблем! Чрез резервираният слот ще можеш да влизаш дори при пълен сървър когато си поискаш" Не знам защо лъжете с тва светкавично влизане , тука последните 4-5 дена хората с които съм в теамспеак не влизаме по над 50 минути в съвръра

[ Редактирано пт яну 12 2024, 02:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37490}
SiXARA
пт яну 12 2024, 07:26
Регистриран потребител #28625
Регистриран: пт фев 13 2015, 08:20
съобщения: 91
От сега ти го казвам, че това твойто обръщение няма да го бъде! Първо, не мисля, че някой ще е съгласен да си е дал парите за суперВипа, и да бъде кикнат. И 2-ро, крайно токсик обръщение! 3-то Нямаш никакво отношение, към абсолютно никого! Скоро се опита да ме тролиш, аз не ти обърнах внимание, и спря да пишеш. Ще те помоля, да спреш да си правиш труда, да ми пишеш каквото и да било, засечем ли се в сървъра, просто си играй играта!

[ Редактирано пт яну 12 2024, 07:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28625}
SleepWalker
пт яну 12 2024, 11:29
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Здравей, както може би се досещаш, това е общност. Всеки тук влиза да разпусне и да обмени някоя друга приказка с останалите. Конкретно за Масива, 2/3 от играчите в него се познават и лично. Сам се сещаш, че няма как да си мълачт и да не споделят нищо, а и все пак не сме на турнир с награден фонд, а играем за развлечение.  Не знам от кога точно играеш тук и дали си играл преди, но абсолютно всяка зима положението в масива е 32/32 вечерно време, особено през почивните дни.  
 
По второто ти предложение, то е технически невъзможно. Когато сървъра е 32/32, то това означава, че всички игрални слотове са заети и дори ние админите не можем да влезем, след като няма свободен слот - също чакаме за място. Виждам, че си цитирал и текст от описанието на ВИП екстрите. Явно обаче не си прочел хубаво какво пише там, а именно:
 
написа ...
последният влязъл без тази екстра автоматично ще бъде изритан и ваше височество моментално ще се намести на негово място
 тоест, докато има хора без ВИП Резервиран слот, то те ще бъдат киквани от такива със, а когато всички в сървъра са с резервиран слот, то вече няма кой да бъде кикнат, защото всички слотове са заети от играчи, които са платили за тях. 

п.п. Подходът ти е тотално грешен и неуважителен към останалите.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
bruteforce
сб яну 13 2024, 09:09
Регистриран потребител #37548
Регистриран: сб дек 30 2023, 07:50
съобщения: 5
Квазимодо , приятел на всички ни се е случвало да почакаме .. също така доста неуважително и арогатно държание , няма как примерно някой които си е платил, но не е много добър да бъде "изритван" заради "pr0" като ваше височество абсолютно напротив , има хора в сервера влизат да разпуснат след тежкия работен ден, какво пречи , че са обсъдили темата с "ракията и салатата" повечето играчи са над 33+ мисля , че е съвсем нормално вечерта да сипят ракия а не сок от вишна! Хубав ден дано не си останал с впечатление, че те обиждам

[ Редактирано сб яну 13 2024, 09:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37548}
r6 - | GALAXY-S
вт мар 26 2024, 11:13
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 34
Kobri, едно предложение: Пусни Всички карти от mapcycle на массива на вот тук и някой периодично да се махат/добавят.

В момента има някакви извращения които не приличат на нищо (много врати, много коридори, тераси абе трагедния) и хората за 5-10 мин лефтят.

Това остана последния сървър класически от както Нормала го премахна и запази поне там по старите карти най-вече играните и предпочитани карти.

Всеки ще каже искаме нещо ново, ново и като изиграете 5 минути след като сте го избрали и излизате и отивате в д2.

Който иска разнообразие да отиде в Масакрето, рядко влизам, но вечерно време 9-10 часа от фул сървъв 32/32 за минути се изпразва.



[ Редактирано вт мар 26 2024, 11:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Kobri
ср мар 27 2024, 09:52
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Ще пуснат тема-анкета, но мапсайкъла наскоро го позачистиха ив момента е това:

de_amr
de_crossfire_sector
de_dust_m2
de_mirage_32
de_berzerker
de_cevo_concrete2
de_tuscan32
de_cpl_mill_32
de_core_beta5
de_reallite
de_cbble
de_train32
de_cloister
de_duhran
de_dust4ever
de_avangard
de_redcity
de_inferno
de_inferno2se
de_ironblood
de_abaddon
de_piranesi
de_elite_zone
de_csgothic
de_sultan
de_aztec
de_bruteforce_sector
de_massacre32
de_dust2

Картите за които говориш фигурират ли горе? Да не се окаже че сами си ги номинирате
Най-отгоре
{SENDPM=45}
ONE ABOVE ALL
ср мар 27 2024, 05:22
Регистриран потребител #37570
Регистриран: пн яну 15 2024, 02:28
съобщения: 14
Моето предложение е да се пусне втори масив както е направено с дъст2 сървърите (1,2,3) Дори може да се пробва различен подход като мод да не е същия.
Най-отгоре
{SENDPM=37570}
r6 - | GALAXY-S
ср мар 27 2024, 10:30
Регистриран потребител #35563
Регистриран: ср мар 10 2021, 02:00
съобщения: 34
Кобри май ме разбра погрешно визирах масива, не Масакрето

Защото мапсайкъла който си поставил не е от масива

Ето тези които са проблемни карти и изпразват съвърите:
De_fact
De_agrena
De_vine
De_zook
De_kgb_map

Най-отгоре
{SENDPM=35563}
Kobri
ср мар 27 2024, 11:13
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
ONE, за масакрето май не си разбрал

галакси, това е мапсайкъла на масива, но има и списък с карти достъпни за номинация:

de_zook
de_kgb_map
de_bretonia
de_fact
de_amr
de_aztecbridge
de_nuke_2006
de_larocca_beta
de_crossfire_sector
de_lite
de_dust_m2
de_agrena
de_barcelona
de_dust_castle
de_mirage_32
de_valpo2
de_berzerker
de_nizer
de_dust_pcg_b14
de_lion
de_azara_final
de_tuscan32
de_cpl_mill_32
de_cpl_fire_32
de_clan3_heat
de_core_beta5
de_reallite
de_arabica
de_vine
de_plaka
de_cbble
de_train32
de_cloister
de_duhran
de_dust4ever
de_avangard
de_redcity
de_inferno
de_inferno2se
de_ironblood
de_abaddon
de_elite_zone
de_csgothic
de_sultan
de_aztec
de_bruteforce_sector
de_massacre32
de_losttemple
de_mascot
de_rebel
de_russka32
de_aztec2003
de_dust_battle
de_deltareid_sr_b8
de_korfez32
de_mix_oldcity_b
css_nuke2
css_mirage_go
css_overpass
de_cup1_brutesmaps
css_cache
de_cevo_concrete2
de_dust2
Най-отгоре
{SENDPM=45}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System