Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Временно премахване на античийта от Massive
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Do you have complexes
пн авг 07 2017, 06:34
Регистриран потребител #32136
Регистриран: сб юли 08 2017, 07:36
съобщения: 2
без флекс ще стане като в дъста
Най-отгоре
{SENDPM=32136}
Old School
пн авг 07 2017, 06:47
Регистриран потребител #23122
Регистриран: пн дек 24 2012, 03:10
съобщения: 132
Ако има кой да следи постоянно няма проблем да го махнете , но с толкова много " играчи " ползващи екстри и без админи най-много да постигнете още по голям отлив !
Най-отгоре
{SENDPM=23122}
Dodger
пн авг 07 2017, 08:52
Регистриран потребител #30631
Регистриран: пт апр 29 2016, 09:28
съобщения: 38
Пичове направете един меле сурвар моля ви. Ще си купувам по 100 випа само за него сървар!
Най-отгоре
{SENDPM=30631}
Th3 GooD oF R4
пн авг 07 2017, 09:42
Регистриран потребител #31908
Регистриран: пн мар 27 2017, 05:42
съобщения: 8
Задължително да остане !!!
Най-отгоре
{SENDPM=31908}
velkatair SkiLL LuCk
пн авг 07 2017, 10:47
Регистриран потребител #31239
Регистриран: ср окт 12 2016, 09:00
съобщения: 7
Новите и стари играчи както казваш не са слабоумни и надали един флекс ги спира да влизат там, не съм от най-редовните в масива, но не рядко виждам деца на по 6-7-8 години които са успели да кликнат next и да го инсталнат. Старите играчи са си играли и без флекс, тях не това ги изгони, с стасика не малко се опитвахме да ти налеем за "коректните" админи и небивалици. Относно "новите" играчи..ще е бол с комплексирани лапета с хакове. Какво стана с дъст2 онлито - когато беше само с флекс 21 слота, само няколко играча правехме повече от 30-35 фрага, пуснаха тоя без флекса за да влизат чужденци било (я има 3 компаса с 60 пинг я няма) и ся същите тия ламери с статс 10-25 от старото д2, тук са 50-14, 30-2.. бате само като влезна и след 3тя фраг съм видял 4ма с хак Мисля, че трябва да си спомниш ЗАЩО ти потръгнаха сървърите преди време, и това не е заради угодата на лапито с хака. Когато влезна в нормала и се пусне някой шит мап.. е нали съм в НОРМАЛ искам да играя нормалните мапове, не експериментите на някой идиот. Е как да ти дам 10 лева, за да играя dustferno в НОРМАЛ..няма да стане, за това и рядко влизам там. Така е и с масива, гони интересите на читавите, играчи, не на лаперугите. Дал съм си сега 10 лева за вип в д2, swapvam се с един (минавам от губещия отбор) и тоя ми вика нещо от сорта на..Къв си ти да ме swap върни ме обратно, аз му казах, че съм никакъв, просто съм дал пари за този вип, и имам тая функция, така че да си затваря устата, защото имам и функцията ГАГ. (без нито една шибана обида) и тогава един от НОВОБРАНКИТЕ ти, явно са го направили админ, щото ви разказва вицове в чата, щото ся така ги правите, качества не се гледат, ми вика: а искаш ли да останеш само с титлата вип - демек да ми махне правата. Аз му казах че искам и спрях да пиша и да се занимавам, но АЛОУУУ давам пари, ползвам услуга - swap дори не съм гагнал, камоли да слейна някой и тоя щял правата да ми маха..е с кеф да ти дам 10 лева пак, ама друг път. После се чуди, що тоя и оня сървър са празни. Пусни вот и чакай някой "адекватен админ" на 15 години ориентиран в игра като крик у пясък, да банва хакерите, ама първо им прекарай по 1 курс, че в д2то не ги биде.
Най-отгоре
{SENDPM=31239}
wyrko_o
пн авг 07 2017, 11:50
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 194
velkatair SkiLL LuCk написа ...

Новите и стари играчи както казваш не са слабоумни и надали един флекс ги спира да влизат там, не съм от най-редовните в масива, но не рядко виждам деца на по 6-7-8 години които са успели да кликнат next и да го инсталнат. Старите играчи са си играли и без флекс, тях не това ги изгони, с стасика не малко се опитвахме да ти налеем за "коректните" админи и небивалици. Относно "новите" играчи..ще е бол с комплексирани лапета с хакове. Какво стана с дъст2 онлито - когато беше само с флекс 21 слота, само няколко играча правехме повече от 30-35 фрага, пуснаха тоя без флекса за да влизат чужденци било (я има 3 компаса с 60 пинг я няма) и ся същите тия ламери с статс 10-25 от старото д2, тук са 50-14, 30-2.. бате само като влезна и след 3тя фраг съм видял 4ма с хак Мисля, че трябва да си спомниш ЗАЩО ти потръгнаха сървърите преди време, и това не е заради угодата на лапито с хака. Когато влезна в нормала и се пусне някой шит мап.. е нали съм в НОРМАЛ искам да играя нормалните мапове, не експериментите на някой идиот. Е как да ти дам 10 лева, за да играя dustferno в НОРМАЛ..няма да стане, за това и рядко влизам там. Така е и с масива, гони интересите на читавите, играчи, не на лаперугите. Дал съм си сега 10 лева за вип в д2, swapvam се с един (минавам от губещия отбор) и тоя ми вика нещо от сорта на..Къв си ти да ме swap върни ме обратно, аз му казах, че съм никакъв, просто съм дал пари за този вип, и имам тая функция, така че да си затваря устата, защото имам и функцията ГАГ. (без нито една шибана обида) и тогава един от НОВОБРАНКИТЕ ти, явно са го направили админ, щото ви разказва вицове в чата, щото ся така ги правите, качества не се гледат, ми вика: а искаш ли да останеш само с титлата вип - демек да ми махне правата. Аз му казах че искам и спрях да пиша и да се занимавам, но АЛОУУУ давам пари, ползвам услуга - swap дори не съм гагнал, камоли да слейна някой и тоя щял правата да ми маха..е с кеф да ти дам 10 лева пак, ама друг път. После се чуди, що тоя и оня сървър са празни. Пусни вот и чакай някой "адекватен админ" на 15 години ориентиран в игра като крик у пясък, да банва хакерите, ама първо им прекарай по 1 курс, че в д2то не ги биде.


колкото и да го хейтвам тоя тука е прав
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Kobri
вт авг 08 2017, 01:27
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
По всичко личи че няма да се маха, но хората с новите видеокарти за съжаление дори да са гении няма как да подкарат флекса а те ще стават все повече и повече.

За админите и отговорниците освен вие играчите да си ги избирате сами с гласуване друго няма какво да се направи като се има предвид какви са най-редовните и колко ви се занимава на другите.

Иначе всякакви практични и приложими предложения и идеи са добре дошли.

Най-отгоре
{SENDPM=45}
Derby l Sprint
вт авг 08 2017, 03:44
Регистриран потребител #23730
Регистриран: нд фев 17 2013, 08:55
съобщения: 241
А за видео картите при мене стана номера но върнахме някви много стари драйвъри . А за Админите не съм съгласен че те са причината да няма хора преди години не се обръщаше толкова внимание на оплакванията и нямаше вотове за админите и пак си беше НАПРАВО ГИ УБИВАМ ПРЪСКАМ ако ме разибрате
Най-отгоре
{SENDPM=23730}
SleepWalker
вт авг 08 2017, 10:35
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Derby | Sprint написа ...

А за видео картите при мене стана номера но върнахме някви много стари драйвъри . А за Админите не съм съгласен че те са причината да няма хора преди години не се обръщаше толкова внимание на оплакванията и нямаше вотове за админите и пак си беше НАПРАВО ГИ УБИВАМ ПРЪСКАМ ако ме разибрате

За жалост не при всички става. Например при мен. С GTX 1050 TI съм и по-стари драйвъри от октомври 2016-та няма...
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Th3 GooD oF R4
ср авг 09 2017, 09:17
Регистриран потребител #31908
Регистриран: пн мар 27 2017, 05:42
съобщения: 8
Kobri написа ...

По всичко личи че няма да се маха, но хората с новите видеокарти за съжаление дори да са гении няма как да подкарат флекса а те ще стават все повече и повече.

За админите и отговорниците освен вие играчите да си ги избирате сами с гласуване друго няма какво да се направи като се има предвид какви са най-редовните и колко ви се занимава на другите.

Иначе всякакви практични и приложими предложения и идеи са добре дошли.






Кобри, братле аз бях 1 от тези който имаха проблем с видео картите, дори имам тема от стария ми комп. беше с видео карта на Нвидиа 2015 година и не ми тръгваше анти-чита каквото и да правих ,

Но сега си взех нов лаптоп 2017 година и съм и с нова видео карта Радион 2017 година и ми тръгва анти-чита, така че явно има проблем някакъв с нвидиа картите маи само..

Най-отгоре
{SENDPM=31908}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System