Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Дискусии :: Общи теми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за пускане на Бейсбилдър сървър.
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
trevata
нд фев 19 2017, 02:10
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Здравейте!

Гледам, че бая сървъри сте пуснали, за което адмирации. Повече сървъри, повече разнообразие, повече хора.

Предлагам, да пуснете и един Бейсбилдър сървър. Знам, че няма безкрайно място, но например може да спрете Soccerjam сървъра да кажем. Едно, че не е много игран, друго, че риташ една топка.... това хептен вече не е цс. А и зомби бейсбилдър, изисква да кажем 20 слота, които ще са напълно достатъчни, дори 18 може.
Бейсбилдъра от своя страна е много добър мод, стига, да не е някоя изгъци, както са повечето в момента.
Аз лично апелирам към 6.5 мод.

Там елементите са застопорени и се движат плавно. В другите модове, да кажем тия с ъпгрейдите на хората и зомбитата, са пълен леш. Ако си ценител на тоя мод, няма как да ги играеш, защото при пълен ъпгрейд, зомбитата скачат до небесата и са невидими на практика и въздушните бази стават неизпозваеми и т.н. Друго, че трудно си правиш база, понеже като приближиш до теб елемента, той се движи нагоре и надолу.

Има един латвийски сървър, който е с мод 6.5 и има вип меню. За хората, то е, че могат да си взимат допълнително оръжие или 150 кръв, или скорост.
За зомбитата е, че могат да си взимат гравитация, независимо кой клас зомби са или 1 500 кръв, или определена невидимост.
Ето така може да го направите, за да вкарате и там вип меню.
По мое мнение, ще се играе много, особено тук.

Аз обяснявам, все едно ще се пуска вече и е решено, но просто исках да ви кажа, че ако смятате да приемете предложението, нека е 6.5 мод. В противен случай, има изобилие от сървъри с другите модове, които са както казах, много зле. Там играят предимно лапета.

Както и да е... ще чакам отговор от човек, който може да ми каже, дали имаш шанс, да се получи това, което предлагам.
Благодаря!

[ Редактирано нд фев 19 2017, 06:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
skrt!
нд фев 19 2017, 03:14
Регистриран потребител #31788
Регистриран: чт фев 16 2017, 10:00
съобщения: 5
+1
Най-отгоре
{SENDPM=31788}
BaDaZz
нд фев 19 2017, 04:01
Регистриран потребител #25857
Регистриран: вт дек 24 2013, 12:05
съобщения: 358
За зомбие басе буйлдер сървър най-добрата версия е 7.2 BY Tirrant. Другите са пълна боза,ем ,че и треперят предметите когато се слагат,ем ,че са набутани с items.
Най-отгоре
{SENDPM=25857}
trevata
нд фев 19 2017, 06:13
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
BaDaZz написа ...

За зомбие басе буйлдер сървър най-добрата версия е 7.2 BY Tirrant. Другите са пълна боза,ем ,че и треперят предметите когато се слагат,ем ,че са набутани с items.


Версия 6.5 според мен е най-добре, точно поради причините, които ти изтъкна:
1. Не треперят предметите въобще
2. Няма никакви итеми. Като казвам никакви, значи никакви.

Ако те искат, могат да си добавят голден ак, който да струва да кажем 10 000. 10 000 се събират трудно и можеш да си вземеш голден само 1 път на 1 мап, горе долу така се пада.
Отделно, могат да сложат ВИП итеми, както съм посочил горе, но само да не се прекалява, защото в повечето сървъри, имат по 20 итема.. някакви си мини смешни, дето ограничават шанса на зомбитата, някакви год модове и тем подобни неща, които губят смисъла на играта.

Въобще, мода ще е трепач и ще има доста хора според мен.

