Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Автор Отговор
Mortuary
пт авг 11 2017, 01:28
Регистриран потребител #27046
Регистриран: чт юни 05 2014, 11:10
съобщения: 295

Скъпи играчи,
За нас е важно вашето мнение за работата на сървърните администратори. По тази причина искам да ви уверя, че гласът ви ще бъде чут.
Моля, изразете свободно мнението си за администратор, който ви е направил впечатление. Отрицателни последствия за вас няма да има, а ще бъдат предприети незабавни мерки.
Нека всеки, който не е съгласен с методите на определен администратор, се почувства свободен да разкаже за случая.
Тази тема не е място за хвалби. 
Най-отгоре
{SENDPM=27046}
Show Out
пт авг 11 2017, 02:07
Регистриран потребител #30495
Регистриран: ср мар 23 2016, 09:52
съобщения: 204
Анкета с админите може ли?
Най-отгоре
{SENDPM=30495}
wyrko_o
нд сеп 17 2017, 01:29
Регистриран потребител #31521
Регистриран: нд яну 01 2017, 09:04
съобщения: 205
давахте права на турци, давахте права на цигани, дайте накрая на некой арабин да вземе да взриви веригарата... хакерите си цъкат нема кой да го банне, 2-3 мапа ги траеме и накрая си излзиат сами щото нема кой да ги накаже.... копаеме дъното
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Hellraiser_
ср сеп 20 2017, 01:39
Регистриран потребител #32200
Регистриран: сб авг 12 2017, 01:32
съобщения: 7
А така кажи им го бате wyrko
Най-отгоре
{SENDPM=32200}
Farrokh Bulsara
вт яну 16 2018, 04:25
Регистриран потребител #28306
Регистриран: пт яну 02 2015, 01:00
съобщения: 36
преди 2 години още казах че заради тези админи където им даватe права сектора ще последва манията а сега си сърбайте попарата за вас по лесно беше да гагнете отколкото да обърнете внимание на старите играчи 6 години играех в тая верига.От 2 години не съм влизал и нямам намерение да го правя успех дано се възроди ама надали.Веригата беше супер когато админи бяха "ReEvil" "Violator" "DragonClaw" "Salamcho"
Най-отгоре
{SENDPM=28306}
PlaceYourBets
вт яну 16 2018, 09:01
Регистриран потребител #17445
Регистриран: нд мар 13 2011, 07:45
съобщения: 310
Доволен съм от админите в Масива. Вечер почти винаги има някой, който да следи играта. За през деня не ме интересува.
Най-отгоре
{SENDPM=17445}
noobsize`shaft
вт яну 16 2018, 07:43
Регистриран потребител #22042
Регистриран: чт авг 09 2012, 04:35
съобщения: 112
Във Classic d2 най редовните са
Drowfy | Jack Danger`,Feline, Magginen i faith ( ФЕНА АТАКА )за което съм доволен защото все по-малко хакери има там....Обратното е във масива след махането на флекса .....малко и нередовни админи малко повече внимание за там
Най-отгоре
{SENDPM=22042}
PublicAgent
ср яну 17 2018, 10:36
Регистриран потребител #32552
Регистриран: чт дек 28 2017, 08:28
съобщения: 20
Producenta-НАЙ-ГОЛЕМИЯ !!!
Най-отгоре
{SENDPM=32552}
wyrko_o
чт яну 18 2018, 03:58
Farrokh Bulsara написа ...

преди 2 години още казах че заради тези админи където им даватe права сектора ще последва манията а сега си сърбайте попарата за вас по лесно беше да гагнете отколкото да обърнете внимание на старите играчи 6 години играех в тая верига.От 2 години не съм влизал и нямам намерение да го правя успех дано се възроди ама надали.Веригата беше супер когато админи бяха "ReEvil" "Violator" "DragonClaw" "Salamcho"

Абсолютно. Нема кой да им оправи чата, как да викнеме админ като дори не мога да пусна съобщение отстрани? А факта, че хакерите вече си цъкат без дори да се крият говори сам по себе си какво е състоянието на веригата. Един по един и старите играчи ще си бият камшика, никой не е роден с железни нерви, за да търпи постоянно да го посочват през стените. Най-жалкото обаче в цялата картинка е, че дори не се прави нищо по въпроса. Махаме си флексчето от масива, за да може да има + неколко випа, ама с какви туземци... не ни интересува. Е как да стане номера? Админите ви нема дори да ги коментирам, кой излизал некой гъз повече, кой по приятелска линия, кой дори не знае защо е админ... Има и 2ма-3ма читави, и това ще отбележа.

АТАКА: Вуре, това за писането в чата в ляво, съм го писал 10 пъти, но пак ще го напиша за теб . Това е някакъв бъг. Как се отстранява? Триеш бисквитките на браузъра 1-2 пъти и вече спокойно ще може да пишеш в полето.
Това не е бан, не е някаква забрана до потребител, а бъгче

[ Редактирано пт яну 19 2018, 12:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
wyrko_o
пт яну 19 2018, 03:45
Илка, това е може би е така, аз дори не знам от къде да вляза да си изтрия бисквитите. Ако си се припознал в поста ми да знаеш, че не е адресиран към тебе, даже ме радва факта, че главен админ на фън сървирите полага повече грижи за класиците от повечето админи в класика. За да не е е само хранилка нека кажа от кои администратори трябва да се взима пример - Sleepwalker, trey, Producenta. Може и да изпускам някой, ако се сетя няма да забравя да го отразя. През годините е имало и други наистина качествени админи, факт, но по една или друга причина вече не стрелят, затова няма и смисъл да ги изреждам.

П.С. Горният ми пост беше плод на админско отсъствие, а след присъствието на безличие при цъкащи 4ма хакери. Предполагам е пределно ясно защо е и такава реакцията ми. Не намирам за нормално да умирам 18 пъти от хакер, за да бъде баннат, а след това за другия хакер да ми бъде отговорено "тоя цъка не е хак", все пак имам някакви претенции, че съм наясно кой е хак и кой не. Заеби отказа да го погледне след като не е с античийт, и 2 часа да го гледат като не знаят какво да гледат все ще им се струва чист. В този сървър трябва да влезнеш с айм (ще си цъкаш поне 20тина врътки де) или спийд хак, за да има някаква реакция. И за протокола - който съм казал, че е хакер и му бъде поставен бан никога не е бил махан.

[ Редактирано пт яну 19 2018, 03:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31521}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF