Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
aulin
чт мар 16 2017, 07:51
Регистриран потребител #27485
Регистриран: вт авг 26 2014, 01:15
съобщения: 7
Здравейте,

От доста време играя в сървърите на Сектор, но рядко съм участвал във форума. Наскоро от сървъра Classic Dust 2 беше премахнат 32-ият слот, като по този начин се елиминира възможността някой от играчите да се "бъгне". Според мен това беше перфектно решение на проблема и сървърът стана много по-привлекателен за игра.

Преди малко забелязах, че отново е върнат 32-ият слот, т.е. отново на дневен ред е "бъгването". Това е изключително неприятно както за играча, който е бъгнат, така и за всички терористи в сървъра. Искрено не разбирам защо отново беше добавен този прокълнат слот. Ясно ми е, че никой не ми дължи обяснение, но като човек, който от дълги години играе в сървъра, включително допринася чрез плащане, смятам, че заслужвам да науча причината за тази промяна, която неминуемо ще се отрази негативно на сървъра.

Поздрави на всички!
Най-отгоре
{SENDPM=27485}
Mortuary
чт мар 16 2017, 08:19
Регистриран потребител #27046
Регистриран: чт юни 05 2014, 11:10
съобщения: 265

Здравей! На първо място, ти благодаря за интелигентното изказване. Надявам се всеки потребител да взема пример от теб, когато иска да изрази неудовлетворението си от нещо. На никого не е приятен въпросният бъг, но единственото решение на проблема е премахването на 32 слот. Премахването на 32 слот, обаче, тегли сървъра доста по-надолу в класацията на геймтракера. Това, от своя страна, оказва дългосрочно отрицателно влияние върху посещаемостта на сървъра и на веригата като цяло. С най-голямо съжаление ти съобщавам, че за момента най-вероятно ще остане така и се извинявам на всички засегнати от името на екипа. Поздрави и на теб, и още един път благодаря за адекватното отношение.


[ Редактирано чт мар 16 2017, 08:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
aulin
чт мар 16 2017, 08:27
Регистриран потребител #27485
Регистриран: вт авг 26 2014, 01:15
съобщения: 7
Благодаря за адекварния отговор, макар и да не ми се харесва, сега поне аз и другите играчи сме наясно защо е върнат слотът.

Приемаме фактите и продължаваме

Успех!
Най-отгоре
{SENDPM=27485}
sssinit
пт мар 17 2017, 08:44
Регистриран потребител #30114
Регистриран: ср яну 27 2016, 09:45
съобщения: 25
На никой не му пика, как се чувства потребителя в сървърите, важното е да има популярност.... А точва, че на радара има фалшива точка и си мислиш, че на това място има твой, отиваш там и срещу теб 20 от другия отбор.И това,че предишните врутки си събирал пари за оръжие и си ги пропилял, затова че трябва да има популярност. Да не говорим за бутаницата, която е отвратителна.
Най-отгоре
{SENDPM=30114}
Kobri
пт мар 17 2017, 11:38
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Пичове пука ни обаче д2 е входната точка за нови играчи а за съжаление най-добрият източник е геймтракер класацията, като там в топ50 абсолютно всички сървъри освен нашите са с 32 слота и всевъзможни реклами.

Просто се налага периодично когато се срине ранка прекалено много да се пуска за 32ма, иначе през останалото време ще си е за 31 не се притеснявайте
Най-отгоре
{SENDPM=45}
sssinit
пт мар 17 2017, 01:58
Регистриран потребител #30114
Регистриран: ср яну 27 2016, 09:45
съобщения: 25
Kobri написа ...

Пичове пука ни обаче д2 е входната точка за нови играчи а за съжаление най-добрият източник е геймтракер класацията, като там в топ50 абсолютно всички сървъри освен нашите са с 32 слота и всевъзможни реклами.

Просто се налага периодично когато се срине ранка прекалено много да се пуска за 32ма, иначе през останалото време ще си е за 31 не се притеснявайте


Kobri, какъв е смисъла от нови играчи, след като UP на FLexa няма да има. Аз в момента мога само dust2 да ви ползвам, както и много други играчи, които според мен не влизат във веригата ви, защото не им тръгва Flex-a?
Най-отгоре
{SENDPM=30114}
Kobri
вт мар 21 2017, 01:09
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Флекса в момента се използва само в 5 от 21 сървъра, като най-вероятно от класиците ще остане само в нормала.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
wyrko_o
вт мар 21 2017, 05:02
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
Kobri написа ...

Флекса в момента се използва само в 5 от 21 сървъра, като най-вероятно от класиците ще остане само в нормала.


И тогава ще разчитаме на добрата воля на всеки от играчите да не използва помагала ли?
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
elif
вт мар 21 2017, 07:49
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 85
wyrko_o написа ...

Kobri написа ...

Флекса в момента се използва само в 5 от 21 сървъра, като най-вероятно от класиците ще остане само в нормала.


И тогава ще разчитаме на добрата воля на всеки от играчите да не използва помагала ли?


Не се ли наяде,амиго? Спомняш ли си времената,когато играчите идваха в Сектор,заради качеството на играта,а не заради посещаемостта? Ще ми кажеш ли след тази промяна каква ще е разликата между ''Sector'' и другите вериги и моля те не ми излизай с ''зверските машини'' и ''никакъв лаг'',защото и това куца вече..
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
wyrko_o
вт мар 21 2017, 07:57
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
elif написа ...

wyrko_o написа ...

Kobri написа ...

Флекса в момента се използва само в 5 от 21 сървъра, като най-вероятно от класиците ще остане само в нормала.


И тогава ще разчитаме на добрата воля на всеки от играчите да не използва помагала ли?


Не се ли наяде,амиго? Спомняш ли си времената,когато играчите идваха в Сектор,заради качеството на играта,а не заради посещаемостта? Ще ми кажеш ли след тази промяна каква ще е разликата между ''Sector'' и другите вериги и моля те не ми излизай с ''зверските машини'' и ''никакъв лаг'',защото и това куца вече..


Добре, че ме подсети. Кобри, моля да погледнеш клипчето, което съм качил в темата създадена от мен в раздел "Помощ". Свързах се с доставчиците ми и казаха, че проблемът не е у тях. Един от техниците беше така отзивчив, че да отскочи до вкъщи, за да му демонстрирам и те така. Влизам в някакви домашарки, няма да изреждам имена, за да не прява реклама и странното е, че там този дразнещ проблем го няма. За да не си помислиш, че си измислям или, че хвърлям безпочвени обвинения те моля да погледнеш клипа.
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System