[ Редактирано нд фев 19 2017, 06:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
ludata kPaBa-PoKeP
нд фев 19 2017, 07:10
Регистриран потребител #24758
Регистриран: чт юли 25 2013, 10:25
съобщения: 162
Както на скоро вметнах, аз съм напълно за [натисни тук]

- Браво за обяснението , предполагам че доста си на "ТИ" но темите се повтарят ( моля моята да бъде изтрита ) и естественно админите да помислят сериозно над предложението
Поздрави !
Най-отгоре
{SENDPM=24758}
trevata
пн фев 20 2017, 12:59
Регистриран потребител #21728
Регистриран: чт юли 05 2012, 01:35
съобщения: 160
Ами играл съм го много отдавна и съм му бая голям фен. Преди 7,8 години имаше един уникален мод, ама наистина уникален, защото не можеше да си го теглиш от тука и от там, а можеше да го имаш, само ако дадеш 30 долара и си го купиш.
Един пич го беше направил.
Мода на практика прилича на тоя 6.5, за който говоря, само че имаше ъпгрейди за зомбитата, но такива ъпгрейди, които са уравновесени. Като вдигнеш мах гравитация, ако си ДЖЪМП зомби да кажем, скачаш с гравити от сорта на 400 да кажем.
Имаше магазин за хората.
Едно от нещата беше, че може да зареждаш 2 пъти по-бързо. Другото беше, да нямаш откат. Имаше и две неща за повече дмг да вкарваш.
Зомбитата имаха 3 неща.
При взимане на едното, мерника ти се клатеше и все едно си замаян.. гледаш нагоре, настрани, но само не и в зомбито и на практика не можеш да го цепиш за 3 секунди някъде, другото беше, че колкото патрони ти вкарват, толкова по-бързо ти се вдига кръвта. Това пак за отрицателно време.
И всичко това ставаше с кредити от убийства, които печелиш.

Имаше и едно /chance . Това, като го напишеш, като си станал от човек - зомби, имаш някакъв шанс да станеш отново човек. Не е голям разбира се, но понякога имаш късмет, защото антидоа като итем, разваля играта, понеже може да се взима 3,4 пъти да кажем.

Мода беше крайно уравновесен и беше единствен у нас. Ако успеят да го намерят и сложат такъв, сървъра ще е пълен през целия ден, че чак до късно вечер с тия 18 - 20 слота, които предлагам аз.

И нека темата,която си пуснал остане.. да видят все пак, че немалко хора искаме подобен мод

[ Редактирано пн фев 20 2017, 01:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21728}
KllrD
пн фев 20 2017, 07:13
Регистриран потребител #7289
Регистриран: вт авг 25 2009, 08:49
съобщения: 44
Имаше преди време Zombie BB, но беше спрян поради куп причини и бъгове в мода ! А в момента не виждам никой от екипа който да разбира до толкова от самия мод за да се пусне. Преди NOK се занимаваше с този мод и беше супер !
Ако този мод се завърне аз ще съм първия който ще си вземе ВИП Слот !!!

[ Редактирано пн фев 20 2017, 07:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=7289}
Unlimited Power Protestira6t
пн фев 20 2017, 07:21
Регистриран потребител #26777
Регистриран: чт апр 24 2014, 07:45
съобщения: 32
KllrD написа ...

Имаше преди време Zombie BB, но беше спрян поради куп причини и бъгове в мода ! А в момента не виждам никой от екипа който да разбира до толкова от самия мод за да се пусне. Преди NOK се занимаваше с този мод и беше супер !
Ако този мод се завърне аз ще съм първия който ще си вземе ВИП Слот !!!

Грешка!Аз ще съм първия хахаха. Иначе съм за

[ Редактирано пн фев 20 2017, 07:22 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26777}
sdadafdsfsdfwfwef
пн фев 20 2017, 07:36
Регистриран потребител #30625
Регистриран: ср апр 27 2016, 07:36
съобщения: 9
И аз съм ЗА!!!! През 2010, 2011 много го играех :d
Най-отгоре
{SENDPM=30625}
Mariqn
пн фев 20 2017, 07:59
Регистриран потребител #21938
Регистриран: пт юли 27 2012, 12:10
съобщения: 66
Само след мен деца мой
Най-отгоре
{SENDPM=21938}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System