Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с твърде много забиване в играта
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
nAk yMpEx
ср окт 04 2017, 01:12
Classic Admin
Регистриран потребител #31178
Регистриран: вт сеп 27 2016, 10:00
съобщения: 45
Хорица, моля за съвет/помощ.
Проблемът ми е следния: От няколко дни, в който й сървър да влезна се скъсва да ми забива, през една секунда играта и не може въобще да се играе. Самият компютър ми забива много, независимо какво правя, дори в момента докато пиша това ми забива през 4-5 думи... С лаптоп съм на Тошиба, с Intel Core i7, по принцип е много бърз компютъра и с топ характеристики за лаптоп, не съм напълнил и 1/4 от паметта му, с Уиндоус 10 е, ежедневно проверявам за вируси и такива няма. И от нета не е защото и него го проверявам на спийд тест по няколко пъти на ден и си е на макс скорост. Имате ли идея от какво може да е това, много силно се съмнявам да е от играта, а на компютъра не мога да открия никакъв проблем. Ще съм благодарен на някакви съвети или помощ. За момента преинсталация на уиндоуса или играта ми седят, като крайни варианти
Най-отгоре
{SENDPM=31178}
christianKRAKEN.
ср окт 04 2017, 02:52
Регистриран потребител #31749
Регистриран: ср фев 08 2017, 08:32
съобщения: 60
Отиваш някъде на севриз за компютъри/лаптопи и го даваш да го преинсталират и да ти сложат качествено драйвъри и всичко останало, ако и тогава ти прави проблем вече ти е от интернета, но те съветвам да отидеш на сервиз и да го преинсталираш
Най-отгоре
{SENDPM=31749}
BaDaZz
ср окт 04 2017, 05:16
Регистриран потребител #25857
Регистриран: вт дек 24 2013, 12:05
съобщения: 358
Пробвай,като реснеш рутера(задържиш бутона му за повече от 15 сек.) На повечето рутери е малък бутон,който се натиска с нещо тънко.
Най-отгоре
{SENDPM=25857}
Rednex
ср окт 04 2017, 06:34
Регистриран потребител #13810
Регистриран: ср окт 28 2009, 08:43
съобщения: 183
Това тънкото дето викаш е да reset настройките на рутера, а не за рестарт
Най-отгоре
{SENDPM=13810}
Xfirb
ср окт 04 2017, 07:05
Staff & Forum Moderator
Регистриран потребител #31835
Регистриран: пт мар 03 2017, 12:04
съобщения: 75
аз се сещам само да провериш температурата каква му е ако е грее много почистване със смяна на паста... но това най добре пак в сервиз, и да видиш тази тема [натисни тук] за тестване на връзката към сектор, ако ти забива само когато играеш CS
Най-отгоре
{SENDPM=31835}
nAk yMpEx
чт окт 05 2017, 02:49
Classic Admin
Регистриран потребител #31178
Регистриран: вт сеп 27 2016, 10:00
съобщения: 45
Благодаря на всички писали тук. За сега ми се иска да избягвам преинсталирането на уиндоус, ако се стигне до там и сам мога да го направя, не е това проблема, искаше ми се да намеря решение, което да избегне това. Що се отнася до рутера, в интернет нямам забавяне и сечене, също така спийд теста не показва никакви проблеми, а лаптопа съм си го свързал с кабел към рутера за максимална скорост. Не мисля, че грешката е в рутера, но не мога да открия такава и в компютъра. При защитите, които има и характеристиките му, не виждам какво може да му е. При сканирането с уиндоус дифендъра, който си върви с оригиналният уиндоус не открива никакви заплахи, не използвам и 1/4 от паметта му, просто нямам логично обяснение, как от нищото стана така, при все, че си цъкам на него цс от 1 година може би, без никакви проблеми. Ще мисля, какво да правя, благодаря още веднъж за съветите.
Най-отгоре
{SENDPM=31178}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System